Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Čukarica opština, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

140 oglasa

Saznaj više o kraju Čukarica opština
13. septembra 1. deo | 4zida.rs
13. septembra 1. deo | 4zida.rs
13. septembra 1. deo | 4zida.rs
13. septembra 1. deo | 4zida.rs
13. septembra 1. deo | 4zida.rs
13
Logo agencije

13. septembra 1. deo

Rušanj, Čukarica opština, Beograd

300.000 €

1.027 €/m²

292m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 9 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Velika Moštanica | 4zida.rs
Velika Moštanica | 4zida.rs
Velika Moštanica | 4zida.rs
Velika Moštanica | 4zida.rs
Velika Moštanica | 4zida.rs
12
Logo agencije

Velika Moštanica

Čukarica opština, Beograd

300.000 €

968 €/m²

310m² | u procesu uknjižavanja
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 72 a • U procesu uknjižavanja • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
FILMSKI GRAD | 4zida.rs
FILMSKI GRAD | 4zida.rs
FILMSKI GRAD | 4zida.rs
FILMSKI GRAD | 4zida.rs
FILMSKI GRAD | 4zida.rs
10
Logo agencije

FILMSKI GRAD

Filmski Grad, Čukarica opština, Beograd

950.000 €

3.519 €/m²

270m²
Agencija • Četveroetažna • Površina dvorišta: 2 a • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Zimonjićeva | 4zida.rs
Zimonjićeva | 4zida.rs
Zimonjićeva | 4zida.rs
Zimonjićeva | 4zida.rs
Zimonjićeva | 4zida.rs
14
Logo agencije

Zimonjićeva

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

1.300.000 €

3.250 €/m²

400m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Sremčica | 4zida.rs
Sremčica | 4zida.rs
Sremčica | 4zida.rs
Sremčica | 4zida.rs
Sremčica | 4zida.rs
18
Logo agencije

Sremčica

Čukarica opština, Beograd

360.000 €

1.200 €/m²

300m² | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Golf Naselje | 4zida.rs
Golf Naselje | 4zida.rs
Golf Naselje | 4zida.rs
Golf Naselje | 4zida.rs
Golf Naselje | 4zida.rs
15
Logo agencije

Golf Naselje

Čukarica opština, Beograd

650.000 €

2.321 €/m²

280m² | 5 soba
Agencija • Kuća • Prazno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 10.05.2026.
Belog Krina | 4zida.rs
Belog Krina | 4zida.rs
Belog Krina | 4zida.rs
Belog Krina | 4zida.rs
Belog Krina | 4zida.rs
13
Logo agencije

Belog Krina

Sremčica, Čukarica opština, Beograd

250.000 €

518 €/m²

483m² | 7 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 8 a • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 09.05.2026.
Žarkovačka | 4zida.rs
Žarkovačka | 4zida.rs
Žarkovačka | 4zida.rs
Žarkovačka | 4zida.rs
Žarkovačka | 4zida.rs
19
Logo agencije

Žarkovačka

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

690.000 €

2.614 €/m²

264m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža
Ažurirano 09.05.2026.
Leposavićka | 4zida.rs
Leposavićka | 4zida.rs
Leposavićka | 4zida.rs
Leposavićka | 4zida.rs
Leposavićka | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
19

Leposavićka

Sremčica, Čukarica opština, Beograd

239.900 €

1.153 €/m²

208m² | 8 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Garaža i parking
Ažurirano 09.05.2026.
Skolska | 4zida.rs
Skolska | 4zida.rs
Skolska | 4zida.rs
Skolska | 4zida.rs
Skolska | 4zida.rs
20
Logo agencije

Skolska

Sremčica, Čukarica opština, Beograd

150.000 €

1.724 €/m²

87m² | 3 sobe | uknjiženo
Ažurirano 09.05.2026.
Radovana Miloševića | 4zida.rs
Radovana Miloševića | 4zida.rs
Radovana Miloševića | 4zida.rs
Radovana Miloševića | 4zida.rs
Radovana Miloševića | 4zida.rs
15
Logo agencije

Radovana Miloševića

Bele Vode, Čukarica opština, Beograd

237.000 €

2.155 €/m²

110m² | 10 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 09.05.2026.
Blagoja Parovića | 4zida.rs
Blagoja Parovića | 4zida.rs
Blagoja Parovića | 4zida.rs
Blagoja Parovića | 4zida.rs
Blagoja Parovića | 4zida.rs
20
Logo agencije

Blagoja Parovića

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

540.000 €

2.700 €/m²

200m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Površina dvorišta: 1 a • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 09.05.2026.
▾Reklama▾
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
7

Banovo Brdo

Čukarica opština, Beograd

1.800.000 €

3.000 €/m²

600m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 3 a • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža i parking
Ažurirano 08.05.2026.
Porodice Marinković | 4zida.rs
Porodice Marinković | 4zida.rs
Porodice Marinković | 4zida.rs
Porodice Marinković | 4zida.rs
Porodice Marinković | 4zida.rs
20

Porodice Marinković

Sremčica, Čukarica opština, Beograd

300.000 €

754 €/m²

398m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 08.05.2026.
Bore Radojevića | 4zida.rs
Bore Radojevića | 4zida.rs
Bore Radojevića | 4zida.rs
Bore Radojevića | 4zida.rs
Bore Radojevića | 4zida.rs
20

Bore Radojevića

Železnik, Čukarica opština, Beograd

210.000 €

913 €/m²

230m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 7 a • Uknjižen • Podrum • Garaža
Ažurirano 08.05.2026.
Leposavićka | 4zida.rs
Leposavićka | 4zida.rs
Leposavićka | 4zida.rs
Leposavićka | 4zida.rs
Leposavićka | 4zida.rs
8
Logo agencije

Leposavićka

Sremčica, Čukarica opština, Beograd

239.000 €

1.044 €/m²

229m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 7.46 a • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 08.05.2026.
Ostružnica | 4zida.rs
Ostružnica | 4zida.rs
Ostružnica | 4zida.rs
Ostružnica | 4zida.rs
Ostružnica | 4zida.rs
20

Ostružnica

Čukarica opština, Beograd

220.000 €

1.310 €/m²

168m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 07.05.2026.
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
35
Logo agencije

Karađorđeva

Umka, Čukarica opština, Beograd

390.000 €

1.080 €/m²

361m² | 9 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 07.05.2026.
Makiš | 4zida.rs
Makiš | 4zida.rs
Makiš | 4zida.rs
Makiš | 4zida.rs
Makiš | 4zida.rs
13
Logo agencije

Makiš

Čukarica opština, Beograd

115.000 €

898 €/m²

128m²
Agencija • Kuća • Prazno
Ažurirano 06.05.2026.
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
20
Logo agencije

Banovo Brdo

Čukarica opština, Beograd

540.000 €

2.700 €/m²

200m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 1 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža i parking • 3D tura
Ažurirano 06.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

Nekretnine Čukarica opština — stanovi, cene i ponuda | 4z...

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Čukarica opština. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Čukarica opština

prodaja kuća Čukarica opština - Beograd

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju kuća, Čukarica opština - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju kuća Čukarica opština

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena kuća — Čukarica opština - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Čukarica opština. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 1337 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Čukarica opština - Beograd

  • Centar, Čukarica opština
  • Žarkovo, Čukarica opština
  • Banovo Brdo, Čukarica opština
  • Železnik, Čukarica opština
  • Ada Ciganlija, Čukarica opština

Po tipu nekretnine — Čukarica opština - Beograd

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?