5 godina na 4zida

Poseti sajt agencije

Bg home real estate avatar

Bg home real estate

Beograd
Broj u registru: 1308

Cena od
Cena do

Nekretnine agencije "Bg home real estate"

Broj oglasa: 265

Sime Igumanova | 4zida.rs
Sime Igumanova | 4zida.rs
Sime Igumanova | 4zida.rs
Sime Igumanova | 4zida.rs
Sime Igumanova | 4zida.rs
20
Logo agencije

Sime Igumanova

Južni Bulevar, Vračar, Beograd

600 €

3.5 sobe | namešteno | centralno
Agencija • Centralno • Useljivo
Ažurirano 09.05.2026.
Reklama
Novopazarska | 4zida.rs
Novopazarska | 4zida.rs
Novopazarska | 4zida.rs
Novopazarska | 4zida.rs
Novopazarska | 4zida.rs
15
Logo agencije

Novopazarska

Kalenić, Vračar, Beograd

900 €

3 sobe | namešteno | centralno
Agencija • Podrum • Parking • Centralno • Useljivo
Ažurirano 09.05.2026.
Prominska | 4zida.rs
Prominska | 4zida.rs
Prominska | 4zida.rs
Prominska | 4zida.rs
Prominska | 4zida.rs
20
Logo agencije

Prominska

Karaburma, Palilula opština, Beograd

230.000 €

2.644 €/m²

87m² | 4 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 09.05.2026.
Sinđelićeva | 4zida.rs
Sinđelićeva | 4zida.rs
Sinđelićeva | 4zida.rs
Sinđelićeva | 4zida.rs
Sinđelićeva | 4zida.rs
10
Logo agencije

Sinđelićeva

Kalenić, Vračar, Beograd

550 €

2 sobe | namešteno | centralno
Agencija • Podrum • Centralno • Useljivo
Ažurirano 09.05.2026.
Nikolaja Hartviga | 4zida.rs
Nikolaja Hartviga | 4zida.rs
Nikolaja Hartviga | 4zida.rs
Nikolaja Hartviga | 4zida.rs
Nikolaja Hartviga | 4zida.rs
7
Logo agencije

Nikolaja Hartviga

Čubura, Vračar, Beograd

375.000 €

5.357 €/m²

70m² | 3 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Polunamešteno • Garaža i parking
Ažurirano 09.05.2026.