Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Jednoiposoban stan

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Jednoiposoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

4.121 oglas

Ovčanski put 3 | 4zida.rs
Premijum
21

Ovčanski put 3

Ovča, Palilula opština, Beograd

Cena na upit

48m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Investitor
Ažurirano 08.05.2026.
Franje Kluza | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Franje Kluza

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

71.417 €

2.123 €/m²

33m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 08.05.2026.
▾Reklama▾
Palić, Projekat Larin | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Palić, Projekat Larin

Palić, Okolne lokacije, Subotica

Cena na upit

51m² | 1.5 soba | 2/2 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 08.05.2026.
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

72.000 €

2.571 €/m²

28m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.
Telep | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Liman V 1/4

Gradske lokacije, Novi Sad

Cena na upit

42m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Telep | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Liman V 1/4

Gradske lokacije, Novi Sad

Cena na upit

37m² | 2 sobe | prizemlje/3 sprata
Nikole Koleta Rašića 20 | 4zida.rs
Premijum
1

Nikole Koleta Rašića 20

Donja Vrežina, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

69.751 €

1.967 €/m²

35m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 08.05.2026.
Trošarina | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Trošarina

Medijana, Gradske lokacije, Niš

92.170 €

1.900 €/m²

48m² | 1.5 soba | 3/3 sprata
Investitor
Ažurirano 08.05.2026.
Trošarina | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Trošarina

Medijana, Gradske lokacije, Niš

69.200 €

1.700 €/m²

40m² | 1.5 soba | prizemlje/4 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 08.05.2026.
Jerneja Kopitara | 4zida.rs
Premijum
1

Jerneja Kopitara

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

137.500 €

2.750 €/m²

50m² | 1.5 soba | prizemlje/5 spratova
Vlasnik • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
sniženo
5
Logo agencije

Palilula

Gradske lokacije, Niš

76.300 €

1.696 €/m²

45m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 08.05.2026.
Slana Bara | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Temerinski Put 51

Gradske lokacije, Novi Sad

71.921 €

2.300 €/m²

31m² | 1 soba | 1/5 spratova
Slana Bara | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Temerinski Put 51

Gradske lokacije, Novi Sad

65.573 €

2.300 €/m²

28m² | 1 soba | 2/5 spratova
Roze Luksemburg | 4zida.rs
Roze Luksemburg | 4zida.rs
Roze Luksemburg | 4zida.rs
Roze Luksemburg | 4zida.rs
Roze Luksemburg | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Roze Luksemburg

Kanarevo Brdo, Rakovica opština, Beograd

88.000 €

2.839 €/m²

31m² | 1.5 soba | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura
Ažurirano 08.05.2026.
Donja Vrežina | 4zida.rs
Donja Vrežina | 4zida.rs
Donja Vrežina | 4zida.rs
Donja Vrežina | 4zida.rs
Donja Vrežina | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Donja Vrežina

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

74.400 €

1.550 €/m²

48m² | 1.5 soba | prizemlje
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Novi Sad - Centar

Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

109.000 €

3.406 €/m²

32m² | 1.5 soba | 4/4 sprata
Agencija • Namešteno
Ažurirano 08.05.2026.
▾Reklama▾
Donja Vrežina | 4zida.rs
Donja Vrežina | 4zida.rs
Donja Vrežina | 4zida.rs
Donja Vrežina | 4zida.rs
Donja Vrežina | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
7
Logo agencije

Donja Vrežina

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

87.500 €

1.862 €/m²

47m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 07.05.2026.
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Novo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

99.900 €

2.938 €/m²

34m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 07.05.2026.
Ugao Ilije Birčanina i Hadzi Ruvimove | 4zida.rs
Premijum
4
Logo projekta

Piramida City

Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

Cena na upit

43m² | 2 sobe | 3/7 spratova
Ugao Ilije Birčanina i Hadzi Ruvimove | 4zida.rs
Novogradnja
4
Logo projekta

Piramida City

Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

Cena na upit

62m² | 3 sobe | 3/7 spratova
Vladimira Gortana | 4zida.rs
Vladimira Gortana | 4zida.rs
Vladimira Gortana | 4zida.rs
Vladimira Gortana | 4zida.rs
Vladimira Gortana | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Vladimira Gortana

Bulevar kralja Aleksandra, Zvezdara opština, Beograd

160.000 €

2.581 €/m²

62m² | 1.5 soba | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 06.05.2026.
Rudi Čajaveca | 4zida.rs
Rudi Čajaveca | 4zida.rs
Rudi Čajaveca | 4zida.rs
Rudi Čajaveca | 4zida.rs
Rudi Čajaveca | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
25
Logo agencije

Rudi Čajaveca

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

110.000 €

2.619 €/m²

42m² | 1.5 soba | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 04.05.2026.
Veletinska | 4zida.rs
Veletinska | 4zida.rs
Veletinska | 4zida.rs
Veletinska | 4zida.rs
Veletinska | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Veletinska

Kotež, Palilula opština, Beograd

59.000 €

1.788 €/m²

33m² | 1.5 soba
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 03.05.2026.
Hopovska | 4zida.rs
Hopovska | 4zida.rs
Hopovska | 4zida.rs
Hopovska | 4zida.rs
Hopovska | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Hopovska

Borča, Palilula opština, Beograd

160.000 €

2.667 €/m²

60m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Podrum • Parking
Ažurirano 03.05.2026.
Novosadski Put | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
1
Logo agencije

Novosadski Put

Veternička Rampa, Veternik, Gradske lokacije, Novi Sad

88.600 €

2.272 €/m²

39m² | 1.5 soba | 2/2 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 03.05.2026.
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Premijum
10

Bulevar Nemanjića

Medijana, Gradske lokacije, Niš

105.000 €

2.763 €/m²

38m² | 1.5 soba | 5/7 spratova
Vlasnik • Uknjižen
Ažurirano 19.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
891011

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾