Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Vlasnik
do 80.000 €

  1. Naslovna

Prodaja kuća od vlasnika | Srbija, Do 80.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

134 oglasa

Vojvođanska 32 | 4zida.rs
Vojvođanska 32 | 4zida.rs
Vojvođanska 32 | 4zida.rs
Vojvođanska 32 | 4zida.rs
Vojvođanska 32 | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
5

Vojvođanska 32

Martinci, Okolne lokacije, Sremska Mitrovica

47.000 €

370 €/m²

127m² | 4 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 27.04.2026.
Jna 27 | 4zida.rs
Jna 27 | 4zida.rs
Jna 27 | 4zida.rs
Jna 27 | 4zida.rs
Jna 27 | 4zida.rs
19

Jna 27

Bačko Dobro Polje, Okolne lokacije, Vrbas

65.000 €

307 €/m²

212m² | 5 soba | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Tavan • Garaža
Ažurirano 27.04.2026.
▾Reklama▾
Vidovdanska | 4zida.rs
Vidovdanska | 4zida.rs
Vidovdanska | 4zida.rs
Vidovdanska | 4zida.rs
Vidovdanska | 4zida.rs
14

Vidovdanska

Glibovac, Okolne lokacije, Smederevska Palanka

45.000 €

225 €/m²

200m² | 5 soba | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 26.04.2026.
Bata Lakina | 4zida.rs
Bata Lakina | 4zida.rs
Bata Lakina | 4zida.rs
Bata Lakina | 4zida.rs
Bata Lakina | 4zida.rs
16

Bata Lakina

Petrovac, Gradske lokacije, Kragujevac

1 €

0 €/m²

80m² | 2 sobe | u procesu uknjižavanja
Vlasnik • Jednoetažna • U procesu uknjižavanja • Namešteno • Podrum • Tavan
Ažurirano 26.04.2026.
Opaljenik 163A | 4zida.rs
Opaljenik 163A | 4zida.rs
Opaljenik 163A | 4zida.rs
3

Opaljenik 163A

Bački Monoštor, Okolne lokacije, Sombor

46.500 €

534 €/m²

87m² | 2 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 25.04.2026.
Mali Bajmok | 4zida.rs
Mali Bajmok | 4zida.rs
Mali Bajmok | 4zida.rs
Mali Bajmok | 4zida.rs
Mali Bajmok | 4zida.rs
13

Mali Bajmok

Gradske lokacije, Subotica

60.000 €

462 €/m²

130m² | 3 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža i parking
Ažurirano 24.04.2026.
Mačkat | 4zida.rs
Mačkat | 4zida.rs
Mačkat | 4zida.rs
Mačkat | 4zida.rs
Mačkat | 4zida.rs
11

Mačkat

Okolne lokacije, Čajetina

42.000 €

646 €/m²

65m² | 2 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen
Ažurirano 23.04.2026.
Sinđelićeva 114 | 4zida.rs
Sinđelićeva 114 | 4zida.rs
Sinđelićeva 114 | 4zida.rs
Sinđelićeva 114 | 4zida.rs
Sinđelićeva 114 | 4zida.rs
12

Sinđelićeva 114

Gradske lokacije, Bečej

64.000 €

561 €/m²

114m² | 3 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Tavan • Parking
Ažurirano 23.04.2026.
Kralja Petra 1 73 | 4zida.rs
1

Kralja Petra 1 73

Ravnje, Okolne lokacije, Sremska Mitrovica

15.000 €

197 €/m²

76m² | 3 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 22.04.2026.
Maršala Tita 3 | 4zida.rs
Maršala Tita 3 | 4zida.rs
Maršala Tita 3 | 4zida.rs
Maršala Tita 3 | 4zida.rs
Maršala Tita 3 | 4zida.rs
34

Maršala Tita 3

Feketić, Okolne lokacije, Mali Iđoš

30.000 €

333 €/m²

90m² | 3 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža
Ažurirano 22.04.2026.
Biće Kesića 16 | 4zida.rs
Biće Kesića 16 | 4zida.rs
Biće Kesića 16 | 4zida.rs
Biće Kesića 16 | 4zida.rs
Biće Kesića 16 | 4zida.rs
5

Biće Kesića 16

Bački Gračac, Okolne lokacije, Odžaci

71.000 €

323 €/m²

220m² | 4 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 22.04.2026.
Srpski Itebej | 4zida.rs
1

Srpski Itebej

Okolne lokacije, Žitište

55.000 €

458 €/m²

120m² | 3 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Tavan
Ažurirano 22.04.2026.
▾Reklama▾
Peščarska 13 | 4zida.rs
1

Peščarska 13

Kajtasovo, Okolne lokacije, Bela Crkva

30.000 €

750 €/m²

40m² | 3 sobe | u procesu uknjižavanja
Vlasnik • Jednoetažna • U procesu uknjižavanja • Prazno • Tavan
Ažurirano 21.04.2026.
Sunčev Breg 16 | 4zida.rs
Sunčev Breg 16 | 4zida.rs
Sunčev Breg 16 | 4zida.rs
Sunčev Breg 16 | 4zida.rs
Sunčev Breg 16 | 4zida.rs
58

Sunčev Breg 16

Čortanovci, Okolne lokacije, Inđija

60.000 €

968 €/m²

62m² | 3 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža i parking
Ažurirano 21.04.2026.
Kosmajskih Partizana | 4zida.rs
Kosmajskih Partizana | 4zida.rs
Kosmajskih Partizana | 4zida.rs
Kosmajskih Partizana | 4zida.rs
Kosmajskih Partizana | 4zida.rs
9

Kosmajskih Partizana

Parcani, Sopot opština, Beograd

55.000 €

1.100 €/m²

50m² | 4 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Tavan
Ažurirano 21.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
4

Gradske lokacije

Zrenjanin

42.000 €

1.500 €/m²

28m² | 3 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 20.04.2026.
Vidovdanska 9 | 4zida.rs
Vidovdanska 9 | 4zida.rs
Vidovdanska 9 | 4zida.rs
Vidovdanska 9 | 4zida.rs
Vidovdanska 9 | 4zida.rs
15

Vidovdanska 9

Gradske lokacije, Odžaci

55.000 €

414 €/m²

133m² | 6 soba | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Tavan
Ažurirano 20.04.2026.
Kralja A.karađorđevića 41A | 4zida.rs
Kralja A.karađorđevića 41A | 4zida.rs
Kralja A.karađorđevića 41A | 4zida.rs
3

Kralja A.karađorđevića 41A

Perlez, Okolne lokacije, Zrenjanin

21.000 €

223 €/m²

94m² | 3 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 20.04.2026.
Cara Lazara | 4zida.rs
Cara Lazara | 4zida.rs
Cara Lazara | 4zida.rs
Cara Lazara | 4zida.rs
Cara Lazara | 4zida.rs
12

Cara Lazara

Surduk, Okolne lokacije, Stara Pazova

538 €

2 €/m²

240m² | 5 soba | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 20.04.2026.
Stari Žednik | 4zida.rs
Stari Žednik | 4zida.rs
Stari Žednik | 4zida.rs
Stari Žednik | 4zida.rs
4

Stari Žednik

Okolne lokacije, Subotica

31.500 €

350 €/m²

90m² | 3 sobe | delimično uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Delimično uknjižen • Prazno • Podrum • Tavan
Ažurirano 20.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
567

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾