2-etažna kuća na prodaju, Milutina Miljkovića, 650.000€, 176m²
OBIĐI 3D TURU





















OBIĐI 3D TURU





















2-etažna kuća za prodaju, uknjižena, Jajinci, 176 m2. Toplotna pumpa, ima terasu, ima kupatilo. Ima parking mesto. Ima garažno mesto.
*Sačuvaj oglas uz belešku i primaj obaveštenja o njihovom pojeftinjenju ili pojavljivanju sličnih


Saznaj više
Prikazana rata odnosi se na maksimalni period otplate. Kalkulator je informativnog karaktera.
* Nakon isteka 5 godina, prelazi se na varijabilnu kamatnu stopu
650.000 €
3.693 € / m2

Savremeni koncept u potpunosti opremljene kuće od 177m2, sa bazenom , gradjene od najkvalitetnijih materijala.
Na samo 8 km – 15 min od Slavije, nova kuća urađena po projektu koji zadovoljava potrebe jedne porodice .
Ulazni deo koji vodi do ogromne dnevne sobe sa kuhinsko - trpezarijskim prostorom, gostinski toalet , Iz dnevne sobe se izlazi na frontalnu terasu kao i drugu koja vodi ka unutrašnjem delu dvorišta sa bazenom veličine 6.25x1.60x3m.
Na sledećem , kaskadnom nivou su 3 spavaće sobe , od kojih je jedna velika master sa izlazom na terasu , kupatilo, posebno prostor za mašine –laundry.
U prizemnom delu velika prostorija , za druženje sa komplet opremljenom kuhinjom, , jedna spavaca soba , kupatilo, kao I ekonomska soba /sistem grejanja, precistac za vodu /
Svi nivoi su povezani unutrasnjim stepenicama.
Grejanje je na toplotne pumpe, a ima i back up na struju, sa toplom vodom .
Bazen takodje ima sistem za grejanje, kao I slanu I slatku vodu.
U dvorištu pored garaže, parking još za dva vozila.
Slika govori vise od reči, pored fotografija je I video.
Za sva dodatna pojašnjenja smo na raspolaganju .
Agencijska provizija 2%
Agent: Smilja Stojadinović br. licence 3006
“Art nekretnine“ d.o.o. Beograd. Reg. br.339
.
