Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Jednoetažna

  1. Naslovna

Prodaja kuća | Srbija, Jednoetažna

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

2.941 oglas

Beogradski Put | 4zida.rs
Beogradski Put | 4zida.rs
Beogradski Put | 4zida.rs
Beogradski Put | 4zida.rs
Beogradski Put | 4zida.rs
8

Beogradski Put

Perlez, Okolne lokacije, Zrenjanin

22.000 €

393 €/m²

56m² | 1 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Maksima Gorkog | 4zida.rs
Maksima Gorkog | 4zida.rs
Maksima Gorkog | 4zida.rs
Maksima Gorkog | 4zida.rs
Maksima Gorkog | 4zida.rs
21
Logo agencije

Maksima Gorkog

Gradske lokacije, Smederevska Palanka

149.000 €

487 €/m²

306m² | 7 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 5 a • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Južnomoravskih brigada | 4zida.rs
Južnomoravskih brigada | 4zida.rs
Južnomoravskih brigada | 4zida.rs
Južnomoravskih brigada | 4zida.rs
4
Logo agencije

Južnomoravskih brigada

Gradske lokacije, Suva Reka

170.000 €

680 €/m²

250m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
RADE KONDIĆ | 4zida.rs
RADE KONDIĆ | 4zida.rs
RADE KONDIĆ | 4zida.rs
RADE KONDIĆ | 4zida.rs
RADE KONDIĆ | 4zida.rs
24
Logo agencije

RADE KONDIĆ

Futog, Okolne lokacije, Novi Sad

245.000 €

1.885 €/m²

130m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Vinorača | 4zida.rs
Vinorača | 4zida.rs
Vinorača | 4zida.rs
Vinorača | 4zida.rs
Vinorača | 4zida.rs
32

Vinorača

Okolne lokacije, Jagodina

105.000 €

1.050 €/m²

100m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
10
Logo agencije

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

278.100 €

1.312 €/m²

212m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Tavan • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
17

Centar

Stari Grad, Gradske lokacije, Kragujevac

295.000 €

738 €/m²

400m² | 11 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
13
Logo agencije

Palilula

Gradske lokacije, Niš

123.000 €

1.500 €/m²

82m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Korićani | 4zida.rs
Korićani | 4zida.rs
Korićani | 4zida.rs
Korićani | 4zida.rs
Korićani | 4zida.rs
7

Korićani

Gradske lokacije, Kragujevac

82.000 €

1.025 €/m²

80m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
45
Logo agencije

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

1.400.000 €

6.512 €/m²

215m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 27.41 a • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Lazarica | 4zida.rs
Lazarica | 4zida.rs
Lazarica | 4zida.rs
Lazarica | 4zida.rs
Lazarica | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
10

Lazarica

Gradske lokacije, Kruševac

115.000 €

1.000 €/m²

115m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Centar | 4zida.rs
1

Centar

Gradske lokacije, Zrenjanin

89.000 €

761 €/m²

117m²
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 13.12 a •
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Zrenjanin, Gradnulica | 4zida.rs
Zrenjanin, Gradnulica | 4zida.rs
Zrenjanin, Gradnulica | 4zida.rs
Zrenjanin, Gradnulica | 4zida.rs
Zrenjanin, Gradnulica | 4zida.rs
5
Logo agencije

Zrenjanin, Gradnulica

Gradnulica, Gradske lokacije, Zrenjanin

55.000 €

786 €/m²

70m² | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 5.77 a • Uknjižen • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Širine | 4zida.rs
Širine | 4zida.rs
Širine | 4zida.rs
Širine | 4zida.rs
Širine | 4zida.rs
33
Logo agencije

Širine

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

220.000 €

2.472 €/m²

89m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 6.08 a • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Fruška Gora | 4zida.rs
Fruška Gora | 4zida.rs
Fruška Gora | 4zida.rs
Fruška Gora | 4zida.rs
Fruška Gora | 4zida.rs
9
Logo agencije

Fruška Gora

97.000 €

1.732 €/m²

56m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 12.95 a • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Mileševo | 4zida.rs
Mileševo | 4zida.rs
Mileševo | 4zida.rs
Mileševo | 4zida.rs
Mileševo | 4zida.rs
22

Mileševo

Okolne lokacije, Bečej

30.000 €

361 €/m²

83m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
32

Gradske lokacije

Bačka Topola

90.000 €

446 €/m²

202m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Raše Lazarevića | 4zida.rs
Raše Lazarevića | 4zida.rs
Raše Lazarevića | 4zida.rs
Raše Lazarevića | 4zida.rs
Raše Lazarevića | 4zida.rs
12

Raše Lazarevića

Bašaid, Okolne lokacije, Kikinda

36.000 €

240 €/m²

150m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Tavan
Ažurirano 11.05.2026.
Maglić | 4zida.rs
Maglić | 4zida.rs
Maglić | 4zida.rs
Maglić | 4zida.rs
Maglić | 4zida.rs
10

Maglić

Okolne lokacije, Bački Petrovac

64.500 €

119 €/m²

541m² | 3 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Čerević | 4zida.rs
Čerević | 4zida.rs
Čerević | 4zida.rs
Čerević | 4zida.rs
Čerević | 4zida.rs
8
Logo agencije

Čerević

Okolne lokacije, Beočin

66.950 €

881 €/m²

76m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
49505152

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾