Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Kuća na prodaju, Smederevska, 800.000€, 308m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja kuća
  3. Beograd
  4. Grocka opština
  5. Vrčin

Kuća na prodaju, Smederevska, 800.000€, 308m²

Beograd, Grocka opština, Vrčin
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-37334Oglas ažuriran: 14.05.2026.
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
Kuća | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 3.243 €

800.000 €

2.597 € / m2

308 m²
5 soba
O kući
  • Površina: 308 m²
  • Površina placa: 14a
  • Novo
  • Prostorije: kupatilo, terasa
  • Opremljenost: Prazno - interfon, klima
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 26
Izračunaj koliko ti treba od ove kuće do tebi bitnih lokacija
Parking/Garaža
  • 1 garažno mesto
Detaljnije o kući
  • Objekat poseduje: dvorište
Telekomunikacije
  • Kablovska
  • 1 telefonska linija

Opis oglasa

Na 15 minuta od Beograda, u ponudi moderna luksuzna kuća od 290m2 na 1400 kvadrata placa, sa bazenom.

Kuća ima:

prostran dnevni boravak i trpezariju sa panoramskim staklom, veliku kuhinju, gostinjski taolet, sobu za veš;

Glavnu sobu sa walk-in garderoberom i luksuznim glavnim kupatilom; dve dečije sobe sa sopstvenim kupatilom i dodatnu sobu +kancelariju.

Garažu unutar kuće, video nadzor i interfon.

Lepo uredjeno dvorište od 14 ari sa bazenom 10×5 (sistem za filtraciju, automatski roler za pokrivanje, toplotna pumpa), letnjom kuhinjom i pergolom, dečijim igralištem.

Za ljude koji žele mir, komfor i savremen dom u blizini Beograda.

15 minutes from Belgrade, we offer a modern luxury house of 290m2 on a 1400 square meter plot, with a swimming pool.

The house has: spacious living room and dining room with panoramic glass, large kitchen, guest toilet, laundry room; Master bedroom with walk-in closet and luxurious master bathroom; two children’s rooms with their own bathroom and an additional room + office. Garage inside the house, video surveillance and intercom.