Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Inđija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

272 oglasa

Banstol - Vikend Naselje | 4zida.rs
Banstol - Vikend Naselje | 4zida.rs
Banstol - Vikend Naselje | 4zida.rs
Banstol - Vikend Naselje | 4zida.rs
Banstol - Vikend Naselje | 4zida.rs
9
Logo agencije

Banstol - Vikend Naselje

Okolne lokacije, Inđija

80.000 €

667 €/m²

120m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 28.04.2026.
Krčedin | 4zida.rs
Krčedin | 4zida.rs
Krčedin | 4zida.rs
Krčedin | 4zida.rs
Krčedin | 4zida.rs
15

Krčedin

Okolne lokacije, Inđija

150.000 €

2.679 €/m²

56m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 28.04.2026.
▾Reklama▾
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
10

Gradske lokacije

Inđija

545.000 €

1.434 €/m²

380m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 28.04.2026.
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
13

Stari Slankamen

Okolne lokacije, Inđija

60.000 €

1.176 €/m²

51m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Parking • Video
Ažurirano 28.04.2026.
Krčedin | 4zida.rs
Krčedin | 4zida.rs
Krčedin | 4zida.rs
Krčedin | 4zida.rs
Krčedin | 4zida.rs
12

Krčedin

Okolne lokacije, Inđija

59.000 €

1.788 €/m²

33m² | 1 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 28.04.2026.
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
11

Stari Slankamen

Okolne lokacije, Inđija

140.000 €

2.917 €/m²

48m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 28.04.2026.
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
13
Logo agencije

Kneza Miloša

Beška, Okolne lokacije, Inđija

71.400 €

595 €/m²

120m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 20 a • Namešteno
Ažurirano 27.04.2026.
Dušana Jerkovića | 4zida.rs
Dušana Jerkovića | 4zida.rs
Dušana Jerkovića | 4zida.rs
Dušana Jerkovića | 4zida.rs
Dušana Jerkovića | 4zida.rs
9
Logo agencije

Dušana Jerkovića

Gradske lokacije, Inđija

555.900 €

1.463 €/m²

380m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 8 a • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 27.04.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
14
Logo agencije

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

77.250 €

1.309 €/m²

59m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen
Ažurirano 27.04.2026.
Okolne lokacije | 4zida.rs
Okolne lokacije | 4zida.rs
Okolne lokacije | 4zida.rs
Okolne lokacije | 4zida.rs
Okolne lokacije | 4zida.rs
13
Logo agencije

Okolne lokacije

Inđija

72.100 €

668 €/m²

108m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 5 a • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 27.04.2026.
Vojvode Stepe Stepanovića | 4zida.rs
Vojvode Stepe Stepanovića | 4zida.rs
Vojvode Stepe Stepanovića | 4zida.rs
Vojvode Stepe Stepanovića | 4zida.rs
Vojvode Stepe Stepanovića | 4zida.rs
20
Logo agencije

Vojvode Stepe Stepanovića

Stari Slankamen, Okolne lokacije, Inđija

180.000 €

822 €/m²

219m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 27.04.2026.
Novi Slankamen | 4zida.rs
Novi Slankamen | 4zida.rs
Novi Slankamen | 4zida.rs
Novi Slankamen | 4zida.rs
Novi Slankamen | 4zida.rs
10

Novi Slankamen

Okolne lokacije, Inđija

309.000 €

2.359 €/m²

131m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 13 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 27.04.2026.
▾Reklama▾
BANSTOL- Vikend naselje | 4zida.rs
BANSTOL- Vikend naselje | 4zida.rs
BANSTOL- Vikend naselje | 4zida.rs
BANSTOL- Vikend naselje | 4zida.rs
BANSTOL- Vikend naselje | 4zida.rs
23
Logo agencije

BANSTOL- Vikend naselje

Maradik, Okolne lokacije, Inđija

68.000 €

680 €/m²

100m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 7.2 a • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 27.04.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
19
Logo agencije

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

184.000 €

6.133 €/m²

30m² | 1 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 153.18 a • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 27.04.2026.
Okolne lokacije | 4zida.rs
Okolne lokacije | 4zida.rs
Okolne lokacije | 4zida.rs
Okolne lokacije | 4zida.rs
Okolne lokacije | 4zida.rs
8

Okolne lokacije

Inđija

215.000 €

1.493 €/m²

144m² | 4 sobe | nije uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Garaža • Video
Ažurirano 27.04.2026.
Počenta | 4zida.rs
Počenta | 4zida.rs
Počenta | 4zida.rs
Počenta | 4zida.rs
Počenta | 4zida.rs
20

Počenta

Novi Slankamen, Okolne lokacije, Inđija

115.000 €

1.533 €/m²

75m² | 10 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 15 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 26.04.2026.
Zmaj Jovina | 4zida.rs
Zmaj Jovina | 4zida.rs
Zmaj Jovina | 4zida.rs
Zmaj Jovina | 4zida.rs
Zmaj Jovina | 4zida.rs
17

Zmaj Jovina

Novi Slankamen, Okolne lokacije, Inđija

159.000 €

312 €/m²

510m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 1000 m² • Uknjižen • Podrum • Parking
Ažurirano 26.04.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
23

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

114.330 €

742 €/m²

154m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 17 a • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 26.04.2026.
Beška | 4zida.rs
Beška | 4zida.rs
Beška | 4zida.rs
Beška | 4zida.rs
Beška | 4zida.rs
13

Beška

Okolne lokacije, Inđija

123.000 €

715 €/m²

172m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 8 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 26.04.2026.
Banstol - Vikend Naselje | 4zida.rs
Banstol - Vikend Naselje | 4zida.rs
Banstol - Vikend Naselje | 4zida.rs
Banstol - Vikend Naselje | 4zida.rs
Banstol - Vikend Naselje | 4zida.rs
39
Logo agencije

Banstol - Vikend Naselje

Okolne lokacije, Inđija

195.000 €

848 €/m²

230m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 26.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
6789

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja kuća Inđija

68 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju kuća, Inđija

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju kuća Inđija

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena kuća — Inđija

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Inđija. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 1183 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Inđija

  • Gradske lokacije, Inđija
  • Okolne lokacije, Inđija

Po tipu nekretnine — Inđija

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna
Inđija