Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

68 oglasa

Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
2
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

391.400 €

4.716 €/m²

83m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 24.04.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
11
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

143.000 €

1.362 €/m²

105m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Podrum • Tavan • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
18
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

257.500 €

3.576 €/m²

72m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
18
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

144.200 €

1.373 €/m²

105m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
3
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

432.600 €

1.949 €/m²

222m²
Agencija • Kuća • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
14

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

75.000 €

1.364 €/m²

55m²
Agencija • Kuća • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
7
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

278.000 €

159 €/m²

1744m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 17.44 a • Uknjižen
Ažurirano 30.04.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
21
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

245.000 €

817 €/m²

300m²
Agencija • Kuća • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
28
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

150.000 €

1.500 €/m²

100m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 23.04.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
26
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

150.000 €

1.500 €/m²

100m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 23.04.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
1
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

206.000 €

1.392 €/m²

148m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen
Ažurirano 05.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
11
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

193.000 €

4.595 €/m²

42m²
Agencija • Kuća • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
6
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

77.250 €

1.405 €/m²

55m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 23.04.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
6
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

135.000 €

938 €/m²

144m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Podrum • Parking
Ažurirano 04.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
11
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

120.000 €

1.714 €/m²

70m² | 1 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Parking
Ažurirano 04.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
15

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

260.000 €

1.182 €/m²

220m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 03.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
54
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

499.000 €

2.218 €/m²

225m² | 9 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Video
Ažurirano 16.04.2026.
Boška Sremca | 4zida.rs
1
Logo agencije

Boška Sremca

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

408.450 €

1.702 €/m²

240m² | 10 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Parking • 3D tura
Ažurirano 11.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
12
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

79.000 €

963 €/m²

82m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Tavan • Parking
Ažurirano 04.05.2026.
Karađorđeva 55 | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Karađorđeva 55

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

525.300 €

2.324 €/m²

226m² | 9 soba | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen • Namešteno • Garaža • 3D tura
Ažurirano 07.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1234

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Vrdnik