Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Rakovica opština, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

65 oglasa

Saznaj više o kraju Rakovica opština
Miljakovac | 4zida.rs
Miljakovac | 4zida.rs
Miljakovac | 4zida.rs
Miljakovac | 4zida.rs
Miljakovac | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Miljakovac

Rakovica opština, Beograd

210.000 €

2.360 €/m²

89m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 18.05.2026.
Podavalska | 4zida.rs
Podavalska | 4zida.rs
Podavalska | 4zida.rs
Podavalska | 4zida.rs
Podavalska | 4zida.rs
Top
25
Logo agencije

Podavalska

Resnik, Rakovica opština, Beograd

390.000 €

903 €/m²

432m² | 10 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 9.6 a • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 16.05.2026.
▾Reklama▾
Božidara Timotijevića | 4zida.rs
Božidara Timotijevića | 4zida.rs
Božidara Timotijevića | 4zida.rs
Božidara Timotijevića | 4zida.rs
Božidara Timotijevića | 4zida.rs
18

Božidara Timotijevića

Skojevsko Naselje, Rakovica opština, Beograd

194.900 €

1.710 €/m²

114m² | 10 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 2.35 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Tavan • Garaža
Ažurirano 18.05.2026.
Alana Tjuringa | 4zida.rs
Alana Tjuringa | 4zida.rs
Alana Tjuringa | 4zida.rs
Alana Tjuringa | 4zida.rs
Alana Tjuringa | 4zida.rs
15
Logo agencije

Alana Tjuringa

Miljakovac, Rakovica opština, Beograd

999.000 €

1.998 €/m²

500m² | 5 soba | nije uknjiženo
Agencija • Kuća • Podrum • Garaža
Ažurirano 17.05.2026.
Ratka Sofijanića | 4zida.rs
Ratka Sofijanića | 4zida.rs
Ratka Sofijanića | 4zida.rs
Ratka Sofijanića | 4zida.rs
Ratka Sofijanića | 4zida.rs
20
Logo agencije

Ratka Sofijanića

Resnik, Rakovica opština, Beograd

280.000 €

1.256 €/m²

223m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 17.05.2026.
Vladike Danila | 4zida.rs
Vladike Danila | 4zida.rs
Vladike Danila | 4zida.rs
Vladike Danila | 4zida.rs
Vladike Danila | 4zida.rs
19
Logo agencije

Vladike Danila

Resnik, Rakovica opština, Beograd

169.900 €

1.017 €/m²

167m² | 8 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Površina dvorišta: 2.5 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Video
Ažurirano 17.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
19
Logo agencije

Centar

Rakovica opština, Beograd

900.000 €

1.800 €/m²

500m² | 10 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 5 a • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Garaža
Ažurirano 17.05.2026.
Rasinska | 4zida.rs
Rasinska | 4zida.rs
Rasinska | 4zida.rs
Rasinska | 4zida.rs
Rasinska | 4zida.rs
12
Logo agencije

Rasinska

Petlovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

400.000 €

833 €/m²

480m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Površina dvorišta: 7 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 16.05.2026.
Aleksandra Vojinovića | 4zida.rs
Aleksandra Vojinovića | 4zida.rs
Aleksandra Vojinovića | 4zida.rs
Aleksandra Vojinovića | 4zida.rs
Aleksandra Vojinovića | 4zida.rs
24
Logo agencije

Aleksandra Vojinovića

Resnik, Rakovica opština, Beograd

196.000 €

907 €/m²

216m² | 7 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 450 m² • Uknjižen • Podrum • Garaža
Ažurirano 16.05.2026.
Miljakovačke livade | 4zida.rs
Miljakovačke livade | 4zida.rs
Miljakovačke livade | 4zida.rs
Miljakovačke livade | 4zida.rs
Miljakovačke livade | 4zida.rs
18
Logo agencije

Miljakovačke livade

Miljakovac, Rakovica opština, Beograd

630.000 €

2.838 €/m²

222m² | 7 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 18 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža i parking • 3D tura
Ažurirano 16.05.2026.
Viševačka | 4zida.rs
Viševačka | 4zida.rs
Viševačka | 4zida.rs
Viševačka | 4zida.rs
Viševačka | 4zida.rs
20
Logo agencije

Viševačka

Centar, Rakovica opština, Beograd

249.000 €

1.107 €/m²

225m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 7 a • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 16.05.2026.
Gočka | 4zida.rs
Gočka | 4zida.rs
Gočka | 4zida.rs
Gočka | 4zida.rs
Gočka | 4zida.rs
18
Logo agencije

Gočka

Petlovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

300.000 €

1.676 €/m²

179m² | 6 soba
Agencija • Troeatažna • Namešteno • 3D tura
Ažurirano 16.05.2026.
▾Reklama▾
Miljakovačke livade | 4zida.rs
Miljakovačke livade | 4zida.rs
Miljakovačke livade | 4zida.rs
Miljakovačke livade | 4zida.rs
Miljakovačke livade | 4zida.rs
8
Logo agencije

Miljakovačke livade

Miljakovac, Rakovica opština, Beograd

1.000.000 €

2.179 €/m²

459m² | 8 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 16.05.2026.
Miljakovačke staze | 4zida.rs
Miljakovačke staze | 4zida.rs
Miljakovačke staze | 4zida.rs
Miljakovačke staze | 4zida.rs
Miljakovačke staze | 4zida.rs
13
Logo agencije

Miljakovačke staze

Miljakovac, Rakovica opština, Beograd

520.000 €

1.057 €/m²

492m² | 10 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 4.24 a • Uknjižen • Garaža i parking • 3D tura
Ažurirano 16.05.2026.
Natalijine Ramonde | 4zida.rs
Natalijine Ramonde | 4zida.rs
Natalijine Ramonde | 4zida.rs
Natalijine Ramonde | 4zida.rs
Natalijine Ramonde | 4zida.rs
14
Logo agencije

Natalijine Ramonde

Miljakovac, Rakovica opština, Beograd

299.000 €

1.495 €/m²

200m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Resnik | 4zida.rs
Resnik | 4zida.rs
Resnik | 4zida.rs
Resnik | 4zida.rs
Resnik | 4zida.rs
17
Logo agencije

Resnik

Rakovica opština, Beograd

299.000 €

1.510 €/m²

198m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 16.05.2026.
Miljakovačke staze | 4zida.rs
Miljakovačke staze | 4zida.rs
Miljakovačke staze | 4zida.rs
Miljakovačke staze | 4zida.rs
Miljakovačke staze | 4zida.rs
18
Logo agencije

Miljakovačke staze

Miljakovac, Rakovica opština, Beograd

595.000 €

992 €/m²

600m² | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 4.24 a • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 16.05.2026.
Miloša Bogićevića | 4zida.rs
Miloša Bogićevića | 4zida.rs
Miloša Bogićevića | 4zida.rs
Miloša Bogićevića | 4zida.rs
Miloša Bogićevića | 4zida.rs
14
Logo agencije

Miloša Bogićevića

Kneževac, Rakovica opština, Beograd

350.000 €

1.167 €/m²

300m² | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 5.7 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža
Ažurirano 16.05.2026.
Slavka Miljkovića | 4zida.rs
Slavka Miljkovića | 4zida.rs
Slavka Miljkovića | 4zida.rs
Slavka Miljkovića | 4zida.rs
Slavka Miljkovića | 4zida.rs
9
Logo agencije

Slavka Miljkovića

Resnik, Rakovica opština, Beograd

240.000 €

1.341 €/m²

179m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.
Humski put | 4zida.rs
Humski put | 4zida.rs
Humski put | 4zida.rs
Humski put | 4zida.rs
Humski put | 4zida.rs
20
Logo agencije

Humski put

Centar, Rakovica opština, Beograd

450.000 €

1.724 €/m²

261m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Nekretnine Rakovica opština — stanovi, cene i ponuda | 4z...

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Rakovica opština. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
1
2
3
4
Rakovica opština

prodaja kuća Rakovica opština - Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju kuća, Rakovica opština - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju kuća Rakovica opština

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena kuća — Rakovica opština - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Rakovica opština. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 1667 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Rakovica opština - Beograd

  • Kanarevo Brdo, Rakovica opština
  • Kijevo, Rakovica opština
  • Kneževac, Rakovica opština
  • Labudovo Brdo, Rakovica opština
  • Miljakovac, Rakovica opština

Po tipu nekretnine — Rakovica opština - Beograd

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna