Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

385 oglasa

Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
35
Logo agencije

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

721.000 €

1.628 €/m²

443m² | 11 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 27.04.2026.
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
34
Logo agencije

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

721.000 €

1.628 €/m²

443m² | 11 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 27.04.2026.
▾Reklama▾
Čardak | 4zida.rs
Čardak | 4zida.rs
Čardak | 4zida.rs
Čardak | 4zida.rs
Čardak | 4zida.rs
14
Logo agencije

Čardak

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

236.900 €

1.316 €/m²

180m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Garaža
Ažurirano 27.04.2026.
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
18
Logo agencije

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

1.534.700 €

3.955 €/m²

388m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 27.04.2026.
Bocke | 4zida.rs
Bocke | 4zida.rs
Bocke | 4zida.rs
Bocke | 4zida.rs
Bocke | 4zida.rs
13
Logo agencije

Bocke

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

200.000 €

1.000 €/m²

200m² | 4 sobe
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 7.14 a •
Ažurirano 27.04.2026.
Glavica | 4zida.rs
Glavica | 4zida.rs
Glavica | 4zida.rs
Glavica | 4zida.rs
Glavica | 4zida.rs
19
Logo agencije

Glavica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

164.800 €

5.493 €/m²

30m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 26.04.2026.
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
11
Logo agencije

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

144.200 €

1.567 €/m²

92m²
Agencija • Kuća • Namešteno • Parking
Ažurirano 26.04.2026.
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
19
Logo agencije

Paragovo

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

427.450 €

1.401 €/m²

305m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 26.04.2026.

Ponuda agencija u Novom Sadu

NS group nekretnine | 4zida.rs
NS group nekretnine
9 godina na 4zida
2500 oglasa u ponudi
Svet Nekretnine | 4zida.rs
Svet Nekretnine
12 godina na 4zida
663 oglasa u ponudi
Nekretnine Xpert doo Novi Sad | 4zida.rs
Nekretnine Xpert doo Novi Sad
2 godine na 4zida
710 oglasa u ponudi
Family nekretnine | 4zida.rs
Family nekretnine
2 godine na 4zida
440 oglasa u ponudi
Bak nekretnine | 4zida.rs
Bak nekretnine
2 godine na 4zida
463 oglasa u ponudi
ANIČIĆ NEKRETNINE DOO | 4zida.rs
ANIČIĆ NEKRETNINE DOO
9 meseci na 4zida
72 oglasa u ponudi
Elit nekretnine | 4zida.rs
Elit nekretnine
2 godine na 4zida
118 oglasa u ponudi
Čardak | 4zida.rs
Čardak | 4zida.rs
Čardak | 4zida.rs
Čardak | 4zida.rs
Čardak | 4zida.rs
7
Logo agencije

Čardak

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

226.600 €

6.665 €/m²

34m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Video
Ažurirano 26.04.2026.
Bocke | 4zida.rs
Bocke | 4zida.rs
Bocke | 4zida.rs
Bocke | 4zida.rs
Bocke | 4zida.rs
13
Logo agencije

Bocke

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

288.400 €

13.733 €/m²

21m² | 2 sobe
Agencija • Kuća •
Ažurirano 26.04.2026.
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
15
Logo agencije

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

164.800 €

3.583 €/m²

46m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 10 a • Namešteno
Ažurirano 25.04.2026.
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
39
Logo agencije

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

360.500 €

2.253 €/m²

160m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 5.11 a • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 25.04.2026.
▾Reklama▾
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
27
Logo agencije

Popovica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

360.500 €

1.235 €/m²

292m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 25.04.2026.
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
14
Logo agencije

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

721.000 €

1.602 €/m²

450m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 4.63 a • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 25.04.2026.
Tatarsko Brdo | 4zida.rs
Tatarsko Brdo | 4zida.rs
Tatarsko Brdo | 4zida.rs
Tatarsko Brdo | 4zida.rs
Tatarsko Brdo | 4zida.rs
48
Logo agencije

Tatarsko Brdo

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

772.500 €

1.314 €/m²

588m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 25.04.2026.
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
10
Logo agencije

Popovica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

199.000 €

1.026 €/m²

194m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 10.92 a • Uknjižen
Ažurirano 26.04.2026.
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
11

Paragovo

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

140.000 €

1.522 €/m²

92m² | 10 soba
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 5.07 a • Prazno
Ažurirano 25.04.2026.
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
15
Logo agencije

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

680.000 €

3.931 €/m²

173m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 24.04.2026.
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
18
Logo agencije

Popovica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

677.750 €

844 €/m²

803m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 24.04.2026.
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
26
Logo agencije

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

240.000 €

1.091 €/m²

220m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 2.35 a • Uknjižen
Ažurirano 24.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
11121314

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja kuća Sremska Kamenica - Novi Sad

Prosečna cena kuća — Sremska Kamenica - Novi Sad

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Sremska Kamenica. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 1999 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Sremska Kamenica - Novi Sad

  • Kamenički Park, Sremska Kamenica
  • Donja Kamenica, Sremska Kamenica
  • Gornja Kamenica, Sremska Kamenica
  • Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica
  • Popovica, Sremska Kamenica

Po tipu nekretnine — Sremska Kamenica - Novi Sad

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna
Sremska Kamenica