Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Četvoroetažna

  1. Naslovna

Prodaja kuća | Srbija, Četveroetažna

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

151 oglas

Doce Markovića | 4zida.rs
Doce Markovića | 4zida.rs
Doce Markovića | 4zida.rs
Doce Markovića | 4zida.rs
Doce Markovića | 4zida.rs
8

Doce Markovića

Leštane, Grocka opština, Beograd

220.000 €

591 €/m²

372m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Površina dvorišta: 4 a • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 01.05.2026.
Fruškogorska | 4zida.rs
Fruškogorska | 4zida.rs
Fruškogorska | 4zida.rs
Fruškogorska | 4zida.rs
Fruškogorska | 4zida.rs
12
Logo agencije

Fruškogorska

Dren, Lazarevac opština, Beograd

290.000 €

537 €/m²

540m² | 10 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Površina dvorišta: 8 a • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 01.05.2026.
▾Reklama▾
Boždarevac | 4zida.rs
Boždarevac | 4zida.rs
Boždarevac | 4zida.rs
Boždarevac | 4zida.rs
Boždarevac | 4zida.rs
20
Logo agencije

Boždarevac

Barajevo opština, Beograd

160.000 €

320 €/m²

500m² | 10 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Površina dvorišta: 16 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 01.05.2026.
Mokra Gora | 4zida.rs
Mokra Gora | 4zida.rs
Mokra Gora | 4zida.rs
Mokra Gora | 4zida.rs
Mokra Gora | 4zida.rs
20
Logo agencije

Mokra Gora

Tara

410.000 €

766 €/m²

535m² | 10 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Površina dvorišta: 8.8 a • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 01.05.2026.
Donje Vlase | 4zida.rs
Donje Vlase | 4zida.rs
Donje Vlase | 4zida.rs
Donje Vlase | 4zida.rs
Donje Vlase | 4zida.rs
16

Donje Vlase

Okolne lokacije, Niš

52.000 €

193 €/m²

270m² | 7 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 01.05.2026.
Kosmajski put | 4zida.rs
Kosmajski put | 4zida.rs
Kosmajski put | 4zida.rs
Kosmajski put | 4zida.rs
Kosmajski put | 4zida.rs
20

Kosmajski put

Kosmaj, Mladenovac opština, Beograd

128.000 €

674 €/m²

190m² | 7 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Površina dvorišta: 21 a • Uknjižen • Namešteno • 3D tura
Ažurirano 30.04.2026.
Doljanska (Sremčica) | 4zida.rs
Doljanska (Sremčica) | 4zida.rs
Doljanska (Sremčica) | 4zida.rs
Doljanska (Sremčica) | 4zida.rs
Doljanska (Sremčica) | 4zida.rs
18
Logo agencije

Doljanska (Sremčica)

Sremčica, Čukarica opština, Beograd

200.000 €

775 €/m²

258m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Površina dvorišta: 3.8 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža
Ažurirano 30.04.2026.
Starčevo | 4zida.rs
Starčevo | 4zida.rs
Starčevo | 4zida.rs
Starčevo | 4zida.rs
Starčevo | 4zida.rs
27

Starčevo

Okolne lokacije, Pančevo

165.000 €

460 €/m²

359m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Površina dvorišta: 4 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 30.04.2026.
Prote Đurića | 4zida.rs
Prote Đurića | 4zida.rs
Prote Đurića | 4zida.rs
Prote Đurića | 4zida.rs
Prote Đurića | 4zida.rs
24
Logo agencije

Prote Đurića

Olimp, Zvezdara opština, Beograd

495.000 €

1.731 €/m²

286m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Površina dvorišta: 2.1 a • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža i parking • 3D tura
Ažurirano 30.04.2026.
Dr Teodora Borockog | 4zida.rs
Dr Teodora Borockog | 4zida.rs
Dr Teodora Borockog | 4zida.rs
Dr Teodora Borockog | 4zida.rs
Dr Teodora Borockog | 4zida.rs
16

Dr Teodora Borockog

Bežanijska kosa 1, Novi Beograd, Beograd

580.000 €

2.886 €/m²

201m² | 5 soba | delimično uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Delimično uknjižen
Ažurirano 30.04.2026.
ZEMUN GORNJI GRAD | 4zida.rs
ZEMUN GORNJI GRAD | 4zida.rs
ZEMUN GORNJI GRAD | 4zida.rs
ZEMUN GORNJI GRAD | 4zida.rs
ZEMUN GORNJI GRAD | 4zida.rs
10
Logo agencije

ZEMUN GORNJI GRAD

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd

650.000 €

2.600 €/m²

250m² | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Površina dvorišta: 6.5 a • Uknjižen • Garaža i parking
Ažurirano 29.04.2026.
Ljubise Popovica Slavka | 4zida.rs
Ljubise Popovica Slavka | 4zida.rs
Ljubise Popovica Slavka | 4zida.rs
Ljubise Popovica Slavka | 4zida.rs
Ljubise Popovica Slavka | 4zida.rs
15
Logo agencije

Ljubise Popovica Slavka

Palilula, Gradske lokacije, Niš

370.000 €

808 €/m²

458m² | 8 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Površina dvorišta: 4.65 a • Uknjižen • Namešteno • Tavan • Garaža
Ažurirano 29.04.2026.
▾Reklama▾
SENJAK | 4zida.rs
SENJAK | 4zida.rs
SENJAK | 4zida.rs
SENJAK | 4zida.rs
SENJAK | 4zida.rs
10
Logo agencije

SENJAK

Senjak, Savski Venac, Beograd

2.070.000 €

4.233 €/m²

489m²
Agencija • Četveroetažna • Površina dvorišta: 4.4 a • Garaža
Ažurirano 29.04.2026.
Mihaila Šolohova | 4zida.rs
Mihaila Šolohova | 4zida.rs
Mihaila Šolohova | 4zida.rs
Mihaila Šolohova | 4zida.rs
Mihaila Šolohova | 4zida.rs
20

Mihaila Šolohova

Borča, Palilula opština, Beograd

450.000 €

1.278 €/m²

352m² | 10 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Površina dvorišta: 5 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 28.04.2026.
Andrije Jevremovića | 4zida.rs
Andrije Jevremovića | 4zida.rs
Andrije Jevremovića | 4zida.rs
Andrije Jevremovića | 4zida.rs
Andrije Jevremovića | 4zida.rs
22
Logo agencije

Andrije Jevremovića

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

230.000 €

1.503 €/m²

153m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 27.04.2026.
Andrije Jevremovića | 4zida.rs
Andrije Jevremovića | 4zida.rs
Andrije Jevremovića | 4zida.rs
Andrije Jevremovića | 4zida.rs
Andrije Jevremovića | 4zida.rs
22
Logo agencije

Andrije Jevremovića

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

230.000 €

1.503 €/m²

153m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 27.04.2026.
Andrije Jevremovića | 4zida.rs
Andrije Jevremovića | 4zida.rs
Andrije Jevremovića | 4zida.rs
Andrije Jevremovića | 4zida.rs
Andrije Jevremovića | 4zida.rs
22
Logo agencije

Andrije Jevremovića

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

230.000 €

1.503 €/m²

153m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 27.04.2026.
Širine | 4zida.rs
Širine | 4zida.rs
Širine | 4zida.rs
Širine | 4zida.rs
Širine | 4zida.rs
18
Logo agencije

Širine

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

473.800 €

1.462 €/m²

324m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Garaža
Ažurirano 27.04.2026.
Barajevo (mesto) | 4zida.rs
Barajevo (mesto) | 4zida.rs
Barajevo (mesto) | 4zida.rs
Barajevo (mesto) | 4zida.rs
Barajevo (mesto) | 4zida.rs
27

Barajevo (mesto)

Barajevo opština, Beograd

159.000 €

761 €/m²

209m² | 7 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Površina dvorišta: 9 a • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 26.04.2026.
Niška Banja | 4zida.rs
Niška Banja | 4zida.rs
Niška Banja | 4zida.rs
Niška Banja | 4zida.rs
Niška Banja | 4zida.rs
10
Logo agencije

Niška Banja

Gradske lokacije, Niš

250.000 €

833 €/m²

300m² | 4 sobe
Agencija • Četveroetažna • Garaža
Ažurirano 26.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
4567

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾