Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Vlasnik
do 80.000 €

  1. Naslovna

Prodaja kuća od vlasnika | Srbija, Do 80.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

133 oglasa

Temišvarska 7 | 4zida.rs
Temišvarska 7 | 4zida.rs
2

Temišvarska 7

Peščara, Gradske lokacije, Subotica

65.000 €

376 €/m²

173m² | 3 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 20.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
5

Gradske lokacije

Inđija

79.000 €

988 €/m²

80m² | 4 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 19.04.2026.
▾Reklama▾
Dobrosavljević Rade 3 | 4zida.rs
Dobrosavljević Rade 3 | 4zida.rs
Dobrosavljević Rade 3 | 4zida.rs
Dobrosavljević Rade 3 | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
4

Dobrosavljević Rade 3

Kljajićevo, Okolne lokacije, Sombor

49.000 €

395 €/m²

124m² | 4 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 19.04.2026.
Jovana Mikića | 4zida.rs
Jovana Mikića | 4zida.rs
Jovana Mikića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
3

Jovana Mikića

Makova Sedmica, Gradske lokacije, Subotica

29.990 €

625 €/m²

48m² | 2 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 18.04.2026.
Segedinski Put 70A | 4zida.rs
Segedinski Put 70A | 4zida.rs
Segedinski Put 70A | 4zida.rs
Segedinski Put 70A | 4zida.rs
Segedinski Put 70A | 4zida.rs
8

Segedinski Put 70A

Kertvaroš, Gradske lokacije, Subotica

45.000 €

1.000 €/m²

45m² | 2 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 17.04.2026.
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
13

Bubanj

Palilula, Gradske lokacije, Niš

75.000 €

1.190 €/m²

63m² | 3 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 17.04.2026.
Gavrilov Makse 93 | 4zida.rs
Gavrilov Makse 93 | 4zida.rs
Gavrilov Makse 93 | 4zida.rs
Gavrilov Makse 93 | 4zida.rs
Gavrilov Makse 93 | 4zida.rs
18

Gavrilov Makse 93

Botoš, Okolne lokacije, Zrenjanin

32.000 €

281 €/m²

114m² | 4 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 17.04.2026.
Bukovik | 4zida.rs
Bukovik | 4zida.rs
Bukovik | 4zida.rs
Bukovik | 4zida.rs
Bukovik | 4zida.rs
27

Bukovik

Okolne lokacije, Aranđelovac

79.000 €

868 €/m²

91m² | 3 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Garaža
Ažurirano 17.04.2026.
Selenča | 4zida.rs
Selenča | 4zida.rs
Selenča | 4zida.rs
Selenča | 4zida.rs
Selenča | 4zida.rs
15

Selenča

Okolne lokacije, Bač

42.000 €

420 €/m²

100m² | 6 soba | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 17.04.2026.
Solunskih Ratnika | 4zida.rs
Solunskih Ratnika | 4zida.rs
Solunskih Ratnika | 4zida.rs
Solunskih Ratnika | 4zida.rs
Solunskih Ratnika | 4zida.rs
23

Solunskih Ratnika

Paune, Okolne lokacije, Valjevo

43.000 €

935 €/m²

46m² | 3 sobe | delimično uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Delimično uknjižen • Namešteno
Ažurirano 17.04.2026.
Bezdan | 4zida.rs
Bezdan | 4zida.rs
Bezdan | 4zida.rs
Bezdan | 4zida.rs
Bezdan | 4zida.rs
11

Bezdan

Okolne lokacije, Sombor

69.000 €

308 €/m²

224m² | 4 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Tavan • Parking
Ažurirano 16.04.2026.
Voćni Sokak | 4zida.rs
Voćni Sokak | 4zida.rs
Voćni Sokak | 4zida.rs
Voćni Sokak | 4zida.rs
Voćni Sokak | 4zida.rs
33

Voćni Sokak

Divostin, Okolne lokacije, Kragujevac

56.000 €

800 €/m²

70m² | 2 sobe | u procesu uknjižavanja
Vlasnik • Jednoetažna • U procesu uknjižavanja • Namešteno
Ažurirano 16.04.2026.
▾Reklama▾
Krušedol Selo | 4zida.rs
Krušedol Selo | 4zida.rs
Krušedol Selo | 4zida.rs
Krušedol Selo | 4zida.rs
Krušedol Selo | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
13

Krušedol Selo

Okolne lokacije, Irig

59.000 €

615 €/m²

96m² | 2 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Tavan
Ažurirano 15.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
67

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾