Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Paragovo, Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

27 oglasa

Vukova 12 | 4zida.rs
Vukova 12 | 4zida.rs
Vukova 12 | 4zida.rs
Vukova 12 | 4zida.rs
Vukova 12 | 4zida.rs
Top
16

Vukova 12

Paragovo, Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

140.000 €

1.522 €/m²

92m² | 4 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 08.05.2026.
Prethodna cena: 145.000 €
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
10
Logo agencije

Paragovo

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

144.200 €

1.567 €/m²

92m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Prethodna cena: 149.350 €
▾Reklama▾
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
14
Logo agencije

Paragovo

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

144.200 €

1.567 €/m²

92m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 10.05.2026.
Prethodna cena: 149.350 €
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
16
Logo agencije

Paragovo

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

144.200 €

1.567 €/m²

92m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 5.07 a • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 10.05.2026.
Prethodna cena: 149.350 €
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
12
Logo agencije

Paragovo

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

140.000 €

1.522 €/m²

92m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Prethodna cena: 150.000 €
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
27
Logo agencije

Paragovo

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

161.500 €

2.991 €/m²

54m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 17.88 a • Uknjižen
Ažurirano 07.05.2026.
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
9

Paragovo

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

149.350 €

1.623 €/m²

92m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 5 a • Prazno
Ažurirano 01.05.2026.
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
13
Logo agencije

Paragovo

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

144.200 €

1.567 €/m²

92m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 5.07 a • Uknjižen
Ažurirano 01.05.2026.
Prethodna cena: 149.350 €

Ponuda agencija u Novom Sadu

ANIČIĆ NEKRETNINE DOO | 4zida.rs
ANIČIĆ NEKRETNINE DOO
8 meseci na 4zida
71 oglasa u ponudi
Family nekretnine | 4zida.rs
Family nekretnine
2 godine na 4zida
431 oglasa u ponudi
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
14
Logo agencije

Paragovo

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

149.350 €

295 €/m²

507m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 01.05.2026.
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
19
Logo agencije

Paragovo

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

278.100 €

2.528 €/m²

110m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 12 a • Namešteno • Garaža
Ažurirano 01.05.2026.
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
3
Logo agencije

Paragovo

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

206.000 €

990 €/m²

208m² | 8 soba
Agencija • Kuća •
Ažurirano 30.04.2026.
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
10

Paragovo

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

293.550 €

1.174 €/m²

250m² | 3 sobe
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 5.5 a • Namešteno
Ažurirano 29.04.2026.
▾Reklama▾
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
18
Logo agencije

Paragovo

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

257.500 €

1.030 €/m²

250m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 29.04.2026.
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
17
Logo agencije

Paragovo

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

420.000 €

2.800 €/m²

150m²
Agencija • Kuća • Prazno
Ažurirano 29.04.2026.
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
8
Logo agencije

Paragovo

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

140.000 €

1.522 €/m²

92m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 27.04.2026.
Prethodna cena: 145.000 €
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
8
Logo agencije

Paragovo

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

140.000 €

1.522 €/m²

92m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 27.04.2026.
Prethodna cena: 145.000 €
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
19
Logo agencije

Paragovo

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

427.450 €

1.401 €/m²

305m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 26.04.2026.
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
11

Paragovo

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

140.000 €

1.522 €/m²

92m² | 10 soba
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 5.07 a • Prazno
Ažurirano 25.04.2026.
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
12
Logo agencije

Paragovo

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

140.000 €

1.707 €/m²

82m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 5.07 a • Uknjižen
Ažurirano 23.04.2026.
Prethodna cena: 145.000 €
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
Paragovo | 4zida.rs
31
Logo agencije

Paragovo

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

140.000 €

2.593 €/m²

54m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 10 a • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 23.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
12

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Paragovo