Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Okolne lokacije, Irig

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

41 oglas

Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
15

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

260.000 €

1.182 €/m²

220m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 03.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
12
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

79.000 €

963 €/m²

82m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Tavan • Parking
Ažurirano 04.05.2026.
▾Reklama▾
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
12
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

120.000 €

682 €/m²

176m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 02.05.2026.
Branka Radičevića | 4zida.rs
Branka Radičevića | 4zida.rs
2
Logo agencije

Branka Radičevića

Grgeteg, Okolne lokacije, Irig

59.000 €

894 €/m²

66m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 9 a • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
39
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

105.000 €

820 €/m²

128m² | 1 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Video
Ažurirano 24.04.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
11
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

164.800 €

720 €/m²

229m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Podrum • Tavan • Parking
Ažurirano 27.04.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
14
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

144.000 €

1.029 €/m²

140m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 09.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
9
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

144.000 €

1.029 €/m²

140m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 09.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
28

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

145.000 €

1.115 €/m²

130m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 25.04.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
12

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

77.000 €

733 €/m²

105m² | 4 sobe | delimično uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Delimično uknjižen • Namešteno • Tavan
Ažurirano 22.04.2026.
Zlatni Jazak | 4zida.rs
Zlatni Jazak | 4zida.rs
Zlatni Jazak | 4zida.rs
Zlatni Jazak | 4zida.rs
Zlatni Jazak | 4zida.rs
17
Logo agencije

Zlatni Jazak

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

95.000 €

1.188 €/m²

80m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 09.05.2026.
Vikend naselje Sovljak | 4zida.rs
Vikend naselje Sovljak | 4zida.rs
Vikend naselje Sovljak | 4zida.rs
Vikend naselje Sovljak | 4zida.rs
Vikend naselje Sovljak | 4zida.rs
17
Logo agencije

Vikend naselje Sovljak

Velika Remeta, Okolne lokacije, Irig

99.000 €

572 €/m²

173m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 27 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža • 3D tura
Ažurirano 16.04.2026.
▾Reklama▾
Mirka Laćarca 87 | 4zida.rs
Mirka Laćarca 87 | 4zida.rs
Mirka Laćarca 87 | 4zida.rs
Mirka Laćarca 87 | 4zida.rs
Mirka Laćarca 87 | 4zida.rs
Premijum
23

Mirka Laćarca 87

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

160.000 €

1.151 €/m²

139m² | 3 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Parking
Ažurirano 07.05.2026.
Železnička 11A | 4zida.rs
Železnička 11A | 4zida.rs
Železnička 11A | 4zida.rs
Železnička 11A | 4zida.rs
Železnička 11A | 4zida.rs
19

Železnička 11A

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

100.000 €

952 €/m²

105m² | 3 sobe | uknjiženo
Firma • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
9
Logo agencije

Velika Remeta

Okolne lokacije, Irig

329.600 €

756 €/m²

436m² | 5 soba
Agencija • Kuća •
Ažurirano 30.04.2026.
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
19
Logo agencije

Velika Remeta

Okolne lokacije, Irig

329.600 €

212 €/m²

1553m² | 9 soba
Agencija • Kuća •
Ažurirano 21.04.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
15
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

335.000 €

677 €/m²

495m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 16.04.2026.
Krušedol Prnjavor | 4zida.rs
Krušedol Prnjavor | 4zida.rs
Krušedol Prnjavor | 4zida.rs
Krušedol Prnjavor | 4zida.rs
Krušedol Prnjavor | 4zida.rs
14

Krušedol Prnjavor

Okolne lokacije, Irig

58.000 €

611 €/m²

95m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 20 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
Manastirski Put | 4zida.rs
Manastirski Put | 4zida.rs
Manastirski Put | 4zida.rs
Manastirski Put | 4zida.rs
Manastirski Put | 4zida.rs
21

Manastirski Put

Velika Remeta, Okolne lokacije, Irig

114.000 €

206 €/m²

553m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 04.05.2026.
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
11

Velika Remeta

Okolne lokacije, Irig

360.500 €

792 €/m²

455m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja kuća Okolne lokacije - Irig

Prosečna cena kuća — Okolne lokacije - Irig

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Okolne lokacije. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 1487 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Okolne lokacije - Irig

  • Vrdnik, Okolne lokacije
  • Krušedol Prnjavor, Okolne lokacije
  • Grgeteg, Okolne lokacije
  • Krušedol Selo, Okolne lokacije
  • Velika Remeta, Okolne lokacije

Po tipu nekretnine — Okolne lokacije - Irig

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna
Okolne lokacije