Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća
  3. Kruševac

Prodaja kuća Kruševac, Jednoetažna

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

66 oglasa

Prnjavor | 4zida.rs
Top
1
Logo agencije

Prnjavor

Gradske lokacije, Kruševac

43.000 €

632 €/m²

68m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Trg Fontana | 4zida.rs
Trg Fontana | 4zida.rs
Trg Fontana | 4zida.rs
Trg Fontana | 4zida.rs
Trg Fontana | 4zida.rs
Top
5
Logo agencije

Trg Fontana

Gradske lokacije, Kruševac

52.000 €

867 €/m²

60m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Grevci | 4zida.rs
Grevci | 4zida.rs
Grevci | 4zida.rs
Grevci | 4zida.rs
Grevci | 4zida.rs
Top
40

Grevci

Okolne lokacije, Kruševac

150.000 €

3.750 €/m²

40m² | 2 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 04.05.2026.
Bare | 4zida.rs
Bare | 4zida.rs
Bare | 4zida.rs
Bare | 4zida.rs
Bare | 4zida.rs
14

Bare

Gradske lokacije, Kruševac

50.000 €

1.000 €/m²

50m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 17.05.2026.
Stanci | 4zida.rs
Stanci | 4zida.rs
Stanci | 4zida.rs
Stanci | 4zida.rs
Stanci | 4zida.rs
24
Logo agencije

Stanci

Okolne lokacije, Kruševac

82.000 €

586 €/m²

140m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Stanci | 4zida.rs
Stanci | 4zida.rs
Stanci | 4zida.rs
Stanci | 4zida.rs
Stanci | 4zida.rs
24
Logo agencije

Stanci

Okolne lokacije, Kruševac

82.000 €

586 €/m²

140m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Stanci | 4zida.rs
Stanci | 4zida.rs
Stanci | 4zida.rs
Stanci | 4zida.rs
Stanci | 4zida.rs
24
Logo agencije

Stanci

Okolne lokacije, Kruševac

82.000 €

586 €/m²

140m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Pejton | 4zida.rs
Pejton | 4zida.rs
Pejton | 4zida.rs
Pejton | 4zida.rs
Pejton | 4zida.rs
6

Pejton

Gradske lokacije, Kruševac

90.000 €

1.125 €/m²

80m² | 2 sobe | delimično uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Delimično uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
10

Gradske lokacije

Kruševac

75.000 €

375 €/m²

200m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
9

Gradske lokacije

Kruševac

110.000 €

1.264 €/m²

87m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Trg Fontana 20/3 | 4zida.rs
Trg Fontana 20/3 | 4zida.rs
Trg Fontana 20/3 | 4zida.rs
Trg Fontana 20/3 | 4zida.rs
Trg Fontana 20/3 | 4zida.rs
15

Trg Fontana 20/3

Gradske lokacije, Kruševac

85.000 €

1.417 €/m²

60m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Trg Fontana 20 | 4zida.rs
Trg Fontana 20 | 4zida.rs
Trg Fontana 20 | 4zida.rs
Trg Fontana 20 | 4zida.rs
Trg Fontana 20 | 4zida.rs
32

Trg Fontana 20

Lazarica, Gradske lokacije, Kruševac

70.000 €

350 €/m²

200m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Trg Fontana | 4zida.rs
Trg Fontana | 4zida.rs
Trg Fontana | 4zida.rs
3

Trg Fontana

Okolne lokacije, Kruševac

12.000 €

400 €/m²

30m² | 1 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
8

Gradske lokacije

Kruševac

65.000 €

970 €/m²

67m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Rasinska | 4zida.rs
Rasinska | 4zida.rs
Rasinska | 4zida.rs
3

Rasinska

Majdevo, Okolne lokacije, Kruševac

25.000 €

313 €/m²

80m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Modrica | 4zida.rs
Modrica | 4zida.rs
Modrica | 4zida.rs
Modrica | 4zida.rs
Modrica | 4zida.rs
12

Modrica

Okolne lokacije, Kruševac

31.999 €

914 €/m²

35m² | 2 sobe | u procesu uknjižavanja
Agencija • Jednoetažna • U procesu uknjižavanja • Namešteno • Podrum • Tavan
Ažurirano 14.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
8

Gradske lokacije

Kruševac

140.000 €

1.573 €/m²

89m² | 3 sobe | u procesu uknjižavanja
Agencija • Jednoetažna • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 14.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
6

Gradske lokacije

Kruševac

150.000 €

1.852 €/m²

81m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
44

Centar

Gradske lokacije, Kruševac

200.000 €

1.333 €/m²

150m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
8

Gradske lokacije

Kruševac

49.000 €

891 €/m²

55m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1234

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja kuća Kruševac

59 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju kuća, Kruševac

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju kuća Kruševac

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena kuća — Kruševac

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Kruševac. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 847 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Kruševac

  • Gradske lokacije, Kruševac
  • Okolne lokacije, Kruševac

Po tipu nekretnine — Kruševac

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?