Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Gradske lokacije, Kruševac

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

132 oglasa

Šumadijska 100 | 4zida.rs
Šumadijska 100 | 4zida.rs
Šumadijska 100 | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
3

Šumadijska 100

Bivolje, Gradske lokacije, Kruševac

35.000 €

583 €/m²

60m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
8

Centar

Gradske lokacije, Kruševac

113.000 €

942 €/m²

120m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
▾Reklama▾
Lazarica | 4zida.rs
1

Lazarica

Gradske lokacije, Kruševac

55.000 €

797 €/m²

69m² | 2 sobe | u procesu uknjižavanja
Agencija • Jednoetažna • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 08.05.2026.
Mudrakovac | 4zida.rs
Mudrakovac | 4zida.rs
Mudrakovac | 4zida.rs
Mudrakovac | 4zida.rs
Mudrakovac | 4zida.rs
19

Mudrakovac

Gradske lokacije, Kruševac

470.000 €

1.567 €/m²

300m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking • Video
Ažurirano 08.05.2026.
Lazarica | 4zida.rs
1

Lazarica

Gradske lokacije, Kruševac

120.000 €

745 €/m²

161m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Trg Fontana | 4zida.rs

Trg Fontana

Gradske lokacije, Kruševac

52.000 €

867 €/m²

60m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 08.05.2026.
Lazarica | 4zida.rs
Lazarica | 4zida.rs
Lazarica | 4zida.rs
Lazarica | 4zida.rs
Lazarica | 4zida.rs
8

Lazarica

Gradske lokacije, Kruševac

55.000 €

344 €/m²

160m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen
Ažurirano 08.05.2026.
Prnjavor | 4zida.rs
Prnjavor | 4zida.rs
Prnjavor | 4zida.rs
Prnjavor | 4zida.rs
Prnjavor | 4zida.rs
11

Prnjavor

Gradske lokacije, Kruševac

100.000 €

532 €/m²

188m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 3.7 a • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža
Ažurirano 07.05.2026.
Trg Fontana | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT

Trg Fontana

Gradske lokacije, Kruševac

100.000 €

500 €/m²

200m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Bivoljska | 4zida.rs

Bivoljska

Bivolje, Gradske lokacije, Kruševac

89.000 €

1.023 €/m²

87m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
20

Gradske lokacije

Kruševac

99.900 €

434 €/m²

230m² | 5 soba | delimično uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Delimično uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Tavan • Garaža
Ažurirano 06.05.2026.
Bagdala | 4zida.rs
Bagdala | 4zida.rs
Bagdala | 4zida.rs
Bagdala | 4zida.rs
Bagdala | 4zida.rs
24

Bagdala

Gradske lokacije, Kruševac

170.000 €

723 €/m²

235m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen
Ažurirano 06.05.2026.
▾Reklama▾
Ujedinjene Nacije | 4zida.rs
Ujedinjene Nacije | 4zida.rs
Ujedinjene Nacije | 4zida.rs
Ujedinjene Nacije | 4zida.rs
Ujedinjene Nacije | 4zida.rs
10

Ujedinjene Nacije

Gradske lokacije, Kruševac

180.000 €

549 €/m²

328m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 06.05.2026.
Cara Lazara | 4zida.rs
1

Cara Lazara

Lazarica, Gradske lokacije, Kruševac

30.000 €

500 €/m²

60m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 06.05.2026.
Trg Fontana 20/3 | 4zida.rs

Trg Fontana 20/3

Trg Fontana, Gradske lokacije, Kruševac

155.000 €

829 €/m²

187m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Tavan
Ažurirano 06.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
18

Gradske lokacije

Kruševac

140.000 €

400 €/m²

350m² | 8 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 06.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
8

Gradske lokacije

Kruševac

75.000 €

815 €/m²

92m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 06.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
6

Gradske lokacije

Kruševac

70.000 €

875 €/m²

80m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 06.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
10

Gradske lokacije

Kruševac

127.000 €

907 €/m²

140m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 05.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
21

Gradske lokacije

Kruševac

170.000 €

717 €/m²

237m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen
Ažurirano 05.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja kuća Gradske lokacije - Kruševac

Prosečna cena kuća — Gradske lokacije - Kruševac

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Gradske lokacije. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 861 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Gradske lokacije - Kruševac

  • Ujedinjene Nacije, Gradske lokacije
  • Bagdala, Gradske lokacije
  • Rasadnik, Gradske lokacije
  • Centar, Gradske lokacije
  • Bare, Gradske lokacije

Po tipu nekretnine — Gradske lokacije - Kruševac

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna
Gradske lokacije