Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća
  3. Šabac

Prodaja kuća Šabac, Dvoetažna

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

72 oglasa

Jevremovac | 4zida.rs
Jevremovac | 4zida.rs
Jevremovac | 4zida.rs
Jevremovac | 4zida.rs
Jevremovac | 4zida.rs
13
Logo agencije

Jevremovac

Okolne lokacije, Šabac

110.000 €

1.341 €/m²

82m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža
Ažurirano 17.04.2026.
Bogosavac | 4zida.rs
Bogosavac | 4zida.rs
Bogosavac | 4zida.rs
Bogosavac | 4zida.rs
Bogosavac | 4zida.rs
Premijum
25
Logo agencije

Bogosavac

Okolne lokacije, Šabac

90.000 €

484 €/m²

186m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
21

Majur

Okolne lokacije, Šabac

140.000 €

1.077 €/m²

130m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen
Ažurirano 02.05.2026.
Kasarske Livade | 4zida.rs
Kasarske Livade | 4zida.rs
Kasarske Livade | 4zida.rs
Kasarske Livade | 4zida.rs
Kasarske Livade | 4zida.rs
6

Kasarske Livade

Gradske lokacije, Šabac

120.000 €

585 €/m²

205m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 27.04.2026.
Jevremovac | 4zida.rs
Jevremovac | 4zida.rs
Jevremovac | 4zida.rs
Jevremovac | 4zida.rs
Jevremovac | 4zida.rs
12
Logo agencije

Jevremovac

Okolne lokacije, Šabac

112.000 €

1.366 €/m²

82m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža i parking
Ažurirano 27.04.2026.
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
5

Beogradska

Jelenča, Okolne lokacije, Šabac

270.000 €

1.350 €/m²

200m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 21.04.2026.
Dvorište | 4zida.rs
Dvorište | 4zida.rs
Dvorište | 4zida.rs
Dvorište | 4zida.rs
Dvorište | 4zida.rs
14
Logo agencije

Dvorište

Okolne lokacije, Šabac

60.000 €

426 €/m²

141m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen
Ažurirano 07.05.2026.
Živinarnik | 4zida.rs
Živinarnik | 4zida.rs
Živinarnik | 4zida.rs
Živinarnik | 4zida.rs
Živinarnik | 4zida.rs
15

Živinarnik

Gradske lokacije, Šabac

110.000 €

524 €/m²

210m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
Pocerski Pričinović | 4zida.rs
Pocerski Pričinović | 4zida.rs
Pocerski Pričinović | 4zida.rs
Pocerski Pričinović | 4zida.rs
Pocerski Pričinović | 4zida.rs
18

Pocerski Pričinović

Okolne lokacije, Šabac

100.000 €

893 €/m²

112m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen
Ažurirano 21.04.2026.
Štitar | 4zida.rs
Štitar | 4zida.rs
Štitar | 4zida.rs
Štitar | 4zida.rs
Štitar | 4zida.rs
20

Štitar

Okolne lokacije, Šabac

90.000 €

330 €/m²

273m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Tavan
Ažurirano 16.05.2026.
Ševarice | 4zida.rs
Ševarice | 4zida.rs
Ševarice | 4zida.rs
Ševarice | 4zida.rs
Premijum
4
Logo agencije

Ševarice

Okolne lokacije, Šabac

69.000 €

431 €/m²

160m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Trkalište | 4zida.rs
Trkalište | 4zida.rs
Trkalište | 4zida.rs
Trkalište | 4zida.rs
Trkalište | 4zida.rs
8

Trkalište

Gradske lokacije, Šabac

180.000 €

570 €/m²

316m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 26.04.2026.
▾Reklama▾
Živinarnik | 4zida.rs
Živinarnik | 4zida.rs
Živinarnik | 4zida.rs
Živinarnik | 4zida.rs
Živinarnik | 4zida.rs
11

Živinarnik

Gradske lokacije, Šabac

138.000 €

908 €/m²

152m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 20.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
9

Gradske lokacije

Šabac

125.000 €

1.563 €/m²

80m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 29.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
11

Gradske lokacije

Šabac

130.000 €

558 €/m²

233m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno • Tavan
Ažurirano 04.05.2026.
Leonarda Da Vinčija | 4zida.rs
Leonarda Da Vinčija | 4zida.rs
Leonarda Da Vinčija | 4zida.rs
Leonarda Da Vinčija | 4zida.rs
Leonarda Da Vinčija | 4zida.rs
27

Leonarda Da Vinčija

Živinarnik, Gradske lokacije, Šabac

345.000 €

1.605 €/m²

215m² | 4 sobe | u procesu uknjižavanja
Agencija • Dvoetažna • U procesu uknjižavanja • Namešteno
Ažurirano 07.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Top
14
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Šabac

200.000 €

763 €/m²

262m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Bregalnička | 4zida.rs
Bregalnička | 4zida.rs
Bregalnička | 4zida.rs
Bregalnička | 4zida.rs
Bregalnička | 4zida.rs
8

Bregalnička

Gradske lokacije, Šabac

60.000 €

488 €/m²

123m² | 2 sobe | nije uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Prazno
Ažurirano 10.05.2026.
Zanatlijska 13 | 4zida.rs

Zanatlijska 13

Kasarske Livade, Gradske lokacije, Šabac

75.000 €

478 €/m²

157m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 01.05.2026.
Varna | 4zida.rs
Varna | 4zida.rs
Varna | 4zida.rs
Varna | 4zida.rs
Varna | 4zida.rs
48
Logo agencije

Varna

Okolne lokacije, Šabac

160.000 €

557 €/m²

287m² | 7 soba | u procesu uknjižavanja
Agencija • Dvoetažna • U procesu uknjižavanja • Polunamešteno • Garaža
Ažurirano 28.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
1
2
3
4
Šabac
Dvoetažna

prodaja kuća Šabac

56 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju kuća, Šabac

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju kuća Šabac

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena kuća — Šabac

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Šabac. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 911 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Šabac

  • Gradske lokacije, Šabac
  • Okolne lokacije, Šabac

Po tipu nekretnine — Šabac

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna