Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna

Prodaja kuća | Srbija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

10.730 oglasa

Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
27
Logo agencije

Paragovo

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

161.500 €

2.991 €/m²

54m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 17.88 a • Uknjižen
Ažurirano 07.05.2026.
Put za Crvenku | 4zida.rs
Put za Crvenku | 4zida.rs
Put za Crvenku | 4zida.rs
Put za Crvenku | 4zida.rs
Put za Crvenku | 4zida.rs
20
Logo agencije

Put za Crvenku

Borča, Palilula opština, Beograd

398.000 €

2.117 €/m²

188m² | 6 soba
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 11.4 a • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 07.05.2026.
▾Reklama▾
Batajnica | 4zida.rs
Batajnica | 4zida.rs
Batajnica | 4zida.rs
Batajnica | 4zida.rs
Batajnica | 4zida.rs
8
Logo agencije

Batajnica

Zemun opština, Beograd

250.000 €

992 €/m²

252m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 5 a • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 07.05.2026.
Karađorđeva 10 | 4zida.rs
Karađorđeva 10 | 4zida.rs
Karađorđeva 10 | 4zida.rs
Karađorđeva 10 | 4zida.rs
Karađorđeva 10 | 4zida.rs
7
Logo agencije

Karađorđeva 10

Čerević, Okolne lokacije, Beočin

75.000 €

735 €/m²

102m² | 3 sobe | u procesu uknjižavanja
Agencija • Dvoetažna • U procesu uknjižavanja • Prazno • Parking
Ažurirano 07.05.2026.
Centar 2 | 4zida.rs
Centar 2 | 4zida.rs
Centar 2 | 4zida.rs
Centar 2 | 4zida.rs
Centar 2 | 4zida.rs
11

Centar 2

Gradske lokacije, Subotica

137.000 €

862 €/m²

159m² | 3 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Tavan
Ažurirano 07.05.2026.
Kljajićevo | 4zida.rs
Kljajićevo | 4zida.rs
Kljajićevo | 4zida.rs
Kljajićevo | 4zida.rs
Kljajićevo | 4zida.rs
8

Kljajićevo

Okolne lokacije, Sombor

32.000 €

340 €/m²

94m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 5.97 a • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
25
Logo agencije

Gradske lokacije

Kraljevo

163.000 €

519 €/m²

314m² | 5 soba | delimično uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Delimično uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Rakovac | 4zida.rs
Rakovac | 4zida.rs
Rakovac | 4zida.rs
Rakovac | 4zida.rs
Rakovac | 4zida.rs
15

Rakovac

Okolne lokacije, Beočin

160.000 €

1.185 €/m²

135m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Slana Bara | 4zida.rs
Slana Bara | 4zida.rs
Slana Bara | 4zida.rs
Slana Bara | 4zida.rs
Slana Bara | 4zida.rs
23
Logo agencije

Slana Bara

Gradske lokacije, Novi Sad

99.800 €

1.202 €/m²

MOŽE NA KREDIT

83m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 2.35 a • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 07.05.2026.
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
9

Novo Selo

Gradske lokacije, Subotica

125.000 €

631 €/m²

MOŽE NA KREDIT

198m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Tavan • Garaža
Ažurirano 07.05.2026.
Deronje | 4zida.rs
Deronje | 4zida.rs
Deronje | 4zida.rs
Deronje | 4zida.rs
Deronje | 4zida.rs
33
Logo agencije

Deronje

Okolne lokacije, Odžaci

72.000 €

493 €/m²

146m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 13 a • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
2
Logo agencije

Novo Selo

Okolne lokacije, Vrnjačka Banja

73.000 €

395 €/m²

185m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
▾Reklama▾
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
9
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

230.000 €

920 €/m²

250m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 07.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
19
Logo agencije

Gradske lokacije

Vrnjačka Banja

77.000 €

1.481 €/m²

52m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 07.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
47
Logo agencije

Gradske lokacije

Kula

103.000 €

518 €/m²

199m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 6 a • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 07.05.2026.
Šekspirova | 4zida.rs
Šekspirova | 4zida.rs
Šekspirova | 4zida.rs
Šekspirova | 4zida.rs
Šekspirova | 4zida.rs
26
Logo agencije

Šekspirova

Surčin (mesto), Surčin opština, Beograd

450.000 €

1.304 €/m²

345m² | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 07.05.2026.
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
20
Logo agencije

Popovica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

65.000 €

813 €/m²

80m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
30
Logo agencije

Gradske lokacije

Beočin

255.000 €

1.735 €/m²

147m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 10 a • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 07.05.2026.
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
11

Vojvode Stepe

Centar, Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

180.000 €

545 €/m²

330m² | 9 soba | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 07.05.2026.
Kamenjar 4 | 4zida.rs
Kamenjar 4 | 4zida.rs
Kamenjar 4 | 4zida.rs
Kamenjar 4 | 4zida.rs
Kamenjar 4 | 4zida.rs
16

Kamenjar 4

Kamenjar, Gradske lokacije, Novi Sad

369.000 €

2.306 €/m²

160m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Tavan
Ažurirano 07.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
9899100

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾