Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća
  3. Zemun opština

Prodaja kuća Zemun opština, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

152 oglasa

Saznaj više o kraju Zemun opština
Gardoš | 4zida.rs
Gardoš | 4zida.rs
Gardoš | 4zida.rs
Gardoš | 4zida.rs
Gardoš | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
39

Gardoš

Zemun opština, Beograd

482.000 €

3.544 €/m²

136m² | 3 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Tavan • Parking • Video
Ažurirano 14.05.2026.
Prizrenska | 4zida.rs
Prizrenska | 4zida.rs
Prizrenska | 4zida.rs
Prizrenska | 4zida.rs
Prizrenska | 4zida.rs
Premijum
30
Logo agencije

Prizrenska

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd

220.000 €

1.630 €/m²

135m² | 7 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Vinarska | 4zida.rs
Vinarska | 4zida.rs
Vinarska | 4zida.rs
Vinarska | 4zida.rs
Vinarska | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Vinarska

Kalvarija, Zemun opština, Beograd

210.000 €

1.500 €/m²

140m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 2.7 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 11.05.2026.
Hercegovacka | 4zida.rs
Hercegovacka | 4zida.rs
Hercegovacka | 4zida.rs
Hercegovacka | 4zida.rs
Hercegovacka | 4zida.rs
Top
20
Logo agencije

Hercegovacka

Prvomajska, Zemun opština, Beograd

500.000 €

2.041 €/m²

245m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 6 a • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.
Ugrinovačka bb | 4zida.rs
Ugrinovačka bb | 4zida.rs
Ugrinovačka bb | 4zida.rs
Ugrinovačka bb | 4zida.rs
Ugrinovačka bb | 4zida.rs
Top
9
Logo agencije

Ugrinovačka bb

Centar, Zemun opština, Beograd

368.000 €

2.033 €/m²

181m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Viktora Starčića | 4zida.rs
Viktora Starčića | 4zida.rs
Viktora Starčića | 4zida.rs
Viktora Starčića | 4zida.rs
Viktora Starčića | 4zida.rs
Top
20
Logo agencije

Viktora Starčića

Altina, Zemun opština, Beograd

220.000 €

2.075 €/m²

106m² | 5 soba | nije uknjiženo
Agencija • Kuća • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Banjička | 4zida.rs
Banjička | 4zida.rs
Banjička | 4zida.rs
Banjička | 4zida.rs
Banjička | 4zida.rs
Top
17
Logo agencije

Banjička

Meandri, Zemun opština, Beograd

285.000 €

2.908 €/m²

98m² | 10 soba | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Površina dvorišta: 2.23 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Novi Grad | 4zida.rs
Novi Grad | 4zida.rs
Novi Grad | 4zida.rs
Novi Grad | 4zida.rs
Novi Grad | 4zida.rs
Top
23
Logo agencije

Novi Grad

Centar, Zemun opština, Beograd

969.000 €

2.707 €/m²

358m² | 10 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 860 m² • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Ruska | 4zida.rs
Ruska | 4zida.rs
Ruska | 4zida.rs
Ruska | 4zida.rs
Ruska | 4zida.rs
Top
20
Logo agencije

Ruska

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd

800.000 €

4.938 €/m²

162m² | 10 soba
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 2.67 a • Namešteno
Ažurirano 05.05.2026.
Isidora Stojanovića | 4zida.rs
Isidora Stojanovića | 4zida.rs
Isidora Stojanovića | 4zida.rs
Isidora Stojanovića | 4zida.rs
Isidora Stojanovića | 4zida.rs
Top
22

Isidora Stojanovića

Plavi Horizonti, Zemun opština, Beograd

239.000 €

996 €/m²

240m² | 4 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 30.04.2026.
NOVOGRADSKA | 4zida.rs
NOVOGRADSKA | 4zida.rs
NOVOGRADSKA | 4zida.rs
NOVOGRADSKA | 4zida.rs
NOVOGRADSKA | 4zida.rs
7

NOVOGRADSKA

Centar, Zemun opština, Beograd

95.000 €

2.794 €/m²

34m²
Agencija • Kuća •
Ažurirano 16.05.2026.
Grmovac Nova 4. | 4zida.rs
Grmovac Nova 4. | 4zida.rs
Grmovac Nova 4. | 4zida.rs
Grmovac Nova 4. | 4zida.rs
Grmovac Nova 4. | 4zida.rs
18
Logo agencije

Grmovac Nova 4.

Ugrinovci, Zemun opština, Beograd

160.000 €

1.455 €/m²

110m² | 3 sobe
Agencija • Kuća • Garaža
Ažurirano 16.05.2026.
▾Reklama▾
Pregrevica | 4zida.rs
Pregrevica | 4zida.rs
Pregrevica | 4zida.rs
Pregrevica | 4zida.rs
Pregrevica | 4zida.rs
20
Logo agencije

Pregrevica

Zemun opština, Beograd

1.190.000 €

1.556 €/m²

765m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 7.57 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking • 3D tura
Ažurirano 16.05.2026.
Isidora Stojanovića | 4zida.rs
Isidora Stojanovića | 4zida.rs
Isidora Stojanovića | 4zida.rs
Isidora Stojanovića | 4zida.rs
Isidora Stojanovića | 4zida.rs
20
Logo agencije

Isidora Stojanovića

Plavi Horizonti, Zemun opština, Beograd

372.000 €

930 €/m²

400m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 6 a • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 16.05.2026.
Batajnica | 4zida.rs
Batajnica | 4zida.rs
Batajnica | 4zida.rs
3
Logo agencije

Batajnica

Zemun opština, Beograd

92.000 €

2.091 €/m²

44m² | 2 sobe
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 5 a • Prazno • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Karamatina | 4zida.rs
Karamatina | 4zida.rs
Karamatina | 4zida.rs
Karamatina | 4zida.rs
Karamatina | 4zida.rs
28

Karamatina

Centar, Zemun opština, Beograd

850.000 €

2.125 €/m²

400m² | 7 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Novosadska | 4zida.rs
Novosadska | 4zida.rs
Novosadska | 4zida.rs
Novosadska | 4zida.rs
Novosadska | 4zida.rs
10

Novosadska

Batajnica, Zemun opština, Beograd

92.000 €

1.586 €/m²

58m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 500 m² • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 16.05.2026.
Nova 21 | 4zida.rs
Nova 21 | 4zida.rs
Nova 21 | 4zida.rs
Nova 21 | 4zida.rs
Nova 21 | 4zida.rs
9
Logo agencije

Nova 21

Ugrinovci, Zemun opština, Beograd

105.000 €

415 €/m²

253m² | 6 soba
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 6 a • Prazno • Garaža
Ažurirano 16.05.2026.
Atanasija Pulje | 4zida.rs
Atanasija Pulje | 4zida.rs
Atanasija Pulje | 4zida.rs
Atanasija Pulje | 4zida.rs
Atanasija Pulje | 4zida.rs
20
Logo agencije

Atanasija Pulje

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd

399.900 €

1.762 €/m²

227m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 1.5 a • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Jovana Boškovića | 4zida.rs
Jovana Boškovića | 4zida.rs
Jovana Boškovića | 4zida.rs
Jovana Boškovića | 4zida.rs
Jovana Boškovića | 4zida.rs
11
Logo agencije

Jovana Boškovića

Plavi Horizonti, Zemun opština, Beograd

1.000.000 €

2.141 €/m²

467m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 8 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 16.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Nekretnine Zemun opština — stanovi, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Zemun opština. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
1
2
3
4
5
6
Zemun opština

prodaja kuća Zemun opština - Beograd

68 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju kuća, Zemun opština - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju kuća Zemun opština

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena kuća — Zemun opština - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Zemun opština. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 1678 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Zemun opština - Beograd

  • Centar, Zemun opština
  • Altina, Zemun opština
  • Bački Ilovik, Zemun opština
  • Batajnica, Zemun opština
  • Ćukovac, Zemun opština

Po tipu nekretnine — Zemun opština - Beograd

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna