Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Jednoiposoban stan

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Jednoiposoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

4.121 oglas

Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Novo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

147.290 €

3.069 €/m²

48m² | 1.5 soba | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Premijum
5
Logo agencije

Nova Detelinara

Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

111.240 €

3.708 €/m²

30m² | 1.5 soba | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Grbavica

Gradske lokacije, Novi Sad

129.780 €

3.817 €/m²

34m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
5
Logo agencije

Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

133.490 €

3.708 €/m²

36m² | 1.5 soba | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Palilula | 4zida.rs
Premijum
18
Logo projekta

Mokranjčeva

Gradske lokacije, Niš

Cena na upit

47m² | 2 sobe | 2/6 spratova
Palilula | 4zida.rs
Novogradnja
18
Logo projekta

Mokranjčeva

Gradske lokacije, Niš

Cena na upit

49m² | 2 sobe | 3/6 spratova
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

118.970 €

3.399 €/m²

35m² | 1.5 soba | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Novo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

117.950 €

3.104 €/m²

38m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
8
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

63.650 €

2.767 €/m²

23m² | 1.5 soba | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Socijalno | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
7
Logo agencije

Socijalno

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

139.050 €

3.863 €/m²

36m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Somborska | 4zida.rs
Somborska | 4zida.rs
Somborska | 4zida.rs
Somborska | 4zida.rs
Somborska | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Somborska

Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar), Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

127.720 €

3.361 €/m²

38m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Medijana | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Ć&M

Gradske lokacije, Niš

199.400 €

2.550 €/m²

78m² | 3 sobe | 6/7 spratova
Medijana | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Ć&M

Gradske lokacije, Niš

265.600 €

2.550 €/m²

104m² | 4 sobe | 1/7 spratova
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
22
Logo agencije

Bulevar Evrope

Gradske lokacije, Novi Sad

139.900 €

2.798 €/m²

50m² | 1.5 soba | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Bulevar kralja Aleksandra

Lion, Zvezdara opština, Beograd

181.000 €

4.209 €/m²

43m² | 1.5 soba | 1/7 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Meteorološka | 4zida.rs
Meteorološka | 4zida.rs
Meteorološka | 4zida.rs
Meteorološka | 4zida.rs
Meteorološka | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Meteorološka

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

82.000 €

2.485 €/m²

33m² | 1.5 soba | 2/6 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Piva Karamatijevića | 4zida.rs
Piva Karamatijevića | 4zida.rs
Piva Karamatijevića | 4zida.rs
Piva Karamatijevića | 4zida.rs
Piva Karamatijevića | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Piva Karamatijevića

Braće Jerković, Voždovac opština, Beograd

140.000 €

2.917 €/m²

48m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Cara Dušana

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

190.000 €

5.758 €/m²

33m² | 1.5 soba | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Alibegovac  BB | 4zida.rs
Premijum
1

Fruske Vile

Alibegovac, Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

193.000 €

2.244 €/m²

86m² | 4 sobe | potkrovlje/2 sprata
Alibegovac  BB | 4zida.rs
Novogradnja
1

Fruske Vile

Alibegovac, Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

143.300 €

2.047 €/m²

70m² | 4 sobe | 1/2 sprata
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Premijum
11

Medijana

Gradske lokacije, Niš

130.000 €

2.708 €/m²

48m² | 1.5 soba | 4/5 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Petrovaradin

Gradske lokacije, Novi Sad

133.900 €

3.043 €/m²

44m² | 1.5 soba | 4/5 spratova
Agencija • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
6
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

85.170 €

1.852 €/m²

46m² | 1.5 soba | 4/5 spratova
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
13
Logo agencije

Podbara

Gradske lokacije, Novi Sad

153.260 €

3.193 €/m²

48m² | 1.5 soba | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Marije Bursać | 4zida.rs
Marije Bursać | 4zida.rs
Marije Bursać | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
3
Logo agencije

Marije Bursać

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

82.150 €

2.220 €/m²

37m² | 1.5 soba | 1/2 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 11.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Premijum
novogradnja
6
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

87.400 €

1.900 €/m²

46m² | 1.5 soba | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
6789

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾