Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
5-etažna kuća na prodaju, FON, 1.250.000€, 377m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja kuća
  3. Beograd
  4. Voždovac opština
  5. FON
  6. 5-etažna kuća

5-etažna kuća na prodaju, FON, 1.250.000€, 377m²

Beograd, Voždovac opština, FON
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-42882Oglas ažuriran: 13.05.2026.
5-etažna kuća | 4zida
5-etažna kuća | 4zida
5-etažna kuća | 4zida
5-etažna kuća | 4zida
5-etažna kuća | 4zida
5-etažna kuća | 4zida
5-etažna kuća | 4zida
5-etažna kuća | 4zida
5-etažna kuća | 4zida
5-etažna kuća | 4zida
5-etažna kuća | 4zida
5-etažna kuća | 4zida
5-etažna kuća | 4zida
5-etažna kuća | 4zida
5-etažna kuća | 4zida
5-etažna kuća | 4zida
5-etažna kuća | 4zida
5-etažna kuća | 4zida
5-etažna kuća | 4zida
5-etažna kuća | 4zida
5-etažna kuća | 4zida
5-etažna kuća | 4zida
5-etažna kuća | 4zida
5-etažna kuća | 4zida
5-etažna kuća | 4zida
5-etažna kuća | 4zida
5-etažna kuća | 4zida
5-etažna kuća | 4zida
5-etažna kuća | 4zida
5-etažna kuća | 4zida
5-etažna kuća | 4zida
5-etažna kuća | 4zida
5-etažna kuća | 4zida
5-etažna kuća | 4zida
5-etažna kuća | 4zida
5-etažna kuća | 4zida
5-etažna kuća | 4zida
5-etažna kuća | 4zida
5-etažna kuća | 4zida
5-etažna kuća | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 5.067 €

1.250.000 €

3.316 € / m2

377 m²
9 soba
O kući
  • Etaž: 5
  • Površina: 377 m²
  • Površina placa: 4.2a
  • Centralno grejanje
  • Novo
  • Prostorije: terasa
  • Opremljenost: Prazno - internet, klima
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1797
Izračunaj koliko ti treba od ove kuće do tebi bitnih lokacija
Parking/Garaža
  • 1 garažno mesto
Telekomunikacije
  • Kablovska
  • 1 telefonska linija

Opis oglasa

Beograd, Voždovac - FON - Konstantina Filozofa 377m2, bazen, IV nivoa (Su+P+1+Pk), CG, 4,2a plac Na atraktivnoj lokaciji, u rezidencijalnom i najlepšem Voždovca, smeštena je prostrana porodična kuća ukupne površine 377 m2, na placu od 4,2 ara. Nekretnina se nalazi u mirnom i prijatnom okruženju, u neposrednoj blizini Banjičke šume i Voždovih kapija, idealnom za porodičan život, dok izlaz placa na dve strane dodatno doprinosi privatnosti, osvetljenosti i funkcionalnosti prostora. Kuća je organizovana kroz četiri nivoa - suteren, prizemlje, sprat i potkrovlje (Su+P+1+Pk). Dvorište je lepo uređeno i pruža odličan prostor za odmor i uživanje, uz bazen i deo namenjen druženju i relaksaciji. Kombinacija zidane i zelene ograde dodatno doprinosi osećaju privatnosti. Objekat poseduje tri zasebna ulaza, što omogućava fleksibilno korišćenje prostora i prilagođavanje različitim potrebama budućih vlasnika, kako za stanovanje tako i za poslovne aktivnosti. Suteren je praktično podeljen na dve celine: Jedan deo obuhvata garažu za dva automobila, tehničke prostorije, ostavu, toalet i apartman sa kupatilom, dok je drugi deo namenjen opuštanju i druženju, sa predviđenim prostorom za kuhinju. Glavni deo kuće (prizemlje) čine veliki dnevni boravak, trpezarijski deo, odvojena kuhinja, radna soba, toalet i prostran ulazni hol. Iz dnevnog boravka i kuhinje izlazi se na komfornu natkrivenu terasu okrenutu ka dvorištu, koja pruža mogućnost korišćenja tokom cele godine. Na prvom spratu nalaze se tri spavaće sobe, radna soba i dva kupatila. Master soba poseduje sopstveno kupatilo i garderober. Potkrovlje funkcioniše kao otvoren prostor sa kupatilom i instalacijama za kuhinju, pa se može koristiti kao zaseban apartman, radni studio, prostor za goste. Kuća je građena kvalitetno, uz pažljivo birane materijale i dobru opremu. Uredno održavana i očuvana. Grejanje je centralno, sa mogućnošću grejanja na čvrsta goriva. Parking je organizovan kroz garažu za dva vozila, dodatni parking ispred objekta, kao i mogućnost parkiranja više automobila uz samu kuću. Na ulazu u garažu je postavljena platforma za parkiranje, sa nadstrešnicom. Zahvaljujući rasporedu, veličini i poziciji, nekretnina je pogodna kako za porodično stanovanje, tako i za ordinacije, konzulate, ambasade, kancelarijski prostor ili druge poslovne namene. Posebnu vrednost predstavlja i investicioni potencijal, jer postoji mogućnost adaptacije, proširenja ili izgradnje novog objekta veće površine, što ovu nekretninu čini interesantnom i investitorima. Uknjižena na 191m2 korisne površine, mereno ima 377m2. Retko u ponudi, za svaku preporuku. Agent prodaje: Sava Milić Kontakt telefon: +38... (prikaži broj telefona) Broj licence: 6702 Agencijska provizija 2%. ID oglasa: 42882.