Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Gradske lokacije, Žabalj

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

18 oglasa

Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
17
Logo agencije

Gradske lokacije

Žabalj

204.000 €

1.388 €/m²

147m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 13.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Top
20

Gradske lokacije

Žabalj

118.000 €

682 €/m²

173m² | 6 soba | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Miloša Crnjanskog 56 | 4zida.rs
Miloša Crnjanskog 56 | 4zida.rs
Miloša Crnjanskog 56 | 4zida.rs
Miloša Crnjanskog 56 | 4zida.rs
Miloša Crnjanskog 56 | 4zida.rs
14

Miloša Crnjanskog 56

Gradske lokacije, Žabalj

130.000 €

1.083 €/m²

120m² | 4 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža i parking
Ažurirano 11.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
12
Logo agencije

Gradske lokacije

Žabalj

206.000 €

1.401 €/m²

147m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 07.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
28
Logo agencije

Gradske lokacije

Žabalj

185.400 €

660 €/m²

281m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 01.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
6
Logo agencije

Gradske lokacije

Žabalj

159.650 €

367 €/m²

435m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 29.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
20
Logo agencije

Gradske lokacije

Žabalj

185.000 €

658 €/m²

281m²
Agencija • Kuća • Namešteno
Ažurirano 29.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
19
Logo agencije

Gradske lokacije

Žabalj

72.100 €

1.335 €/m²

54m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Video
Ažurirano 27.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
7
Logo agencije

Gradske lokacije

Žabalj

159.650 €

367 €/m²

435m² | 8 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 26.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
16

Gradske lokacije

Žabalj

226.600 €

2.266 €/m²

100m² | 1 soba
Agencija • Kuća • Namešteno
Ažurirano 26.04.2026.
Drinska | 4zida.rs
Drinska | 4zida.rs
Drinska | 4zida.rs
Drinska | 4zida.rs
Drinska | 4zida.rs
21
Logo agencije

Drinska

Gradske lokacije, Žabalj

135.000 €

1.216 €/m²

111m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 4.31 a • Uknjižen • Garaža i parking
Ažurirano 22.04.2026.
Nikole Tesle | 4zida.rs
Nikole Tesle | 4zida.rs
Nikole Tesle | 4zida.rs
Nikole Tesle | 4zida.rs
Nikole Tesle | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
12

Nikole Tesle

Gradske lokacije, Žabalj

62.000 €

886 €/m²

70m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 21.04.2026.
▾Reklama▾
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
14
Logo agencije

Gradske lokacije

Žabalj

65.000 €

813 €/m²

80m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 12.05 a • Uknjižen
Ažurirano 21.04.2026.
Opština Žabalj, Žabalj | 4zida.rs
Opština Žabalj, Žabalj | 4zida.rs
Opština Žabalj, Žabalj | 4zida.rs
Opština Žabalj, Žabalj | 4zida.rs
Opština Žabalj, Žabalj | 4zida.rs
14
Logo agencije

Opština Žabalj, Žabalj

Gradske lokacije, Žabalj

28.000 €

636 €/m²

44m² | nije uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 2.95 a • Parking
Ažurirano 21.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
20

Gradske lokacije

Žabalj

135.000 €

931 €/m²

145m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 20.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
16
Logo agencije

Gradske lokacije

Žabalj

150.000 €

1.034 €/m²

145m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 19.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
15
Logo agencije

Gradske lokacije

Žabalj

123.600 €

773 €/m²

160m² | 8 soba
Agencija • Kuća •
Ažurirano 16.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
21
Logo agencije

Gradske lokacije

Žabalj

199.000 €

1.354 €/m²

147m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 4.5 a • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža i parking
Ažurirano 16.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Gradske lokacije