Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Gradske lokacije, Jagodina

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

118 oglasa

Budžino Brdo | 4zida.rs
Budžino Brdo | 4zida.rs
Budžino Brdo | 4zida.rs
Budžino Brdo | 4zida.rs
Budžino Brdo | 4zida.rs
81
Logo agencije

Budžino Brdo

Gradske lokacije, Jagodina

325.000 €

616 €/m²

528m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 6.63 a • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 03.05.2026.
Tavrića Obori | 4zida.rs
Tavrića Obori | 4zida.rs
Tavrića Obori | 4zida.rs
Tavrića Obori | 4zida.rs
Tavrića Obori | 4zida.rs
44
Logo agencije

Tavrića Obori

Gradske lokacije, Jagodina

95.000 €

475 €/m²

200m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 2 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža • Video
Ažurirano 08.05.2026.
▾Reklama▾
Aqua Park | 4zida.rs
Aqua Park | 4zida.rs
Aqua Park | 4zida.rs
Aqua Park | 4zida.rs
Aqua Park | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
37
Logo agencije

Aqua Park

Gradske lokacije, Jagodina

140.000 €

543 €/m²

258m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 4.16 a • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 05.05.2026.
Kajsijar | 4zida.rs
Kajsijar | 4zida.rs
Kajsijar | 4zida.rs
Kajsijar | 4zida.rs
Kajsijar | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
48
Logo agencije

Kajsijar

Gradske lokacije, Jagodina

113.500 €

835 €/m²

136m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 3.2 a • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Garaža • Video
Ažurirano 05.05.2026.
Budžino Brdo | 4zida.rs
Budžino Brdo | 4zida.rs
Budžino Brdo | 4zida.rs
Budžino Brdo | 4zida.rs
Budžino Brdo | 4zida.rs
34
Logo agencije

Budžino Brdo

Gradske lokacije, Jagodina

105.000 €

350 €/m²

300m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 6 a • Uknjižen • Prazno • Garaža • Video
Ažurirano 28.04.2026.
Trnava | 4zida.rs
Trnava | 4zida.rs
Trnava | 4zida.rs
Trnava | 4zida.rs
Trnava | 4zida.rs
9

Trnava

Gradske lokacije, Jagodina

25.000 €

260 €/m²

96m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 3.4 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 20.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
10
Logo agencije

Gradske lokacije

Jagodina

75.000 €

915 €/m²

82m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 6.52 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
39
Logo agencije

Gradske lokacije

Jagodina

186.000 €

1.576 €/m²

118m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 2.62 a • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 04.05.2026.
Tavrića Obori | 4zida.rs
Tavrića Obori | 4zida.rs
Tavrića Obori | 4zida.rs
Tavrića Obori | 4zida.rs
Tavrića Obori | 4zida.rs
54
Logo agencije

Tavrića Obori

Gradske lokacije, Jagodina

210.000 €

629 €/m²

334m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 3.95 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 09.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
44
Logo agencije

Gradske lokacije

Jagodina

425.000 €

966 €/m²

440m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 3.31 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža
Ažurirano 09.05.2026.
Đurđevo Brdo | 4zida.rs
Đurđevo Brdo | 4zida.rs
Đurđevo Brdo | 4zida.rs
Đurđevo Brdo | 4zida.rs
Đurđevo Brdo | 4zida.rs
77
Logo agencije

Đurđevo Brdo

Gradske lokacije, Jagodina

385.000 €

1.750 €/m²

220m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 12.05 a • Namešteno • Podrum • Parking • Video
Ažurirano 09.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
17
Logo agencije

Gradske lokacije

Jagodina

130.000 €

288 €/m²

452m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 3.64 a • Uknjižen • Prazno • Video
Ažurirano 05.05.2026.
▾Reklama▾
Tabane | 4zida.rs
Tabane | 4zida.rs
Tabane | 4zida.rs
Tabane | 4zida.rs
Tabane | 4zida.rs
33
Logo agencije

Tabane

Gradske lokacije, Jagodina

105.000 €

739 €/m²

142m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 09.05.2026.
Labuda Đukića | 4zida.rs
Labuda Đukića | 4zida.rs
Labuda Đukića | 4zida.rs
Labuda Đukića | 4zida.rs
Labuda Đukića | 4zida.rs
143
Logo agencije

Labuda Đukića

Levač, Gradske lokacije, Jagodina

325.000 €

934 €/m²

348m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 07.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
23
Logo agencije

Gradske lokacije

Jagodina

230.000 €

348 €/m²

660m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 3.11 a • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 20.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
30
Logo agencije

Gradske lokacije

Jagodina

190.000 €

734 €/m²

259m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 2.41 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža
Ažurirano 18.04.2026.
Mije Seferovića | 4zida.rs
Mije Seferovića | 4zida.rs
Mije Seferovića | 4zida.rs
Mije Seferovića | 4zida.rs
Mije Seferovića | 4zida.rs
126
Logo agencije

Mije Seferovića

Aqua Park, Gradske lokacije, Jagodina

295.000 €

1.219 €/m²

242m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 07.05.2026.
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
35

Vašarište

Gradske lokacije, Jagodina

69.000 €

645 €/m²

107m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 12.04.2026.
Aqua Park | 4zida.rs
Aqua Park | 4zida.rs
Aqua Park | 4zida.rs
Aqua Park | 4zida.rs
Aqua Park | 4zida.rs
21
Logo agencije

Aqua Park

Gradske lokacije, Jagodina

75.000 €

938 €/m²

80m² | u procesu uknjižavanja
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 2 a • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 02.05.2026.
Sarina Međa | 4zida.rs
Sarina Međa | 4zida.rs
Sarina Međa | 4zida.rs
Sarina Međa | 4zida.rs
Sarina Međa | 4zida.rs
11
Logo agencije

Sarina Međa

Gradske lokacije, Jagodina

42.240 €

1.408 €/m²

30m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 21.12 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 30.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Gradske lokacije

prodaja kuća Gradske lokacije - Jagodina

Prosečna cena kuća — Gradske lokacije - Jagodina

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Gradske lokacije. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 815 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Gradske lokacije - Jagodina

  • Centar, Gradske lokacije
  • Aqua Park, Gradske lokacije
  • Budžino Brdo, Gradske lokacije
  • Naselje Dimitrija Tucovića, Gradske lokacije
  • Đurđevo Brdo, Gradske lokacije

Po tipu nekretnine — Gradske lokacije - Jagodina

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna