Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Četvoroetažna

  1. Naslovna

Prodaja kuća | Srbija, Četveroetažna

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

151 oglas

Suvi Do | 4zida.rs
1
Logo agencije

Suvi Do

Palilula, Gradske lokacije, Niš

80.000 €

123 €/m²

650m² | 10 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Površina dvorišta: 10.8 a • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Niška Banja | 4zida.rs
Logo agencije

Niška Banja

Gradske lokacije, Niš

250.000 €

833 €/m²

300m² | 4 sobe
Agencija • Četveroetažna • Garaža
Ažurirano 16.05.2026.
▾Reklama▾
Braće Dirak Bb | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
sniženo
1

Braće Dirak Bb

Centar, Gradske lokacije, Jagodina

150.000 €

476 €/m²

315m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Amerić | 4zida.rs
Amerić | 4zida.rs
Amerić | 4zida.rs
Amerić | 4zida.rs
Amerić | 4zida.rs
19
Logo agencije

Amerić

Mladenovac opština, Beograd

450.000 €

1.364 €/m²

330m² | 1 soba
Agencija • Četveroetažna • Površina dvorišta: 27 a • Prazno • Podrum • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Šainovci | 4zida.rs
Novogradnja
10
Logo projekta

Golden pine Villas

Okolne lokacije, Zlatibor

246.138 €

2.420 €/m²

101m² | u procesu uknjižavanja
Šainovci | 4zida.rs
Novogradnja
10
Logo projekta

Golden pine Villas

Okolne lokacije, Zlatibor

246.138 €

2.420 €/m²

101m² | u procesu uknjižavanja
Nikole Đurkovića | 4zida.rs
Nikole Đurkovića | 4zida.rs
Nikole Đurkovića | 4zida.rs
Nikole Đurkovića | 4zida.rs
Nikole Đurkovića | 4zida.rs
20
Logo agencije

Nikole Đurkovića

Centar, Voždovac opština, Beograd

1.250.000 €

3.125 €/m²

400m² | 10 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Površina dvorišta: 6 a • Uknjižen • Prazno • Garaža • 3D tura
Ažurirano 15.05.2026.
Trijangla | 4zida.rs
Trijangla | 4zida.rs
Trijangla | 4zida.rs
Trijangla | 4zida.rs
Trijangla | 4zida.rs
11

Trijangla

Gradske lokacije, Šabac

190.000 €

651 €/m²

292m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Stojana Aralice | 4zida.rs
Stojana Aralice | 4zida.rs
Stojana Aralice | 4zida.rs
Stojana Aralice | 4zida.rs
Stojana Aralice | 4zida.rs
20

Stojana Aralice

Bežanijska kosa 1, Novi Beograd, Beograd

450.000 €

1.800 €/m²

250m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Uknjižen • Podrum • Video
Ažurirano 15.05.2026.
Prosek | 4zida.rs
Prosek | 4zida.rs
Prosek | 4zida.rs
Prosek | 4zida.rs
Prosek | 4zida.rs
43

Prosek

Okolne lokacije, Niš

110.000 €

314 €/m²

350m² | 10 soba | u procesu uknjižavanja
Agencija • Četveroetažna • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Porodice Zastavniković | 4zida.rs
Porodice Zastavniković | 4zida.rs
Porodice Zastavniković | 4zida.rs
Porodice Zastavniković | 4zida.rs
Porodice Zastavniković | 4zida.rs
20
Logo agencije

Porodice Zastavniković

Sremčica, Čukarica opština, Beograd

315.000 €

788 €/m²

400m² | 10 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Površina dvorišta: 10 a • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Bakal Milosava 114 | 4zida.rs
Bakal Milosava 114 | 4zida.rs
Bakal Milosava 114 | 4zida.rs
Bakal Milosava 114 | 4zida.rs
Bakal Milosava 114 | 4zida.rs
23

Bakal Milosava 114

Loznica - Centar, Gradske lokacije, Loznica

150.000 €

385 €/m²

390m² | 8 soba | uknjiženo
Vlasnik • Četveroetažna • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Stojana Aralice | 4zida.rs
Stojana Aralice | 4zida.rs
Stojana Aralice | 4zida.rs
Stojana Aralice | 4zida.rs
Stojana Aralice | 4zida.rs
22

Stojana Aralice

Bežanijska kosa 1, Novi Beograd, Beograd

449.000 €

2.004 €/m²

224m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 14.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
25

Centar

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

120.000 €

750 €/m²

160m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Nikolaja Saltikova | 4zida.rs
Nikolaja Saltikova | 4zida.rs
Nikolaja Saltikova | 4zida.rs
Nikolaja Saltikova | 4zida.rs
Nikolaja Saltikova | 4zida.rs
20
Logo agencije

Nikolaja Saltikova

Zemun Polje, Zemun opština, Beograd

675.000 €

1.306 €/m²

517m² | 9 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Površina dvorišta: 6 a • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
37
Logo agencije

Gradske lokacije

Bogatić

240.000 €

400 €/m²

600m² | 5 soba | u procesu uknjižavanja
Agencija • Četveroetažna • U procesu uknjižavanja • Prazno • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 13.05.2026.
Strelište | 4zida.rs
Strelište | 4zida.rs
Strelište | 4zida.rs
Strelište | 4zida.rs
Strelište | 4zida.rs
17

Strelište

Gradske lokacije, Pančevo

385.000 €

1.174 €/m²

328m² | 9 soba | uknjiženo
Ažurirano 13.05.2026.
Lazarevac (mesto) | 4zida.rs
Lazarevac (mesto) | 4zida.rs
Lazarevac (mesto) | 4zida.rs
Lazarevac (mesto) | 4zida.rs
Lazarevac (mesto) | 4zida.rs
25

Lazarevac (mesto)

Lazarevac opština, Beograd

200.000 €

619 €/m²

323m² | 8 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.
Lamartinova | 4zida.rs
Lamartinova | 4zida.rs
Lamartinova | 4zida.rs
Lamartinova | 4zida.rs
Lamartinova | 4zida.rs
24

Lamartinova

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

1.390.000 €

4.212 €/m²

330m² | 8 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
39
Logo agencije

Kertvaroš

Gradske lokacije, Subotica

400.000 €

830 €/m²

482m² | 9 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Površina dvorišta: 4.91 a • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
20
Logo agencije

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

379.900 €

1.508 €/m²

252m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Uknjižen • Prazno • Garaža • 3D tura
Ažurirano 12.05.2026.
SENJAK | 4zida.rs
SENJAK | 4zida.rs
SENJAK | 4zida.rs
SENJAK | 4zida.rs
SENJAK | 4zida.rs
10
Logo agencije

SENJAK

Senjak, Savski Venac, Beograd

1.200.000 €

4.196 €/m²

286m² | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Površina dvorišta: 1.5 a • Uknjižen • Parking
Ažurirano 12.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾