Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Jednoetažna

  1. Naslovna

Prodaja kuća | Srbija, Jednoetažna

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

2.832 oglasa

Perlez | 4zida.rs
Perlez | 4zida.rs
Perlez | 4zida.rs
Perlez | 4zida.rs
Perlez | 4zida.rs
14

Perlez

Okolne lokacije, Zrenjanin

25.000 €

180 €/m²

139m²
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 6.25 a •
Ažurirano 15.05.2026.
Ratka Pavlovića | 4zida.rs
Ratka Pavlovića | 4zida.rs
Ratka Pavlovića | 4zida.rs
Ratka Pavlovića | 4zida.rs
Ratka Pavlovića | 4zida.rs
21
Logo agencije

Ratka Pavlovića

Donja Vrežina, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

257.750 €

391 €/m²

660m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Ratka Pavlovića | 4zida.rs
Ratka Pavlovića | 4zida.rs
Ratka Pavlovića | 4zida.rs
Ratka Pavlovića | 4zida.rs
Ratka Pavlovića | 4zida.rs
21
Logo agencije

Ratka Pavlovića

Donja Vrežina, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

257.750 €

391 €/m²

660m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Aleksandrovo | 4zida.rs
Aleksandrovo | 4zida.rs
Aleksandrovo | 4zida.rs
Aleksandrovo | 4zida.rs
Aleksandrovo | 4zida.rs
14

Aleksandrovo

Gradske lokacije, Subotica

40.000 €

412 €/m²

97m² | 2 sobe
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 28.89 a •
Ažurirano 15.05.2026.
Bocke | 4zida.rs
Bocke | 4zida.rs
Bocke | 4zida.rs
Bocke | 4zida.rs
Bocke | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
7

Bocke

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

278.100 €

9.270 €/m²

30m² | 1 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Mali Radanovac | 4zida.rs
Mali Radanovac | 4zida.rs
Mali Radanovac | 4zida.rs
Mali Radanovac | 4zida.rs
Mali Radanovac | 4zida.rs
19
Logo agencije

Mali Radanovac

Gradske lokacije, Subotica

75.000 €

833 €/m²

90m² | 3 sobe
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 3.87 a • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
10

Gradske lokacije

Kruševac

75.000 €

375 €/m²

200m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Karla Marksa | 4zida.rs
Karla Marksa | 4zida.rs
Karla Marksa | 4zida.rs
Karla Marksa | 4zida.rs
Karla Marksa | 4zida.rs
9
Logo agencije

Karla Marksa

Debeljača, Okolne lokacije, Kovačica

12.000 €

324 €/m²

37m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Živinarnik | 4zida.rs
Živinarnik | 4zida.rs
Živinarnik | 4zida.rs
Živinarnik | 4zida.rs
Živinarnik | 4zida.rs
14
Logo agencije

Živinarnik

Gradske lokacije, Šabac

70.000 €

886 €/m²

79m² | 2 sobe | delimično uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Delimično uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Obrva | 4zida.rs
Obrva | 4zida.rs
Obrva | 4zida.rs
Obrva | 4zida.rs
Obrva | 4zida.rs
17
Logo agencije

Obrva

Okolne lokacije, Kraljevo

50.000 €

2.083 €/m²

24m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
24
Logo agencije

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

330.000 €

2.519 €/m²

131m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 9.92 a • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Bukovac | 4zida.rs
Bukovac | 4zida.rs
Bukovac | 4zida.rs
Bukovac | 4zida.rs
Bukovac | 4zida.rs
15
Logo agencije

Bukovac

Gradske lokacije, Novi Sad

150.000 €

987 €/m²

152m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 3.6 a • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Otokara Keršovanija | 4zida.rs
Otokara Keršovanija | 4zida.rs
Otokara Keršovanija | 4zida.rs
Otokara Keršovanija | 4zida.rs
Otokara Keršovanija | 4zida.rs
6

Otokara Keršovanija

Klisa, Gradske lokacije, Novi Sad

165.000 €

1.331 €/m²

124m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Rumenka | 4zida.rs
Rumenka | 4zida.rs
Rumenka | 4zida.rs
Rumenka | 4zida.rs
Rumenka | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
15
Logo agencije

Rumenka

Okolne lokacije, Novi Sad

196.000 €

1.496 €/m²

131m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
14

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

190.000 €

2.714 €/m²

70m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
6
Logo agencije

Gradske lokacije

Vrnjačka Banja

60.000 €

2.143 €/m²

28m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Jug Bogdanovac | 4zida.rs
Jug Bogdanovac | 4zida.rs
Jug Bogdanovac | 4zida.rs
Jug Bogdanovac | 4zida.rs
Jug Bogdanovac | 4zida.rs
6
Logo agencije

Jug Bogdanovac

Gradske lokacije, Merošina

20.000 €

233 €/m²

86m² | 4 sobe
Agencija • Jednoetažna • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Šumatovačka | 4zida.rs
Šumatovačka | 4zida.rs
Šumatovačka | 4zida.rs
Šumatovačka | 4zida.rs
Šumatovačka | 4zida.rs
24
Logo agencije

Šumatovačka

Čamurlija, Okolne lokacije, Niš

550.000 €

1.580 €/m²

348m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Prosek | 4zida.rs
Prosek | 4zida.rs
Prosek | 4zida.rs
Prosek | 4zida.rs
Prosek | 4zida.rs
26
Logo agencije

Prosek

Okolne lokacije, Niš

120.000 €

571 €/m²

210m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Gakovo | 4zida.rs
Gakovo | 4zida.rs
Gakovo | 4zida.rs
Gakovo | 4zida.rs
Gakovo | 4zida.rs
7

Gakovo

Okolne lokacije, Sombor

20.000 €

282 €/m²

71m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
9101112

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾