Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Inđija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

37 oglasa

Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
11

Stari Slankamen

Okolne lokacije, Inđija

140.000 €

2.917 €/m²

48m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 28.04.2026.
Novi Slankamen | 4zida.rs
Novi Slankamen | 4zida.rs
Novi Slankamen | 4zida.rs
Novi Slankamen | 4zida.rs
Novi Slankamen | 4zida.rs
10

Novi Slankamen

Okolne lokacije, Inđija

309.000 €

2.359 €/m²

131m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 13 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 27.04.2026.
▾Reklama▾
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
19
Logo agencije

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

184.000 €

6.133 €/m²

30m² | 1 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 153.18 a • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 27.04.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
14

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

135.000 €

2.547 €/m²

53m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 29 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 25.04.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
13

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

89.800 €

2.245 €/m²

40m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 12 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 24.04.2026.
Okolne lokacije | 4zida.rs
Okolne lokacije | 4zida.rs
Okolne lokacije | 4zida.rs
Okolne lokacije | 4zida.rs
Okolne lokacije | 4zida.rs
16
Logo agencije

Okolne lokacije

Inđija

185.000 €

2.606 €/m²

71m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 6 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 23.04.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
11

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

123.600 €

6.180 €/m²

20m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 15 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 22.04.2026.
MEDA | 4zida.rs
MEDA | 4zida.rs
MEDA | 4zida.rs
3

MEDA

Čortanovci, Okolne lokacije, Inđija

320.000 €

5.714 €/m²

56m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 9.75 a • Uknjižen • Namešteno • Tavan • Parking
Ažurirano 20.04.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
15
Logo agencije

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

154.500 €

3.962 €/m²

39m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 20.04.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
23
Logo agencije

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

97.850 €

2.446 €/m²

40m² | 2 sobe
Agencija • Kuća •
Ažurirano 20.04.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
46
Logo agencije

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

185.400 €

2.439 €/m²

76m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Video
Ažurirano 20.04.2026.
Galebova | 4zida.rs
Galebova | 4zida.rs
Galebova | 4zida.rs
Galebova | 4zida.rs
Galebova | 4zida.rs
18

Galebova

Stari Slankamen, Okolne lokacije, Inđija

220.000 €

3.099 €/m²

71m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 17.04.2026.
▾Reklama▾
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
10

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

92.700 €

2.649 €/m²

35m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 14 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.04.2026.
Novi Slankamen | 4zida.rs
Novi Slankamen | 4zida.rs
Novi Slankamen | 4zida.rs
Novi Slankamen | 4zida.rs
Novi Slankamen | 4zida.rs
9

Novi Slankamen

Okolne lokacije, Inđija

432.600 €

16.638 €/m²

26m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 307 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.04.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
24

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

185.400 €

2.505 €/m²

74m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 65 a • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 15.04.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
30

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

169.950 €

2.297 €/m²

74m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 16 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.04.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
13

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

123.600 €

2.943 €/m²

42m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 8 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
12

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja kuća Inđija

68 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju kuća, Inđija

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju kuća Inđija

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena kuća — Inđija

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Inđija. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 1183 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Inđija

  • Gradske lokacije, Inđija
  • Okolne lokacije, Inđija

Po tipu nekretnine — Inđija

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna
Inđija