Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Inđija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

165 oglasa

Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
11

Gradske lokacije

Inđija

138.000 €

690 €/m²

MOŽE NA KREDIT

200m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Podrum • Tavan • Garaža
Ažurirano 08.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
7

Gradske lokacije

Inđija

60.000 €

561 €/m²

MOŽE NA KREDIT

107m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 08.05.2026.
▾Reklama▾
Beška | 4zida.rs
Beška | 4zida.rs
Beška | 4zida.rs
Beška | 4zida.rs
Beška | 4zida.rs
6

Beška

Okolne lokacije, Inđija

31.500 €

900 €/m²

35m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 16 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
6

Cara Dušana

Novi Slankamen, Okolne lokacije, Inđija

51.000 €

729 €/m²

70m² | 1 soba
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 21 a • Namešteno
Ažurirano 07.05.2026.
Prethodna cena: 53.000 €
Beli vrh | 4zida.rs
Beli vrh | 4zida.rs
Beli vrh | 4zida.rs
Beli vrh | 4zida.rs
Beli vrh | 4zida.rs
8

Beli vrh

Banstol - Vikend Naselje, Okolne lokacije, Inđija

48.000 €

800 €/m²

60m² | 2 sobe | delimično uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Delimično uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
9

Gradske lokacije

Inđija

105.000 €

656 €/m²

160m² | 4 sobe | delimično uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Delimično uknjižen • Namešteno
Ažurirano 07.05.2026.
Maksima Gorkog | 4zida.rs
Maksima Gorkog | 4zida.rs
Maksima Gorkog | 4zida.rs
Maksima Gorkog | 4zida.rs
Maksima Gorkog | 4zida.rs
7

Maksima Gorkog

Krčedin, Okolne lokacije, Inđija

120.000 €

736 €/m²

163m²
Agencija • Kuća • Prazno
Ažurirano 06.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
13

Gradske lokacije

Inđija

310.000 €

1.000 €/m²

MOŽE NA KREDIT

310m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen
Ažurirano 06.05.2026.
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
Stari Slankamen | 4zida.rs
13
Logo agencije

Stari Slankamen

Okolne lokacije, Inđija

99.000 €

669 €/m²

148m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 12 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 06.05.2026.
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
11
Logo agencije

Cara Dušana

Novi Slankamen, Okolne lokacije, Inđija

159.000 €

568 €/m²

280m² | 8 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Parking
Ažurirano 06.05.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
18

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

150.000 €

143 €/m²

1050m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Površina dvorišta: 10.5 a • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža i parking
Ažurirano 05.05.2026.
Kralja Petra I | 4zida.rs
Kralja Petra I | 4zida.rs
Kralja Petra I | 4zida.rs
Kralja Petra I | 4zida.rs
Kralja Petra I | 4zida.rs
16

Kralja Petra I

Gradske lokacije, Inđija

165.000 €

1.146 €/m²

144m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 05.05.2026.
▾Reklama▾
Beška | 4zida.rs
Beška | 4zida.rs
Beška | 4zida.rs
Beška | 4zida.rs
Beška | 4zida.rs
20

Beška

Okolne lokacije, Inđija

185.400 €

1.159 €/m²

160m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 11.42 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
11

Gradske lokacije

Inđija

185.000 €

925 €/m²

200m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 05.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
12

Gradske lokacije

Inđija

135.000 €

771 €/m²

175m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
Slankamenački Vinogradi | 4zida.rs
Slankamenački Vinogradi | 4zida.rs
Slankamenački Vinogradi | 4zida.rs
Slankamenački Vinogradi | 4zida.rs
Slankamenački Vinogradi | 4zida.rs
20
Logo agencije

Slankamenački Vinogradi

Okolne lokacije, Inđija

82.500 €

550 €/m²

150m² | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
Krčedin | 4zida.rs
Krčedin | 4zida.rs
Krčedin | 4zida.rs
Krčedin | 4zida.rs
Krčedin | 4zida.rs
8
Logo agencije

Krčedin

Okolne lokacije, Inđija

86.500 €

503 €/m²

172m² | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
Hilandarska | 4zida.rs
Hilandarska | 4zida.rs
Hilandarska | 4zida.rs
Hilandarska | 4zida.rs
Hilandarska | 4zida.rs
11
Logo agencije

Hilandarska

Stari Slankamen, Okolne lokacije, Inđija

150.000 €

625 €/m²

240m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 10.33 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža
Ažurirano 05.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
10

Gradske lokacije

Inđija

250.000 €

500 €/m²

500m² | 10 soba | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 04.05.2026.
Krčedinski Breg - Vikend naselje | 4zida.rs
Krčedinski Breg - Vikend naselje | 4zida.rs
Krčedinski Breg - Vikend naselje | 4zida.rs
Krčedinski Breg - Vikend naselje | 4zida.rs
Krčedinski Breg - Vikend naselje | 4zida.rs
57
Logo agencije

Krčedinski Breg - Vikend naselje

Okolne lokacije, Inđija

239.000 €

1.195 €/m²

200m² | 7 soba | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen • Namešteno • Parking • Video
Ažurirano 04.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
1
2
3
4
5
6

prodaja kuća Inđija

68 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju kuća, Inđija

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju kuća Inđija

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena kuća — Inđija

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Inđija. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 1183 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Inđija

  • Gradske lokacije, Inđija
  • Okolne lokacije, Inđija

Po tipu nekretnine — Inđija

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna
Inđija