Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Jagodina

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

172 oglasa

Donje Štiplje | 4zida.rs
Donje Štiplje | 4zida.rs
Donje Štiplje | 4zida.rs
Donje Štiplje | 4zida.rs
Donje Štiplje | 4zida.rs
17

Donje Štiplje

Okolne lokacije, Jagodina

13.000 €

260 €/m²

50m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 28.48 a • Polunamešteno
Ažurirano 15.04.2026.
Kajsijar | 4zida.rs
Kajsijar | 4zida.rs
Kajsijar | 4zida.rs
Kajsijar | 4zida.rs
Kajsijar | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
48
Logo agencije

Kajsijar

Gradske lokacije, Jagodina

113.500 €

835 €/m²

136m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 3.2 a • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Garaža • Video
Ažurirano 05.05.2026.
▾Reklama▾
Budžino Brdo | 4zida.rs
Budžino Brdo | 4zida.rs
Budžino Brdo | 4zida.rs
Budžino Brdo | 4zida.rs
Budžino Brdo | 4zida.rs
34
Logo agencije

Budžino Brdo

Gradske lokacije, Jagodina

105.000 €

350 €/m²

300m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 6 a • Uknjižen • Prazno • Garaža • Video
Ažurirano 28.04.2026.
Siokovac | 4zida.rs
Siokovac | 4zida.rs
Siokovac | 4zida.rs
Siokovac | 4zida.rs
Siokovac | 4zida.rs
11

Siokovac

Okolne lokacije, Jagodina

16.500 €

174 €/m²

95m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 7.37 a • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 21.04.2026.
Trnava | 4zida.rs
Trnava | 4zida.rs
Trnava | 4zida.rs
Trnava | 4zida.rs
Trnava | 4zida.rs
9

Trnava

Gradske lokacije, Jagodina

25.000 €

260 €/m²

96m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 3.4 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 20.04.2026.
Šuljkovac | 4zida.rs
Šuljkovac | 4zida.rs
Šuljkovac | 4zida.rs
Šuljkovac | 4zida.rs
Šuljkovac | 4zida.rs
29

Šuljkovac

Okolne lokacije, Jagodina

169.000 €

758 €/m²

223m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 19.67 a • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 17.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
10
Logo agencije

Gradske lokacije

Jagodina

75.000 €

915 €/m²

82m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 6.52 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
34
Logo agencije

Majur

Okolne lokacije, Jagodina

50.000 €

179 €/m²

280m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 38.11 a • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 08.05.2026.

Pogledaj ponudu agencija

Heroldo Nekretnine | 4zida.rs
Heroldo Nekretnine
478 oglasa u ponudi
Šuljkovac | 4zida.rs
Šuljkovac | 4zida.rs
Šuljkovac | 4zida.rs
Šuljkovac | 4zida.rs
Šuljkovac | 4zida.rs
64
Logo agencije

Šuljkovac

Okolne lokacije, Jagodina

162.000 €

598 €/m²

271m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 20 a • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Vinorača | 4zida.rs
Vinorača | 4zida.rs
Vinorača | 4zida.rs
Vinorača | 4zida.rs
Vinorača | 4zida.rs
23
Logo agencije

Vinorača

Okolne lokacije, Jagodina

85.000 €

850 €/m²

100m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 11.32 a • Polunamešteno • Video
Ažurirano 09.05.2026.
Tavrića Obori | 4zida.rs
Tavrića Obori | 4zida.rs
Tavrića Obori | 4zida.rs
Tavrića Obori | 4zida.rs
Tavrića Obori | 4zida.rs
54
Logo agencije

Tavrića Obori

Gradske lokacije, Jagodina

210.000 €

629 €/m²

334m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 3.95 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 09.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
44
Logo agencije

Gradske lokacije

Jagodina

425.000 €

966 €/m²

440m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 3.31 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža
Ažurirano 09.05.2026.
▾Reklama▾
Brioni | 4zida.rs
Brioni | 4zida.rs
Brioni | 4zida.rs
Brioni | 4zida.rs
Brioni | 4zida.rs
41
Logo agencije

Brioni

Okolne lokacije, Jagodina

28.000 €

609 €/m²

46m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 5.75 a • Namešteno
Ažurirano 05.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
17
Logo agencije

Gradske lokacije

Jagodina

130.000 €

288 €/m²

452m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 3.64 a • Uknjižen • Prazno • Video
Ažurirano 05.05.2026.
Tabane | 4zida.rs
Tabane | 4zida.rs
Tabane | 4zida.rs
Tabane | 4zida.rs
Tabane | 4zida.rs
33
Logo agencije

Tabane

Gradske lokacije, Jagodina

105.000 €

739 €/m²

142m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 09.05.2026.
Labuda Đukića | 4zida.rs
Labuda Đukića | 4zida.rs
Labuda Đukića | 4zida.rs
Labuda Đukića | 4zida.rs
Labuda Đukića | 4zida.rs
143
Logo agencije

Labuda Đukića

Levač, Gradske lokacije, Jagodina

325.000 €

934 €/m²

348m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 07.05.2026.
Staro Lanište | 4zida.rs
Staro Lanište | 4zida.rs
Staro Lanište | 4zida.rs
Staro Lanište | 4zida.rs
Staro Lanište | 4zida.rs
36
Logo agencije

Staro Lanište

Okolne lokacije, Jagodina

32.000 €

364 €/m²

88m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 11.31 a • Polunamešteno • Video
Ažurirano 05.05.2026.
Mali Popović | 4zida.rs
Mali Popović | 4zida.rs
Mali Popović | 4zida.rs
Mali Popović | 4zida.rs
Mali Popović | 4zida.rs
48
Logo agencije

Mali Popović

Okolne lokacije, Jagodina

160.000 €

582 €/m²

275m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 28.5 a • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža • Video
Ažurirano 01.05.2026.
Ćuprijski Put | 4zida.rs
Ćuprijski Put | 4zida.rs
Ćuprijski Put | 4zida.rs
Ćuprijski Put | 4zida.rs
Ćuprijski Put | 4zida.rs
124
Logo agencije

Ćuprijski Put

Okolne lokacije, Jagodina

100.000 €

1.020 €/m²

98m² | 2 sobe | u procesu uknjižavanja
Agencija • Jednoetažna • U procesu uknjižavanja • Namešteno
Ažurirano 08.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
23
Logo agencije

Gradske lokacije

Jagodina

230.000 €

348 €/m²

660m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 3.11 a • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 20.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
3456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja kuća Jagodina

75 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju kuća, Jagodina

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju kuća Jagodina

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena kuća — Jagodina

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Jagodina. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 809 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Jagodina

  • Gradske lokacije, Jagodina
  • Okolne lokacije, Jagodina

Po tipu nekretnine — Jagodina

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna
Jagodina