Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Gradske lokacije, Ruma

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

58 oglasa

Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
9
Logo agencije

Gradske lokacije

Ruma

200.850 €

693 €/m²

290m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 4.9 a • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 07.05.2026.
Prvomajska 28 | 4zida.rs
Prvomajska 28 | 4zida.rs
Prvomajska 28 | 4zida.rs
Prvomajska 28 | 4zida.rs
Prvomajska 28 | 4zida.rs
Premijum
42

Prvomajska 28

Gradske lokacije, Ruma

125.000 €

850 €/m²

147m² | 5 soba | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 26.04.2026.
▾Reklama▾
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
17
Logo agencije

Gradske lokacije

Ruma

245.000 €

1.109 €/m²

221m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 5 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
16

Gradske lokacije

Ruma

98.000 €

624 €/m²

157m² | 5 soba | delimično uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Delimično uknjižen • Podrum
Ažurirano 14.04.2026.
Vladimira Nazora | 4zida.rs
Vladimira Nazora | 4zida.rs
Vladimira Nazora | 4zida.rs
Vladimira Nazora | 4zida.rs
Vladimira Nazora | 4zida.rs
5

Vladimira Nazora

Gradske lokacije, Ruma

155.000 €

1.123 €/m²

MOŽE NA KREDIT

138m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen
Ažurirano 12.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
10
Logo agencije

Gradske lokacije

Ruma

210.000 €

2.333 €/m²

90m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 7.9 a • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 12.04.2026.
Prethodna cena: 237.000 €
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
6
Logo agencije

Gradske lokacije

Ruma

137.700 €

1.020 €/m²

MOŽE NA KREDIT

135m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 01.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Top
miran kraj
19
Logo agencije

Gradske lokacije

Ruma

183.600 €

998 €/m²

MOŽE NA KREDIT

184m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Garaža
Ažurirano 08.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
6
Logo agencije

Gradske lokacije

Ruma

162.750 €

2.034 €/m²

80m²
Agencija • Kuća • Namešteno • Parking
Ažurirano 04.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Top
13
Logo agencije

Gradske lokacije

Ruma

61.000 €

1.220 €/m²

MOŽE NA KREDIT

50m² | 1 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 06.05.2026.
Prethodna cena: 66.000 €
Pavlovačka | 4zida.rs
Pavlovačka | 4zida.rs
Pavlovačka | 4zida.rs
Pavlovačka | 4zida.rs
Pavlovačka | 4zida.rs
13
Logo agencije

Pavlovačka

Gradske lokacije, Ruma

180.000 €

474 €/m²

380m² | 7 soba | delimično uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Delimično uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 09.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
19
Logo agencije

Gradske lokacije

Ruma

200.000 €

1.198 €/m²

MOŽE NA KREDIT

167m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Parking
Ažurirano 01.05.2026.
▾Reklama▾
Kudoška | 4zida.rs
Kudoška | 4zida.rs
Kudoška | 4zida.rs
Kudoška | 4zida.rs
Kudoška | 4zida.rs
Top
15
Logo agencije

Kudoška

Gradske lokacije, Ruma

98.000 €

624 €/m²

157m² | 5 soba | delimično uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Delimično uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan
Ažurirano 09.05.2026.
Prethodna cena: 130.000 €
Bore Gavrilovića 15 | 4zida.rs
Bore Gavrilovića 15 | 4zida.rs
Bore Gavrilovića 15 | 4zida.rs
Bore Gavrilovića 15 | 4zida.rs
Top
4

Bore Gavrilovića 15

Gradske lokacije, Ruma

120.000 €

1.111 €/m²

108m² | 5 soba | uknjiženo
Vlasnik • Četveroetažna • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 15.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
10

Gradske lokacije

Ruma

149.500 €

729 €/m²

205m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen • Podrum • Garaža
Ažurirano 26.04.2026.
Kudoš | 4zida.rs
Kudoš | 4zida.rs
Kudoš | 4zida.rs
Kudoš | 4zida.rs
Kudoš | 4zida.rs
18
Logo agencije

Kudoš

Gradske lokacije, Ruma

142.800 €

489 €/m²

MOŽE NA KREDIT

292m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 22.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
17
Logo agencije

Gradske lokacije

Ruma

142.800 €

1.190 €/m²

MOŽE NA KREDIT

120m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Garaža
Ažurirano 15.04.2026.
Vladimira Nazora-Ruma | 4zida.rs
Vladimira Nazora-Ruma | 4zida.rs
Vladimira Nazora-Ruma | 4zida.rs
Vladimira Nazora-Ruma | 4zida.rs
Vladimira Nazora-Ruma | 4zida.rs
11

Vladimira Nazora-Ruma

Gradske lokacije, Ruma

155.000 €

876 €/m²

177m² | 5 soba | nije uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Površina dvorišta: 6 a • Podrum • Garaža
Ažurirano 12.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
12
Logo agencije

Gradske lokacije

Ruma

137.700 €

1.481 €/m²

93m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Tavan • Garaža
Ažurirano 07.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
17

Gradske lokacije

Ruma

245.000 €

1.324 €/m²

185m² | 7 soba | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 16.04.2026.
Prethodna cena: 255.000 €

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
1
2
3
Gradske lokacije