Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Okolne lokacije, Novi Sad

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

217 oglasa

Kać | 4zida.rs
Kać | 4zida.rs
Kać | 4zida.rs
Kać | 4zida.rs
Kać | 4zida.rs
16
Logo agencije

Kać

Okolne lokacije, Novi Sad

226.000 €

831 €/m²

272m²
Agencija • Kuća • Namešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Kisač | 4zida.rs
Kisač | 4zida.rs
Kisač | 4zida.rs
Kisač | 4zida.rs
4

Kisač

Okolne lokacije, Novi Sad

50.000 €

197 €/m²

254m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Futog | 4zida.rs
Futog | 4zida.rs
Futog | 4zida.rs
Futog | 4zida.rs
Futog | 4zida.rs
55

Futog

Okolne lokacije, Novi Sad

4.720.000 €

4.906 €/m²

962m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 8 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 15.05.2026.
Begeč | 4zida.rs
Begeč | 4zida.rs
Begeč | 4zida.rs
Begeč | 4zida.rs
Begeč | 4zida.rs
6
Logo agencije

Begeč

Okolne lokacije, Novi Sad

87.550 €

1.990 €/m²

44m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 16 a • Polunamešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Futog | 4zida.rs
Futog | 4zida.rs
Futog | 4zida.rs
Futog | 4zida.rs
Futog | 4zida.rs
9
Logo agencije

Futog

Okolne lokacije, Novi Sad

324.450 €

983 €/m²

330m² | 7 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Vojvođanska | 4zida.rs
Vojvođanska | 4zida.rs
Vojvođanska | 4zida.rs
Vojvođanska | 4zida.rs
Vojvođanska | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
14
Logo agencije

Vojvođanska

Rumenka, Okolne lokacije, Novi Sad

180.360 €

1.804 €/m²

100m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Železnička | 4zida.rs
Železnička | 4zida.rs
Železnička | 4zida.rs
Železnička | 4zida.rs
Železnička | 4zida.rs
12

Železnička

Kisač, Okolne lokacije, Novi Sad

163.770 €

1.070 €/m²

153m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 9.1 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Futog | 4zida.rs
Futog | 4zida.rs
Futog | 4zida.rs
Futog | 4zida.rs
4

Futog

Okolne lokacije, Novi Sad

119.500 €

1.374 €/m²

87m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 15 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.

Ponuda agencija u Novom Sadu

NS group nekretnine | 4zida.rs
NS group nekretnine
9 godina na 4zida
2500 oglasa u ponudi
Lav 2020 nekretnine | 4zida.rs
Lav 2020 nekretnine
5 godina na 4zida
247 oglasa u ponudi
N Nekretnine | 4zida.rs
N Nekretnine
4 godine na 4zida
1765 oglasa u ponudi
Svet Nekretnine | 4zida.rs
Svet Nekretnine
12 godina na 4zida
663 oglasa u ponudi
Nekretnine Xpert doo Novi Sad | 4zida.rs
Nekretnine Xpert doo Novi Sad
2 godine na 4zida
710 oglasa u ponudi
Family nekretnine | 4zida.rs
Family nekretnine
2 godine na 4zida
440 oglasa u ponudi
Bak nekretnine | 4zida.rs
Bak nekretnine
2 godine na 4zida
463 oglasa u ponudi
Level Property | 4zida.rs
Level Property
1 godina na 4zida
1037 oglasa u ponudi
ANIČIĆ NEKRETNINE DOO | 4zida.rs
ANIČIĆ NEKRETNINE DOO
9 meseci na 4zida
72 oglasa u ponudi
Elit nekretnine | 4zida.rs
Elit nekretnine
2 godine na 4zida
118 oglasa u ponudi
Kać | 4zida.rs
Kać | 4zida.rs
Kać | 4zida.rs
Kać | 4zida.rs
Kać | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
21

Kać

Okolne lokacije, Novi Sad

210.000 €

772 €/m²

272m² | 8 soba | uknjiženo
Vlasnik • Troeatažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 14.05.2026.
Ledinci | 4zida.rs
Ledinci | 4zida.rs
Ledinci | 4zida.rs
Ledinci | 4zida.rs
Ledinci | 4zida.rs
8
Logo agencije

Ledinci

Okolne lokacije, Novi Sad

150.000 €

1.974 €/m²

76m² | 1 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 27.92 a • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 14.05.2026.
Kovilj | 4zida.rs
Kovilj | 4zida.rs
Kovilj | 4zida.rs
Kovilj | 4zida.rs
Kovilj | 4zida.rs
16
Logo agencije

Kovilj

Okolne lokacije, Novi Sad

216.300 €

754 €/m²

287m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 10.16 a • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Rumenka | 4zida.rs
Rumenka | 4zida.rs
Rumenka | 4zida.rs
Rumenka | 4zida.rs
Rumenka | 4zida.rs
16
Logo agencije

Rumenka

Okolne lokacije, Novi Sad

206.000 €

1.471 €/m²

140m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Ledinci | 4zida.rs
Ledinci | 4zida.rs
Ledinci | 4zida.rs
Ledinci | 4zida.rs
Ledinci | 4zida.rs
20
Logo agencije

Ledinci

Okolne lokacije, Novi Sad

650.000 €

2.019 €/m²

322m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 14.05.2026.
Kovilj | 4zida.rs
Kovilj | 4zida.rs
Kovilj | 4zida.rs
3
Logo agencije

Kovilj

Okolne lokacije, Novi Sad

150.000 €

470 €/m²

319m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.
Rumenka | 4zida.rs
Rumenka | 4zida.rs
Rumenka | 4zida.rs
Rumenka | 4zida.rs
4
Logo agencije

Rumenka

Okolne lokacije, Novi Sad

300.000 €

2.000 €/m²

150m²
Agencija • Kuća • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Prvomajska | 4zida.rs
Prvomajska | 4zida.rs
Prvomajska | 4zida.rs
Prvomajska | 4zida.rs
Prvomajska | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
12
Logo agencije

Prvomajska

Stari Futog, Futog, Okolne lokacije, Novi Sad

216.300 €

983 €/m²

220m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.
Stari Ledinci | 4zida.rs
Stari Ledinci | 4zida.rs
Stari Ledinci | 4zida.rs
Stari Ledinci | 4zida.rs
Stari Ledinci | 4zida.rs
13
Logo agencije

Stari Ledinci

Budisava, Okolne lokacije, Novi Sad

144.200 €

1.873 €/m²

77m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Futog | 4zida.rs
Futog | 4zida.rs
Futog | 4zida.rs
Futog | 4zida.rs
Futog | 4zida.rs
20
Logo agencije

Futog

Okolne lokacije, Novi Sad

185.400 €

618 €/m²

300m² | 7 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Futog | 4zida.rs
Futog | 4zida.rs
Futog | 4zida.rs
Futog | 4zida.rs
Futog | 4zida.rs
20

Futog

Okolne lokacije, Novi Sad

154.000 €

963 €/m²

160m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 3 a • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Tavan • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Kać | 4zida.rs
Kać | 4zida.rs
Kać | 4zida.rs
Kać | 4zida.rs
Kać | 4zida.rs
8
Logo agencije

Kać

Okolne lokacije, Novi Sad

290.000 €

1.472 €/m²

197m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Okolne lokacije

prodaja kuća Okolne lokacije - Novi Sad

Prosečna cena kuća — Okolne lokacije - Novi Sad

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Okolne lokacije. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 1424 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Okolne lokacije - Novi Sad

  • Čenej, Okolne lokacije
  • Kisač, Okolne lokacije
  • Rumenka, Okolne lokacije
  • Stepanovićevo, Okolne lokacije
  • Kać, Okolne lokacije

Po tipu nekretnine — Okolne lokacije - Novi Sad

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna