Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Gradske lokacije, Subotica

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

730 oglasa

Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
18

Novo Selo

Gradske lokacije, Subotica

170.000 €

850 €/m²

200m² | 7 soba
Agencija • Kuća •
Ažurirano 24.04.2026.
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
19

Novo Selo

Gradske lokacije, Subotica

195.000 €

1.336 €/m²

146m² | 10 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 7.5 a • Uknjižen • Prazno • Tavan • Parking
Ažurirano 24.04.2026.
▾Reklama▾
Zorka | 4zida.rs
Zorka | 4zida.rs
Zorka | 4zida.rs
Zorka | 4zida.rs
Zorka | 4zida.rs
14

Zorka

Gradske lokacije, Subotica

300.000 €

1.456 €/m²

206m² | 4 sobe
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 526.19 a •
Ažurirano 24.04.2026.
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
2

Novo Selo

Gradske lokacije, Subotica

110.000 €

582 €/m²

189m² | 4 sobe
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 2.91 a •
Ažurirano 24.04.2026.
Otvorena 63 | 4zida.rs
Otvorena 63 | 4zida.rs
Otvorena 63 | 4zida.rs
Otvorena 63 | 4zida.rs
Otvorena 63 | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
60

Otvorena 63

Mali Radanovac, Gradske lokacije, Subotica

260.000 €

1.557 €/m²

167m² | 260000 soba | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking • Video
Ažurirano 24.04.2026.
Makova Sedmica | 4zida.rs
Makova Sedmica | 4zida.rs
Makova Sedmica | 4zida.rs
Makova Sedmica | 4zida.rs
Makova Sedmica | 4zida.rs
26

Makova Sedmica

Gradske lokacije, Subotica

120.000 €

632 €/m²

190m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 250 a • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 24.04.2026.
Novi Grad | 4zida.rs
Novi Grad | 4zida.rs
Novi Grad | 4zida.rs
Novi Grad | 4zida.rs
Novi Grad | 4zida.rs
19
Logo agencije

Novi Grad

Gradske lokacije, Subotica

250.000 €

1.225 €/m²

204m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 7.84 a • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Tavan • Garaža
Ažurirano 23.04.2026.
Beogradski put | 4zida.rs
Beogradski put | 4zida.rs
Beogradski put | 4zida.rs
Beogradski put | 4zida.rs
Beogradski put | 4zida.rs
12
Logo agencije

Beogradski put

Aleksandrovo, Gradske lokacije, Subotica

75.000 €

728 €/m²

103m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 11.57 a • Uknjižen • Prazno • Tavan • Parking
Ažurirano 23.04.2026.

Ponuda agencija u Subotici

Sold SU nekretnine | 4zida.rs
Sold SU nekretnine
8 godina na 4zida
277 oglasa u ponudi
Nidax Nekretnine | 4zida.rs
Nidax Nekretnine
7 godina na 4zida
55 oglasa u ponudi
Cenzar Nekretnine | 4zida.rs
Cenzar Nekretnine
9 godina na 4zida
350 oglasa u ponudi
Centar 2 | 4zida.rs
Centar 2 | 4zida.rs
Centar 2 | 4zida.rs
Centar 2 | 4zida.rs
Centar 2 | 4zida.rs
15
Logo agencije

Centar 2

Gradske lokacije, Subotica

56.000 €

418 €/m²

134m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 2.03 a • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 23.04.2026.
Gat | 4zida.rs
Gat | 4zida.rs
Gat | 4zida.rs
Gat | 4zida.rs
Gat | 4zida.rs
12

Gat

Gradske lokacije, Subotica

69.000 €

575 €/m²

120m² | 3 sobe
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 0.6 a •
Ažurirano 23.04.2026.
Gat | 4zida.rs
Gat | 4zida.rs
Gat | 4zida.rs
Gat | 4zida.rs
Gat | 4zida.rs
20
Logo agencije

Gat

Gradske lokacije, Subotica

215.000 €

863 €/m²

249m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 5.94 a • Uknjižen • Prazno • Tavan • Garaža
Ažurirano 23.04.2026.
Peščara | 4zida.rs
Peščara | 4zida.rs
Peščara | 4zida.rs
Peščara | 4zida.rs
Peščara | 4zida.rs
20
Logo agencije

Peščara

Gradske lokacije, Subotica

75.000 €

852 €/m²

88m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 5.55 a • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Garaža
Ažurirano 23.04.2026.
▾Reklama▾
Mali Bajmok | 4zida.rs
Mali Bajmok | 4zida.rs
Mali Bajmok | 4zida.rs
Mali Bajmok | 4zida.rs
Mali Bajmok | 4zida.rs
9

Mali Bajmok

Gradske lokacije, Subotica

134.000 €

470 €/m²

285m² | 6 soba
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 7.28 a •
Ažurirano 23.04.2026.
Aleksandrovo | 4zida.rs
Aleksandrovo | 4zida.rs
Aleksandrovo | 4zida.rs
Aleksandrovo | 4zida.rs
Aleksandrovo | 4zida.rs
6

Aleksandrovo

Gradske lokacije, Subotica

76.000 €

950 €/m²

80m² | 2 sobe
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 3.67 a •
Ažurirano 23.04.2026.
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
14

Novo Selo

Gradske lokacije, Subotica

50.000 €

481 €/m²

104m² | 2 sobe
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 3.32 a •
Ažurirano 23.04.2026.
Željezničko Naselje | 4zida.rs
Željezničko Naselje | 4zida.rs
Željezničko Naselje | 4zida.rs
Željezničko Naselje | 4zida.rs
Željezničko Naselje | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
13

Željezničko Naselje

Gradske lokacije, Subotica

80.000 €

455 €/m²

176m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 9.25 a • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 23.04.2026.
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
23

Kertvaroš

Gradske lokacije, Subotica

147.000 €

687 €/m²

214m² | 5 soba
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 3.05 a •
Ažurirano 23.04.2026.
Gat | 4zida.rs
Gat | 4zida.rs
Gat | 4zida.rs
Gat | 4zida.rs
Gat | 4zida.rs
19

Gat

Gradske lokacije, Subotica

420.000 €

667 €/m²

630m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 8.56 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 23.04.2026.
Makova Sedmica | 4zida.rs
Makova Sedmica | 4zida.rs
Makova Sedmica | 4zida.rs
Makova Sedmica | 4zida.rs
Makova Sedmica | 4zida.rs
10

Makova Sedmica

Gradske lokacije, Subotica

74.000 €

841 €/m²

88m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 8.35 a • Uknjižen • Namešteno • Tavan • 3D tura
Ažurirano 23.04.2026.
Centar 2 | 4zida.rs
Centar 2 | 4zida.rs
Centar 2 | 4zida.rs
Centar 2 | 4zida.rs
Centar 2 | 4zida.rs
10
Logo agencije

Centar 2

Gradske lokacije, Subotica

95.000 €

605 €/m²

157m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 03.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
22232425

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Gradske lokacije

prodaja kuća Gradske lokacije - Subotica

Prosečna cena kuća — Gradske lokacije - Subotica

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Gradske lokacije. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 855 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Gradske lokacije - Subotica

  • Aleksandrovo, Gradske lokacije
  • Bajnat, Gradske lokacije
  • Centar 1, Gradske lokacije
  • Dudova Šuma, Gradske lokacije
  • Gat, Gradske lokacije

Po tipu nekretnine — Gradske lokacije - Subotica

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna