Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća
  3. Subotica

Prodaja kuća Subotica, Dvoetažna

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

223 oglasa

Željezničko Naselje | 4zida.rs
Željezničko Naselje | 4zida.rs
Željezničko Naselje | 4zida.rs
Željezničko Naselje | 4zida.rs
Željezničko Naselje | 4zida.rs
15
Logo agencije

Željezničko Naselje

Gradske lokacije, Subotica

125.000 €

543 €/m²

230m² | 5 soba
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 400 a • Garaža
Ažurirano 22.04.2026.
Peščara | 4zida.rs
Peščara | 4zida.rs
Peščara | 4zida.rs
Peščara | 4zida.rs
Peščara | 4zida.rs
70
Logo agencije

Peščara

Gradske lokacije, Subotica

159.000 €

185 €/m²

860m² | 16 soba
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 9.57 a • Garaža
Ažurirano 22.04.2026.
▾Reklama▾
Radanovac | 4zida.rs
Radanovac | 4zida.rs
Radanovac | 4zida.rs
3

Radanovac

Gradske lokacije, Subotica

143.000 €

636 €/m²

225m² | 4 sobe
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 6.57 a •
Ažurirano 22.04.2026.
Creska | 4zida.rs
Creska | 4zida.rs
Creska | 4zida.rs
Creska | 4zida.rs
Creska | 4zida.rs
58
Logo agencije

Creska

Palić, Okolne lokacije, Subotica

215.000 €

754 €/m²

285m² | 7 soba
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 701 a • Polunamešteno • Tavan • Video
Ažurirano 30.04.2026.
Mali Radanovac | 4zida.rs
Mali Radanovac | 4zida.rs
Mali Radanovac | 4zida.rs
Mali Radanovac | 4zida.rs
Mali Radanovac | 4zida.rs
16

Mali Radanovac

Gradske lokacije, Subotica

259.000 €

1.012 €/m²

256m² | 5 soba
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 6.47 a •
Ažurirano 21.04.2026.
Centar 2 | 4zida.rs
Centar 2 | 4zida.rs
Centar 2 | 4zida.rs
Centar 2 | 4zida.rs
Centar 2 | 4zida.rs
25

Centar 2

Gradske lokacije, Subotica

150.000 €

781 €/m²

192m² | 6 soba
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 2.11 a •
Ažurirano 20.04.2026.
Gat | 4zida.rs
Gat | 4zida.rs
Gat | 4zida.rs
Gat | 4zida.rs
Gat | 4zida.rs
24

Gat

Gradske lokacije, Subotica

65.000 €

1.182 €/m²

55m² | 2 sobe
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 2.94 a •
Ažurirano 20.04.2026.
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
21

Novo Selo

Gradske lokacije, Subotica

170.000 €

994 €/m²

171m² | 11 soba
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 7.52 a •
Ažurirano 20.04.2026.

Ponuda agencija u Subotici

Sold SU nekretnine | 4zida.rs
Sold SU nekretnine
8 godina na 4zida
274 oglasa u ponudi
Nidax Nekretnine | 4zida.rs
Nidax Nekretnine
7 godina na 4zida
53 oglasa u ponudi
Cenzar Nekretnine | 4zida.rs
Cenzar Nekretnine
9 godina na 4zida
350 oglasa u ponudi
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
20

Palić

Okolne lokacije, Subotica

280.000 €

614 €/m²

456m² | 10 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 14 a • Uknjižen • Namešteno • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 19.04.2026.
Kelebija | 4zida.rs
Kelebija | 4zida.rs
Kelebija | 4zida.rs
Kelebija | 4zida.rs
Kelebija | 4zida.rs
22
Logo agencije

Kelebija

Okolne lokacije, Subotica

327.500 €

1.733 €/m²

189m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 19.04.2026.
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
14

Kertvaroš

Gradske lokacije, Subotica

159.000 €

1.432 €/m²

111m² | 5 soba
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 3.21 a •
Ažurirano 19.04.2026.
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
44
Logo agencije

Palić

Okolne lokacije, Subotica

286.000 €

1.202 €/m²

238m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 19.04.2026.
▾Reklama▾
Centar 3 | 4zida.rs
Centar 3 | 4zida.rs
Centar 3 | 4zida.rs
Centar 3 | 4zida.rs
4

Centar 3

Gradske lokacije, Subotica

120.000 €

350 €/m²

343m² | 6 soba
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 3 a •
Ažurirano 19.04.2026.
Mali Bajmok | 4zida.rs
Mali Bajmok | 4zida.rs
2

Mali Bajmok

Gradske lokacije, Subotica

180.000 €

559 €/m²

322m² | 6 soba
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 4.61 a •
Ažurirano 17.04.2026.
Borova | 4zida.rs
Borova | 4zida.rs
Borova | 4zida.rs
Borova | 4zida.rs
Borova | 4zida.rs
31

Borova

Kelebija, Okolne lokacije, Subotica

52.000 €

684 €/m²

76m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 17.04.2026.
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
6

Palić

Okolne lokacije, Subotica

78.000 €

918 €/m²

85m² | 4 sobe
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 3.86 a •
Ažurirano 17.04.2026.
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
16
Logo agencije

Kertvaroš

Gradske lokacije, Subotica

238.500 €

1.500 €/m²

159m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 16.04.2026.
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
22
Logo agencije

Palić

Okolne lokacije, Subotica

140.000 €

886 €/m²

158m² | 6 soba
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 7.98 a •
Ažurirano 16.04.2026.
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
21

Kertvaroš

Gradske lokacije, Subotica

270.000 €

1.274 €/m²

212m² | 5 soba
Agencija • Dvoetažna •
Ažurirano 16.04.2026.
Centar 3 | 4zida.rs
Centar 3 | 4zida.rs
Centar 3 | 4zida.rs
Centar 3 | 4zida.rs
Centar 3 | 4zida.rs
8

Centar 3

Gradske lokacije, Subotica

350.000 €

902 €/m²

388m² | 8 soba
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 3.02 a •
Ažurirano 16.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
1
...
10
11
12
Subotica
Dvoetažna

prodaja kuća Subotica

71 dan

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju kuća, Subotica

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju kuća Subotica

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena kuća — Subotica

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Subotica. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 869 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Subotica

  • Gradske lokacije, Subotica
  • Okolne lokacije, Subotica

Po tipu nekretnine — Subotica

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna