Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Inđija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

165 oglasa

Zmaj Jovina | 4zida.rs
Zmaj Jovina | 4zida.rs
Zmaj Jovina | 4zida.rs
Zmaj Jovina | 4zida.rs
Zmaj Jovina | 4zida.rs
17

Zmaj Jovina

Novi Slankamen, Okolne lokacije, Inđija

159.000 €

312 €/m²

510m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 1000 m² • Uknjižen • Podrum • Parking
Ažurirano 26.04.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
23

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

114.330 €

742 €/m²

154m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 17 a • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 26.04.2026.
▾Reklama▾
Beška | 4zida.rs
Beška | 4zida.rs
Beška | 4zida.rs
Beška | 4zida.rs
Beška | 4zida.rs
13

Beška

Okolne lokacije, Inđija

123.000 €

715 €/m²

172m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 8 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 26.04.2026.
Banstol - Vikend Naselje | 4zida.rs
Banstol - Vikend Naselje | 4zida.rs
Banstol - Vikend Naselje | 4zida.rs
Banstol - Vikend Naselje | 4zida.rs
Banstol - Vikend Naselje | 4zida.rs
39
Logo agencije

Banstol - Vikend Naselje

Okolne lokacije, Inđija

195.000 €

848 €/m²

230m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 26.04.2026.
Banstol - Vikend Naselje | 4zida.rs
Banstol - Vikend Naselje | 4zida.rs
Banstol - Vikend Naselje | 4zida.rs
Banstol - Vikend Naselje | 4zida.rs
Banstol - Vikend Naselje | 4zida.rs
10
Logo agencije

Banstol - Vikend Naselje

Okolne lokacije, Inđija

65.000 €

765 €/m²

85m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 18.8 a • Namešteno
Ažurirano 25.04.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
5

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

66.950 €

778 €/m²

86m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 17 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 25.04.2026.
Čortanovci | 4zida.rs

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

51.500 €

339 €/m²

152m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 4 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 25.04.2026.
Novi Slankamen | 4zida.rs
Novi Slankamen | 4zida.rs
Novi Slankamen | 4zida.rs
Novi Slankamen | 4zida.rs
Novi Slankamen | 4zida.rs
19

Novi Slankamen

Okolne lokacije, Inđija

99.000 €

495 €/m²

200m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 25.04.2026.
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
11
Logo agencije

Svetosavska

Novi Slankamen, Okolne lokacije, Inđija

87.000 €

1.074 €/m²

81m² | 10 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 14 a • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 25.04.2026.
Počenta | 4zida.rs
Počenta | 4zida.rs
Počenta | 4zida.rs
Počenta | 4zida.rs
Počenta | 4zida.rs
15
Logo agencije

Počenta

Stari Slankamen, Okolne lokacije, Inđija

82.400 €

896 €/m²

92m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Video
Ažurirano 25.04.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
20

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

105.000 €

814 €/m²

129m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 39.9 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 25.04.2026.
Uče Zekovića | 4zida.rs
Uče Zekovića | 4zida.rs
Uče Zekovića | 4zida.rs
Uče Zekovića | 4zida.rs
Uče Zekovića | 4zida.rs
17
Logo agencije

Uče Zekovića

Krčedin, Okolne lokacije, Inđija

111.000 €

171 €/m²

650m² | 8 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 25.04.2026.
▾Reklama▾
Milana Ilića | 4zida.rs
Milana Ilića | 4zida.rs
Milana Ilića | 4zida.rs
Milana Ilića | 4zida.rs
Milana Ilića | 4zida.rs
5
Logo agencije

Milana Ilića

Gradske lokacije, Inđija

70.000 €

530 €/m²

132m² | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 4.58 a • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 24.04.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
9

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

74.160 €

1.196 €/m²

62m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 10 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 24.04.2026.
Slankamenački put | 4zida.rs
Slankamenački put | 4zida.rs
Slankamenački put | 4zida.rs
Slankamenački put | 4zida.rs
Slankamenački put | 4zida.rs
12
Logo agencije

Slankamenački put

Stari Slankamen, Okolne lokacije, Inđija

39.900 €

1.108 €/m²

36m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 24.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
6
Logo agencije

Gradske lokacije

Inđija

200.000 €

749 €/m²

267m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen
Ažurirano 24.04.2026.
Vikend naselje Janda | 4zida.rs
Vikend naselje Janda | 4zida.rs
Vikend naselje Janda | 4zida.rs
Vikend naselje Janda | 4zida.rs
Vikend naselje Janda | 4zida.rs
11
Logo agencije

Vikend naselje Janda

Novi Slankamen, Okolne lokacije, Inđija

69.000 €

1.078 €/m²

64m² | 10 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 72 a • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 23.04.2026.
BANSTOL- Vikend naselje | 4zida.rs
BANSTOL- Vikend naselje | 4zida.rs
BANSTOL- Vikend naselje | 4zida.rs
BANSTOL- Vikend naselje | 4zida.rs
BANSTOL- Vikend naselje | 4zida.rs
23
Logo agencije

BANSTOL- Vikend naselje

Banstol - Vikend Naselje, Okolne lokacije, Inđija

68.000 €

680 €/m²

100m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 7.2 a • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 23.04.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
9

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

77.250 €

644 €/m²

120m² | uknjiženo
Ažurirano 23.04.2026.
Novi Slankamen | 4zida.rs
Novi Slankamen | 4zida.rs
Novi Slankamen | 4zida.rs
3

Novi Slankamen

Okolne lokacije, Inđija

160.000 €

741 €/m²

216m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan
Ažurirano 22.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
4567

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja kuća Inđija

68 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju kuća, Inđija

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju kuća Inđija

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena kuća — Inđija

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Inđija. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 1183 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Inđija

  • Gradske lokacije, Inđija
  • Okolne lokacije, Inđija

Po tipu nekretnine — Inđija

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna
Inđija