Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

69 oglasa

Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
18
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

158.000 €

1.681 €/m²

94m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 17.5 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Cara Proba | 4zida.rs
Cara Proba | 4zida.rs
Cara Proba | 4zida.rs
Cara Proba | 4zida.rs
Top
4

Cara Proba

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

85.000 €

654 €/m²

130m² | 3 sobe | u procesu uknjižavanja
Vlasnik • Dvoetažna • U procesu uknjižavanja • Prazno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
26. oktobra | 4zida.rs
26. oktobra | 4zida.rs
26. oktobra | 4zida.rs
26. oktobra | 4zida.rs
26. oktobra | 4zida.rs
14
Logo agencije

26. oktobra

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

159.900 €

1.006 €/m²

159m² | 1 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 6 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
9.Vojvođanske Brigade | 4zida.rs
9.Vojvođanske Brigade | 4zida.rs
9.Vojvođanske Brigade | 4zida.rs
9.Vojvođanske Brigade | 4zida.rs
9.Vojvođanske Brigade | 4zida.rs
14

9.Vojvođanske Brigade

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

171.258 €

1.223 €/m²

140m² | 4 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 10.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
8
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

105.000 €

2.763 €/m²

38m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Premijum
za investitore
12
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

245.000 €

736 €/m²

333m² | 8 soba | nije uknjiženo
Agencija • Troeatažna •
Ažurirano 06.05.2026.
Vidovdanska | 4zida.rs
Vidovdanska | 4zida.rs
Vidovdanska | 4zida.rs
Vidovdanska | 4zida.rs
Vidovdanska | 4zida.rs
14

Vidovdanska

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

125.000 €

1.106 €/m²

113m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 0.3 a • Uknjižen • Prazno • Video
Ažurirano 27.04.2026.
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
11

Karađorđeva

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

315.000 €

2.480 €/m²

127m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Top
5
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

410.190 €

1.783 €/m²

230m² | 8 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 07.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
15
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

330.000 €

1.044 €/m²

316m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen
Ažurirano 07.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
22
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

118.450 €

790 €/m²

150m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 12.09 a • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 03.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
54
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

875.000 €

3.458 €/m²

253m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 14.69 a • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 03.05.2026.
▾Reklama▾
Mirka Laćarca | 4zida.rs
Mirka Laćarca | 4zida.rs
Mirka Laćarca | 4zida.rs
Mirka Laćarca | 4zida.rs
Mirka Laćarca | 4zida.rs
19

Mirka Laćarca

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

135.000 €

1.227 €/m²

110m² | 5 soba
Agencija • Kuća • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Top
21
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

160.000 €

1.151 €/m²

139m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
39
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

118.450 €

790 €/m²

150m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 22.04.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
15
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

150.000 €

1.014 €/m²

148m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 13.6 a • Uknjižen
Ažurirano 22.04.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
7
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

113.000 €

1.982 €/m²

57m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 939 a • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 04.05.2026.
Mirka Laćarca | 4zida.rs
Mirka Laćarca | 4zida.rs
Mirka Laćarca | 4zida.rs
Mirka Laćarca | 4zida.rs
Mirka Laćarca | 4zida.rs
7
Logo agencije

Mirka Laćarca

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

280.000 €

2.205 €/m²

127m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
16
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

105.000 €

820 €/m²

128m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža
Ažurirano 08.05.2026.
9.Vojvođanske Brigade | 4zida.rs

9.Vojvođanske Brigade

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

85.000 €

179 €/m²

475m² | 5 soba | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 08.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1234

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Vrdnik