Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Okolne lokacije, Zrenjanin

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

193 oglasa

Opština Zrenjanin, Melenci | 4zida.rs
Opština Zrenjanin, Melenci | 4zida.rs
Opština Zrenjanin, Melenci | 4zida.rs
Opština Zrenjanin, Melenci | 4zida.rs
Opština Zrenjanin, Melenci | 4zida.rs
13
Logo agencije

Opština Zrenjanin, Melenci

Melenci, Okolne lokacije, Zrenjanin

37.000 €

402 €/m²

92m² | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 5.48 a • Uknjižen • Parking
Ažurirano 10.05.2026.
Melenci | 4zida.rs
Melenci | 4zida.rs
Melenci | 4zida.rs
Melenci | 4zida.rs
Melenci | 4zida.rs
11

Melenci

Okolne lokacije, Zrenjanin

38.000 €

355 €/m²

107m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Tavan
Ažurirano 09.05.2026.
▾Reklama▾
Opština Zrenjanin, Perlez | 4zida.rs
1
Logo agencije

Opština Zrenjanin, Perlez

Perlez, Okolne lokacije, Zrenjanin

23.000 €

1.211 €/m²

19m² | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 14.64 a • Uknjižen • Parking
Ažurirano 09.05.2026.
Ečka | 4zida.rs
Ečka | 4zida.rs
Ečka | 4zida.rs
Ečka | 4zida.rs
Ečka | 4zida.rs
41

Ečka

Okolne lokacije, Zrenjanin

95.000 €

625 €/m²

152m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 16.04 a • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 08.05.2026.
Banatski Despotovac | 4zida.rs
Banatski Despotovac | 4zida.rs
Banatski Despotovac | 4zida.rs
Banatski Despotovac | 4zida.rs
Banatski Despotovac | 4zida.rs
9
Logo agencije

Banatski Despotovac

Okolne lokacije, Zrenjanin

42.000 €

560 €/m²

75m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Tavan
Ažurirano 08.05.2026.
Ečka | 4zida.rs
Ečka | 4zida.rs
Ečka | 4zida.rs
Ečka | 4zida.rs
Ečka | 4zida.rs
10

Ečka

Okolne lokacije, Zrenjanin

60.000 €

300 €/m²

200m²
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 12 a •
Ažurirano 08.05.2026.
Lukićevo | 4zida.rs
Lukićevo | 4zida.rs
Lukićevo | 4zida.rs
Lukićevo | 4zida.rs
Lukićevo | 4zida.rs
25
Logo agencije

Lukićevo

Okolne lokacije, Zrenjanin

50.000 €

510 €/m²

98m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 20.89 a • Uknjižen
Ažurirano 08.05.2026.
Elemir | 4zida.rs
Elemir | 4zida.rs
Elemir | 4zida.rs
Elemir | 4zida.rs
Elemir | 4zida.rs
22
Logo agencije

Elemir

Okolne lokacije, Zrenjanin

50.000 €

417 €/m²

120m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 11.14 a • Uknjižen • Namešteno • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 08.05.2026.
Perlez | 4zida.rs
Perlez | 4zida.rs
Perlez | 4zida.rs
Perlez | 4zida.rs
Perlez | 4zida.rs
24
Logo agencije

Perlez

Okolne lokacije, Zrenjanin

46.500 €

727 €/m²

64m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 13.35 a • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 08.05.2026.
Belo Blato | 4zida.rs
Belo Blato | 4zida.rs
Belo Blato | 4zida.rs
Belo Blato | 4zida.rs
Belo Blato | 4zida.rs
7

Belo Blato

Okolne lokacije, Zrenjanin

20.000 €

126 €/m²

159m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 08.05.2026.
Opština Zrenjanin, Elemir | 4zida.rs
Opština Zrenjanin, Elemir | 4zida.rs
Opština Zrenjanin, Elemir | 4zida.rs
Opština Zrenjanin, Elemir | 4zida.rs
Opština Zrenjanin, Elemir | 4zida.rs
14
Logo agencije

Opština Zrenjanin, Elemir

Elemir, Okolne lokacije, Zrenjanin

38.000 €

400 €/m²

95m² | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 4.68 a • Uknjižen • Parking
Ažurirano 08.05.2026.
Opština Zrenjanin, Perlez | 4zida.rs
Opština Zrenjanin, Perlez | 4zida.rs
Opština Zrenjanin, Perlez | 4zida.rs
Opština Zrenjanin, Perlez | 4zida.rs
Opština Zrenjanin, Perlez | 4zida.rs
14
Logo agencije

Opština Zrenjanin, Perlez

Perlez, Okolne lokacije, Zrenjanin

220.000 €

4.583 €/m²

48m² | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 10.15 a • Uknjižen • Parking
Ažurirano 08.05.2026.
▾Reklama▾
Opština Zrenjanin, Taraš | 4zida.rs
Opština Zrenjanin, Taraš | 4zida.rs
Opština Zrenjanin, Taraš | 4zida.rs
Opština Zrenjanin, Taraš | 4zida.rs
Opština Zrenjanin, Taraš | 4zida.rs
6
Logo agencije

Opština Zrenjanin, Taraš

Taraš, Okolne lokacije, Zrenjanin

15.000 €

100 €/m²

150m² | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 10.79 a • Uknjižen • Parking
Ažurirano 07.05.2026.
Jankov Most | 4zida.rs
Jankov Most | 4zida.rs
Jankov Most | 4zida.rs
Jankov Most | 4zida.rs
Jankov Most | 4zida.rs
18

Jankov Most

Okolne lokacije, Zrenjanin

30.000 €

172 €/m²

174m²
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 28.34 a •
Ažurirano 07.05.2026.
Pinkijeva | 4zida.rs
Pinkijeva | 4zida.rs
Pinkijeva | 4zida.rs
Pinkijeva | 4zida.rs
Pinkijeva | 4zida.rs
17

Pinkijeva

Čenta, Okolne lokacije, Zrenjanin

78.000 €

350 €/m²

223m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 07.05.2026.
Elemir | 4zida.rs
Elemir | 4zida.rs
Elemir | 4zida.rs
Elemir | 4zida.rs
Elemir | 4zida.rs
49
Logo agencije

Elemir

Okolne lokacije, Zrenjanin

30.000 €

857 €/m²

35m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 7 a • Namešteno
Ažurirano 07.05.2026.
Zdravka Čelara 7 | 4zida.rs
Zdravka Čelara 7 | 4zida.rs
Zdravka Čelara 7 | 4zida.rs
Zdravka Čelara 7 | 4zida.rs
Zdravka Čelara 7 | 4zida.rs
13

Zdravka Čelara 7

Elemir, Okolne lokacije, Zrenjanin

18.000 €

157 €/m²

115m² | 2 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 07.05.2026.
Melenački drum | 4zida.rs
Melenački drum | 4zida.rs
Melenački drum | 4zida.rs
Melenački drum | 4zida.rs
Melenački drum | 4zida.rs
16

Melenački drum

Elemir, Okolne lokacije, Zrenjanin

35.000 €

714 €/m²

49m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 29 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 06.05.2026.
Lazarevo | 4zida.rs
Lazarevo | 4zida.rs
Lazarevo | 4zida.rs
3
Logo agencije

Lazarevo

Okolne lokacije, Zrenjanin

17.000 €

447 €/m²

38m² | 1 soba
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 18 a • Prazno
Ažurirano 06.05.2026.
Banatski Despotovac | 4zida.rs
Banatski Despotovac | 4zida.rs
Banatski Despotovac | 4zida.rs
Banatski Despotovac | 4zida.rs
Banatski Despotovac | 4zida.rs
14

Banatski Despotovac

Okolne lokacije, Zrenjanin

28.000 €

226 €/m²

124m²
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 10.2 a •
Ažurirano 06.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Okolne lokacije

prodaja kuća Okolne lokacije - Zrenjanin

Prosečna cena kuća — Okolne lokacije - Zrenjanin

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Okolne lokacije. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 690 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Okolne lokacije - Zrenjanin

  • Aradac, Okolne lokacije
  • Banatski Despotovac, Okolne lokacije
  • Belo Blato, Okolne lokacije
  • Botoš, Okolne lokacije
  • Čenta, Okolne lokacije

Po tipu nekretnine — Okolne lokacije - Zrenjanin

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna