Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Gradske lokacije, Subotica

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

730 oglasa

Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
5
Logo agencije

Kertvaroš

Gradske lokacije, Subotica

80.000 €

1.081 €/m²

74m² | 1 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 6.3 a • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 07.05.2026.
Bajnat | 4zida.rs
Bajnat | 4zida.rs
Bajnat | 4zida.rs
Bajnat | 4zida.rs
Bajnat | 4zida.rs
8
Logo agencije

Bajnat

Gradske lokacije, Subotica

57.000 €

475 €/m²

120m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 3.88 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
▾Reklama▾
Braće Radića 80 | 4zida.rs
Braće Radića 80 | 4zida.rs
Braće Radića 80 | 4zida.rs
Braće Radića 80 | 4zida.rs
Braće Radića 80 | 4zida.rs
11

Braće Radića 80

Centar 3, Gradske lokacije, Subotica

2.275.000 €

2.758 €/m²

825m² | 6 soba | uknjiženo
Vlasnik • Troeatažna • Uknjižen • Namešteno • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 07.05.2026.
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
15
Logo agencije

Novo Selo

Gradske lokacije, Subotica

150.000 €

781 €/m²

192m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 2.4 a • Uknjižen • Garaža i parking
Ažurirano 07.05.2026.
Peščara | 4zida.rs
Peščara | 4zida.rs
Peščara | 4zida.rs
Peščara | 4zida.rs
Peščara | 4zida.rs
17

Peščara

Gradske lokacije, Subotica

20.000 €

400 €/m²

50m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 21.62 a • Namešteno
Ažurirano 07.05.2026.
Radanovac | 4zida.rs
Radanovac | 4zida.rs
Radanovac | 4zida.rs
Radanovac | 4zida.rs
Radanovac | 4zida.rs
10

Radanovac

Gradske lokacije, Subotica

125.000 €

668 €/m²

187m² | 4 sobe
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 73.54 a •
Ažurirano 07.05.2026.
Centar 3 | 4zida.rs
Centar 3 | 4zida.rs
Centar 3 | 4zida.rs
Centar 3 | 4zida.rs
Centar 3 | 4zida.rs
50
Logo agencije

Centar 3

Gradske lokacije, Subotica

270.000 €

1.901 €/m²

142m² | 5 soba | delimično uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Delimično uknjižen • Namešteno • Tavan
Ažurirano 07.05.2026.
Makova Sedmica | 4zida.rs
Makova Sedmica | 4zida.rs
Makova Sedmica | 4zida.rs
Makova Sedmica | 4zida.rs
Makova Sedmica | 4zida.rs
8

Makova Sedmica

Gradske lokacije, Subotica

11.000 €

1.375 €/m²

8m² | 1 soba
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 5.95 a •
Ažurirano 07.05.2026.

Ponuda agencija u Subotici

Sold SU nekretnine | 4zida.rs
Sold SU nekretnine
8 godina na 4zida
277 oglasa u ponudi
Nidax Nekretnine | 4zida.rs
Nidax Nekretnine
7 godina na 4zida
54 oglasa u ponudi
Cenzar Nekretnine | 4zida.rs
Cenzar Nekretnine
9 godina na 4zida
350 oglasa u ponudi
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
15

Kertvaroš

Gradske lokacije, Subotica

100.000 €

556 €/m²

180m² | 3 sobe
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 17.08 a • Prazno • Podrum • Tavan • Garaža • 3D tura
Ažurirano 07.05.2026.
Ker | 4zida.rs
Ker | 4zida.rs
Ker | 4zida.rs
Ker | 4zida.rs
Ker | 4zida.rs
36

Ker

Gradske lokacije, Subotica

116.000 €

1.137 €/m²

102m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 07.05.2026.
Srpski Šor | 4zida.rs
Srpski Šor | 4zida.rs
Srpski Šor | 4zida.rs
Srpski Šor | 4zida.rs
Srpski Šor | 4zida.rs
23
Logo agencije

Srpski Šor

Zorka, Gradske lokacije, Subotica

130.000 €

423 €/m²

307m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 07.05.2026.
Zmaj Jovina | 4zida.rs
Zmaj Jovina | 4zida.rs
Zmaj Jovina | 4zida.rs
Zmaj Jovina | 4zida.rs
Zmaj Jovina | 4zida.rs
18

Zmaj Jovina

Centar 1, Gradske lokacije, Subotica

135.000 €

1.116 €/m²

121m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Tavan
Ažurirano 07.05.2026.
▾Reklama▾
Radanovac | 4zida.rs
Radanovac | 4zida.rs
Radanovac | 4zida.rs
Radanovac | 4zida.rs
Radanovac | 4zida.rs
7

Radanovac

Gradske lokacije, Subotica

35.000 €

310 €/m²

113m² | 3 sobe
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 7.24 a •
Ažurirano 07.05.2026.
Centar 2 | 4zida.rs
Centar 2 | 4zida.rs
Centar 2 | 4zida.rs
Centar 2 | 4zida.rs
Centar 2 | 4zida.rs
11

Centar 2

Gradske lokacije, Subotica

137.000 €

862 €/m²

159m² | 3 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Tavan
Ažurirano 07.05.2026.
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
9

Novo Selo

Gradske lokacije, Subotica

125.000 €

631 €/m²

198m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Tavan • Garaža
Ažurirano 07.05.2026.
Mali Bajmok | 4zida.rs
Mali Bajmok | 4zida.rs
Mali Bajmok | 4zida.rs
Mali Bajmok | 4zida.rs
Mali Bajmok | 4zida.rs
7

Mali Bajmok

Gradske lokacije, Subotica

300.000 €

686 €/m²

437m² | 8 soba
Agencija • Troeatažna • Površina dvorišta: 4.38 a •
Ažurirano 07.05.2026.
Radanovac | 4zida.rs
Radanovac | 4zida.rs
Radanovac | 4zida.rs
Radanovac | 4zida.rs
Radanovac | 4zida.rs
20

Radanovac

Gradske lokacije, Subotica

180.000 €

1.029 €/m²

175m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 7.1 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Tavan • Garaža • 3D tura
Ažurirano 06.05.2026.
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
7

Novo Selo

Gradske lokacije, Subotica

165.000 €

1.196 €/m²

138m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 10.19 a • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • 3D tura
Ažurirano 06.05.2026.
Mali Radanovac | 4zida.rs
Mali Radanovac | 4zida.rs
Mali Radanovac | 4zida.rs
Mali Radanovac | 4zida.rs
Mali Radanovac | 4zida.rs
18
Logo agencije

Mali Radanovac

Gradske lokacije, Subotica

69.000 €

616 €/m²

112m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 3.6 a • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Tavan • Garaža
Ažurirano 06.05.2026.
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
11

Kertvaroš

Gradske lokacije, Subotica

82.500 €

750 €/m²

110m² | 3 sobe | u procesu uknjižavanja
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 3.21 a • U procesu uknjižavanja • Prazno • Parking
Ažurirano 06.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Gradske lokacije
1
...
9
10
11
12

prodaja kuća Gradske lokacije - Subotica

Prosečna cena kuća — Gradske lokacije - Subotica

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Gradske lokacije. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 855 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Gradske lokacije - Subotica

  • Aleksandrovo, Gradske lokacije
  • Bajnat, Gradske lokacije
  • Centar 1, Gradske lokacije
  • Dudova Šuma, Gradske lokacije
  • Gat, Gradske lokacije

Po tipu nekretnine — Gradske lokacije - Subotica

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna