Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna

Prodaja kuća | Srbija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

10.562 oglasa

Momira Korunovića | 4zida.rs
Momira Korunovića | 4zida.rs
Momira Korunovića | 4zida.rs
Momira Korunovića | 4zida.rs
Momira Korunovića | 4zida.rs
17
Logo agencije

Momira Korunovića

Budžino Brdo, Gradske lokacije, Jagodina

130.000 €

325 €/m²

400m² | 11 soba | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža
Ažurirano 07.05.2026.
Mije Seferovića | 4zida.rs
Mije Seferovića | 4zida.rs
Mije Seferovića | 4zida.rs
Mije Seferovića | 4zida.rs
Mije Seferovića | 4zida.rs
126
Logo agencije

Mije Seferovića

Aqua Park, Gradske lokacije, Jagodina

295.000 €

1.219 €/m²

242m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 07.05.2026.
▾Reklama▾
Milana Premasunca | 4zida.rs
Milana Premasunca | 4zida.rs
Milana Premasunca | 4zida.rs
Milana Premasunca | 4zida.rs
Milana Premasunca | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
78
Logo agencije

Milana Premasunca

Strelište, Gradske lokacije, Jagodina

90.000 €

874 €/m²

103m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 07.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
9
Logo agencije

Gradske lokacije

Ruma

200.850 €

693 €/m²

290m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 4.9 a • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 07.05.2026.
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
11
Logo agencije

Majur

Okolne lokacije, Šabac

90.000 €

629 €/m²

143m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen
Ažurirano 07.05.2026.
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
15
Logo agencije

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

700.000 €

2.662 €/m²

263m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 8.54 a • Uknjižen
Ažurirano 07.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
12
Logo agencije

Gradske lokacije

Stara Pazova

155.000 €

1.183 €/m²

131m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
14
Logo agencije

Gradske lokacije

Požarevac

222.000 €

444 €/m²

500m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 07.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
6

Centar

Gradske lokacije, Sombor

148.000 €

373 €/m²

397m² | 11 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 07.05.2026.
Bagrdan | 4zida.rs
Bagrdan | 4zida.rs
Bagrdan | 4zida.rs
Bagrdan | 4zida.rs
Bagrdan | 4zida.rs
19
Logo agencije

Bagrdan

Okolne lokacije, Jagodina

33.000 €

228 €/m²

145m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 6.29 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Dragocvet | 4zida.rs
Dragocvet | 4zida.rs
Dragocvet | 4zida.rs
Dragocvet | 4zida.rs
Dragocvet | 4zida.rs
30
Logo agencije

Dragocvet

Okolne lokacije, Jagodina

51.500 €

322 €/m²

160m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 6.95 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Kočino Selo | 4zida.rs
Kočino Selo | 4zida.rs
Kočino Selo | 4zida.rs
Kočino Selo | 4zida.rs
Kočino Selo | 4zida.rs
41
Logo agencije

Kočino Selo

Okolne lokacije, Jagodina

60.000 €

397 €/m²

151m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 5.3 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
▾Reklama▾
Bresje | 4zida.rs
Bresje | 4zida.rs
Bresje | 4zida.rs
Bresje | 4zida.rs
Bresje | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
35
Logo agencije

Bresje

Okolne lokacije, Jagodina

62.000 €

201 €/m²

308m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 10.11 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Gornji Matejevac | 4zida.rs
Gornji Matejevac | 4zida.rs
Gornji Matejevac | 4zida.rs
Gornji Matejevac | 4zida.rs
Gornji Matejevac | 4zida.rs
29

Gornji Matejevac

Okolne lokacije, Niš

300.000 €

543 €/m²

552m² | 9 soba | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 07.05.2026.
Srpski Šor | 4zida.rs
Srpski Šor | 4zida.rs
Srpski Šor | 4zida.rs
Srpski Šor | 4zida.rs
Srpski Šor | 4zida.rs
23
Logo agencije

Srpski Šor

Zorka, Gradske lokacije, Subotica

130.000 €

423 €/m²

307m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 07.05.2026.
Elemir | 4zida.rs
Elemir | 4zida.rs
Elemir | 4zida.rs
Elemir | 4zida.rs
Elemir | 4zida.rs
49
Logo agencije

Elemir

Okolne lokacije, Zrenjanin

30.000 €

857 €/m²

35m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 7 a • Namešteno
Ažurirano 07.05.2026.
Bivoljska | 4zida.rs

Bivoljska

Bivolje, Gradske lokacije, Kruševac

89.000 €

1.023 €/m²

87m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Beli vrh | 4zida.rs
Beli vrh | 4zida.rs
Beli vrh | 4zida.rs
Beli vrh | 4zida.rs
Beli vrh | 4zida.rs
8

Beli vrh

Banstol - Vikend Naselje, Okolne lokacije, Inđija

48.000 €

800 €/m²

60m² | 2 sobe | delimično uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Delimično uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Ivanovačka ulica | 4zida.rs
Ivanovačka ulica | 4zida.rs
Ivanovačka ulica | 4zida.rs
Ivanovačka ulica | 4zida.rs
Ivanovačka ulica | 4zida.rs
22
Logo agencije

Ivanovačka ulica

Omoljica, Okolne lokacije, Pančevo

115.000 €

1.643 €/m²

70m² | 2 sobe
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 10 a • Namešteno • Garaža i parking • 3D tura • Video
Ažurirano 07.05.2026.
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
20
Logo agencije

Veternik

Gradske lokacije, Novi Sad

320.000 €

1.236 €/m²

259m² | 9 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 5.02 a • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 07.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
599600

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾