Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Gradske lokacije, Temerin

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

28 oglasa

29. Novembra 52 | 4zida.rs
29. Novembra 52 | 4zida.rs
29. Novembra 52 | 4zida.rs
29. Novembra 52 | 4zida.rs
29. Novembra 52 | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
34

29. Novembra 52

Gradske lokacije, Temerin

167.000 €

1.590 €/m²

105m² | 3 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Zmaj Jovina | 4zida.rs
Zmaj Jovina | 4zida.rs
Zmaj Jovina | 4zida.rs
Zmaj Jovina | 4zida.rs
Zmaj Jovina | 4zida.rs
Top
25

Zmaj Jovina

Temerin - centar, Gradske lokacije, Temerin

227.000 €

1.335 €/m²

170m² | 4 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Tavan
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
8

Gradske lokacije

Temerin

172.500 €

1.643 €/m²

105m² | 1 soba
Agencija • Kuća • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
21
Logo agencije

Gradske lokacije

Temerin

265.000 €

1.152 €/m²

230m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 13.67 a • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 16.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
27
Logo agencije

Gradske lokacije

Temerin

180.000 €

783 €/m²

230m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 5.02 a • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 16.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
4
Logo agencije

Gradske lokacije

Temerin

77.250 €

623 €/m²

124m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
1
Logo agencije

Gradske lokacije

Temerin

195.700 €

1.418 €/m²

138m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
4
Logo agencije

Gradske lokacije

Temerin

120.000 €

1.062 €/m²

113m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 15 a • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Temerin - centar | 4zida.rs
Temerin - centar | 4zida.rs
Temerin - centar | 4zida.rs
Temerin - centar | 4zida.rs
Temerin - centar | 4zida.rs
10
Logo agencije

Temerin - centar

Gradske lokacije, Temerin

175.100 €

1.191 €/m²

147m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 7.5 a • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
17
Logo agencije

Gradske lokacije

Temerin

139.050 €

1.324 €/m²

105m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 09.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
20
Logo agencije

Gradske lokacije

Temerin

155.000 €

923 €/m²

168m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 09.05.2026.
Rakoci Ferenca | 4zida.rs
Rakoci Ferenca | 4zida.rs
Rakoci Ferenca | 4zida.rs
Rakoci Ferenca | 4zida.rs
Rakoci Ferenca | 4zida.rs
8
Logo agencije

Rakoci Ferenca

Gradske lokacije, Temerin

164.000 €

896 €/m²

183m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Garaža i parking
Ažurirano 07.05.2026.
▾Reklama▾
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
27
Logo agencije

Gradske lokacije

Temerin

123.600 €

989 €/m²

125m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Tavan • Garaža
Ažurirano 06.05.2026.
Temerin - centar | 4zida.rs
Temerin - centar | 4zida.rs
Temerin - centar | 4zida.rs
Temerin - centar | 4zida.rs
Temerin - centar | 4zida.rs
10
Logo agencije

Temerin - centar

Gradske lokacije, Temerin

211.150 €

1.541 €/m²

137m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 9 a • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 05.05.2026.
Temerin - centar | 4zida.rs
Temerin - centar | 4zida.rs
Temerin - centar | 4zida.rs
Temerin - centar | 4zida.rs
Temerin - centar | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
12

Temerin - centar

Gradske lokacije, Temerin

175.100 €

876 €/m²

200m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 8 a • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 05.05.2026.
Temerin - centar | 4zida.rs
Temerin - centar | 4zida.rs
Temerin - centar | 4zida.rs
Temerin - centar | 4zida.rs
Temerin - centar | 4zida.rs
6
Logo agencije

Temerin - centar

Gradske lokacije, Temerin

77.250 €

729 €/m²

106m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
8
Logo agencije

Gradske lokacije

Temerin

195.000 €

1.393 €/m²

140m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 14 a • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 04.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
11
Logo agencije

Gradske lokacije

Temerin

285.000 €

853 €/m²

334m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 13 a • Uknjižen
Ažurirano 03.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Logo agencije

Gradske lokacije

Temerin

280.000 €

1.697 €/m²

165m² | 5 soba | nije uknjiženo
Agencija • Kuća •
Ažurirano 02.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
18

Gradske lokacije

Temerin

264.710 €

966 €/m²

274m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 4 a • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 02.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
12

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja kuća Gradske lokacije - Temerin

Prosečna cena kuća — Gradske lokacije - Temerin

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Gradske lokacije. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 1209 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Gradske lokacije - Temerin

  • Temerin - centar, Gradske lokacije

Po tipu nekretnine — Gradske lokacije - Temerin

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna
Gradske lokacije