Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća
  3. Grocka opština

Prodaja kuća Grocka opština, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

165 oglasa

Saznaj više o kraju Grocka opština
7. jula | 4zida.rs
7. jula | 4zida.rs
7. jula | 4zida.rs
7. jula | 4zida.rs
7. jula | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

7. jula

Begaljica, Grocka opština, Beograd

140.000 €

350 €/m²

400m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 78.91 a • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Pudarci | 4zida.rs
Pudarci | 4zida.rs
Pudarci | 4zida.rs
Pudarci | 4zida.rs
Pudarci | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Pudarci

Grocka opština, Beograd

130.000 €

494 €/m²

263m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Leštane | 4zida.rs
Leštane | 4zida.rs
Leštane | 4zida.rs
Leštane | 4zida.rs
Leštane | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
20
Logo agencije

Leštane

Grocka opština, Beograd

170.000 €

1.259 €/m²

135m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 06.05.2026.
Prvomajska | 4zida.rs
Prvomajska | 4zida.rs
Prvomajska | 4zida.rs
Prvomajska | 4zida.rs
Prvomajska | 4zida.rs
Top
15
Logo agencije

Prvomajska

Leštane, Grocka opština, Beograd

165.000 €

954 €/m²

173m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 3.3 a • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Vrčin | 4zida.rs
Vrčin | 4zida.rs
Vrčin | 4zida.rs
Vrčin | 4zida.rs
Vrčin | 4zida.rs
Top
20
Logo agencije

Vrčin

Grocka opština, Beograd

800.000 €

2.759 €/m²

290m² | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Kaluđerica | 4zida.rs
Kaluđerica | 4zida.rs
Kaluđerica | 4zida.rs
Kaluđerica | 4zida.rs
Kaluđerica | 4zida.rs
Top
29

Kaluđerica

Grocka opština, Beograd

320.000 €

593 €/m²

540m² | 7 soba | uknjiženo
Vlasnik • Troeatažna • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 06.05.2026.
Braće Ribar | 4zida.rs
Braće Ribar | 4zida.rs
Braće Ribar | 4zida.rs
Braće Ribar | 4zida.rs
Braće Ribar | 4zida.rs
17
Logo agencije

Braće Ribar

Grocka (mesto), Grocka opština, Beograd

205.000 €

1.934 €/m²

106m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 13.05.2026.
Svetozara Markovića | 4zida.rs
Svetozara Markovića | 4zida.rs
Svetozara Markovića | 4zida.rs
Svetozara Markovića | 4zida.rs
Svetozara Markovića | 4zida.rs
20

Svetozara Markovića

Vrčin, Grocka opština, Beograd

220.000 €

1.158 €/m²

190m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 20 a • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Prizrenska | 4zida.rs
Prizrenska | 4zida.rs
Prizrenska | 4zida.rs
Prizrenska | 4zida.rs
Prizrenska | 4zida.rs
15
Logo agencije

Prizrenska

Vrčin, Grocka opština, Beograd

65.000 €

619 €/m²

105m² | 1 soba
Agencija • Troeatažna • Površina dvorišta: 10.23 a • Polunamešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Grocka (mesto) | 4zida.rs
Grocka (mesto) | 4zida.rs
Grocka (mesto) | 4zida.rs
Grocka (mesto) | 4zida.rs
Grocka (mesto) | 4zida.rs
12
Logo agencije

Grocka (mesto)

Grocka opština, Beograd

139.000 €

781 €/m²

178m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 13.05.2026.
Ritopek | 4zida.rs
Ritopek | 4zida.rs
Ritopek | 4zida.rs
Ritopek | 4zida.rs
Ritopek | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
16
Logo agencije

Ritopek

Grocka opština, Beograd

230.000 €

852 €/m²

270m² | 8 soba | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 13.05.2026.
Boleč | 4zida.rs
Boleč | 4zida.rs
Boleč | 4zida.rs
Boleč | 4zida.rs
Boleč | 4zida.rs
11
Logo agencije

Boleč

Grocka opština, Beograd

100.000 €

286 €/m²

350m² | 10 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Tavan
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Kaluđerica | 4zida.rs
Kaluđerica | 4zida.rs
Kaluđerica | 4zida.rs
Kaluđerica | 4zida.rs
Kaluđerica | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
19
Logo agencije

Kaluđerica

Grocka opština, Beograd

400.000 €

1.290 €/m²

310m² | 9 soba | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Tavan • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Kaluđerica | 4zida.rs
Kaluđerica | 4zida.rs
Kaluđerica | 4zida.rs
Kaluđerica | 4zida.rs
Kaluđerica | 4zida.rs
21
Logo agencije

Kaluđerica

Grocka opština, Beograd

325.000 €

1.757 €/m²

185m² | 6 soba | uknjiženo
Ažurirano 13.05.2026.
Kaluđerica | 4zida.rs
Kaluđerica | 4zida.rs
Kaluđerica | 4zida.rs
Kaluđerica | 4zida.rs
Kaluđerica | 4zida.rs
14
Logo agencije

Kaluđerica

Grocka opština, Beograd

325.000 €

985 €/m²

330m² | 10 soba | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Tavan • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Grocka (mesto) | 4zida.rs
Grocka (mesto) | 4zida.rs
Grocka (mesto) | 4zida.rs
Grocka (mesto) | 4zida.rs
Grocka (mesto) | 4zida.rs
18
Logo agencije

Grocka (mesto)

Grocka opština, Beograd

95.000 €

470 €/m²

202m² | 7 soba | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Tavan
Ažurirano 13.05.2026.
Autoput Za Niš | 4zida.rs
Autoput Za Niš | 4zida.rs
Autoput Za Niš | 4zida.rs
Autoput Za Niš | 4zida.rs
Autoput Za Niš | 4zida.rs
25

Autoput Za Niš

Vrčin, Grocka opština, Beograd

220.000 €

833 €/m²

264m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Video
Ažurirano 13.05.2026.
Zrenjaninska | 4zida.rs
Zrenjaninska | 4zida.rs
Zrenjaninska | 4zida.rs
Zrenjaninska | 4zida.rs
Zrenjaninska | 4zida.rs
21

Zrenjaninska

Vinča, Grocka opština, Beograd

350.000 €

1.750 €/m²

200m² | 9 soba | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen • Video
Ažurirano 12.05.2026.
Vrčin | 4zida.rs
Vrčin | 4zida.rs
Vrčin | 4zida.rs
Vrčin | 4zida.rs
Vrčin | 4zida.rs
13
Logo agencije

Vrčin

Grocka opština, Beograd

148.000 €

980 €/m²

151m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 12.5 a • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Vojvode Putnika | 4zida.rs
Vojvode Putnika | 4zida.rs
Vojvode Putnika | 4zida.rs
Vojvode Putnika | 4zida.rs
Vojvode Putnika | 4zida.rs
18
Logo agencije

Vojvode Putnika

Ritopek, Grocka opština, Beograd

350.000 €

1.400 €/m²

250m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

Nekretnine Grocka opština — kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Grocka opština. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Grocka opština

prodaja kuća Grocka opština - Beograd

57 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju kuća, Grocka opština - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju kuća Grocka opština

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena kuća — Grocka opština - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Grocka opština. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 1125 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Grocka opština - Beograd

  • Grocka (mesto), Grocka opština
  • Begaljica, Grocka opština
  • Boleč, Grocka opština
  • Brestovnik, Grocka opština
  • Dražanj, Grocka opština

Po tipu nekretnine — Grocka opština - Beograd

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna