Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Jednoiposoban stan

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Jednoiposoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

4.117 oglasa

Apelovac | 4zida.rs
Apelovac | 4zida.rs
Apelovac | 4zida.rs
Premijum
3

Apelovac

Palilula, Gradske lokacije, Niš

77.400 €

1.800 €/m²

43m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Južni Telep | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Južni Telep

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

95.470 €

2.728 €/m²

35m² | 1.5 soba | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

129.780 €

3.090 €/m²

42m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Koste Racina | 4zida.rs
Koste Racina | 4zida.rs
Koste Racina | 4zida.rs
Koste Racina | 4zida.rs
Koste Racina | 4zida.rs
Premijum
7
Logo agencije

Koste Racina

Nova Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

49.750 €

2.926 €/m²

17m² | 1.5 soba | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Gornjomatejevačka 7. prilaz | 4zida.rs
Premijum
2
Logo projekta

GM Park 2

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

107.835 €

1.904 €/m²

56m² | 2.5 sobe | 4/4 sprata
Gornjomatejevačka 7. prilaz | 4zida.rs
Novogradnja
2
Logo projekta

GM Park 2

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

116.883 €

1.810 €/m²

64m² | 2.5 sobe | 3/4 sprata
Prote Veljka Mirosavljevića | 4zida.rs
Prote Veljka Mirosavljevića | 4zida.rs
Prote Veljka Mirosavljevića | 4zida.rs
Prote Veljka Mirosavljevića | 4zida.rs
Prote Veljka Mirosavljevića | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Prote Veljka Mirosavljevića

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

79.500 €

2.944 €/m²

27m² | 1.5 soba | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Klisa | 4zida.rs
Klisa | 4zida.rs
Klisa | 4zida.rs
Klisa | 4zida.rs
Klisa | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
11
Logo agencije

Klisa

Gradske lokacije, Novi Sad

67.000 €

2.094 €/m²

32m² | 1.5 soba | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
9
Logo agencije

Novo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

117.950 €

3.104 €/m²

38m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Jodna Banja | 4zida.rs
Jodna Banja | 4zida.rs
Jodna Banja | 4zida.rs
Jodna Banja | 4zida.rs
Jodna Banja | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
14
Logo agencije

Jodna Banja

Sajmište, Gradske lokacije, Novi Sad

112.000 €

3.111 €/m²

36m² | 1.5 soba | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Dušana Vasiljeva 20 | 4zida.rs
Dušana Vasiljeva 20 | 4zida.rs
Dušana Vasiljeva 20 | 4zida.rs
Dušana Vasiljeva 20 | 4zida.rs
Dušana Vasiljeva 20 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
11

Dušana Vasiljeva 20

Beogradski Kej, Podbara, Gradske lokacije, Novi Sad

141.000 €

3.357 €/m²

42m² | 1.5 soba
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Gornjomatejevačka 128 | 4zida.rs
Premijum
1

Atrium Park

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

Cena na upit

65m² | 3 sobe | 6/6 spratova
Gornjomatejevačka 128 | 4zida.rs
Novogradnja
1

Atrium Park

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

Cena na upit

48m² | 2 sobe | 5/6 spratova
Adolfa Singera 18 | 4zida.rs
Adolfa Singera 18 | 4zida.rs
Adolfa Singera 18 | 4zida.rs
Adolfa Singera 18 | 4zida.rs
Adolfa Singera 18 | 4zida.rs
Premijum
11

Adolfa Singera 18

Centar 1, Gradske lokacije, Subotica

60.000 €

1.538 €/m²

39m² | 1.5 soba | 2/2 sprata
Vlasnik • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 12.05.2026.
Despota Đurđa | 4zida.rs
Despota Đurđa | 4zida.rs
Despota Đurđa | 4zida.rs
Despota Đurđa | 4zida.rs
Despota Đurđa | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
7

Despota Đurđa

Durlan, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

107.800 €

2.200 €/m²

49m² | 1.5 soba | 2/2 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Radoja Dakića | 4zida.rs
Radoja Dakića | 4zida.rs
Radoja Dakića | 4zida.rs
Radoja Dakića | 4zida.rs
Radoja Dakića | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Radoja Dakića

Paviljoni, Novi Beograd, Beograd

119.900 €

2.725 €/m²

44m² | 1.5 soba | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Pantelej

Gradske lokacije, Niš

93.600 €

1.642 €/m²

57m² | 1.5 soba | 1. sprat
Agencija • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

117.420 €

3.090 €/m²

38m² | 1.5 soba | 4/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Pantelej | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Queen

Gradske lokacije, Niš

Cena na upit

40m² | 1 soba | 3/6 spratova
Pantelej | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Queen

Gradske lokacije, Niš

Cena na upit

72m² | 2 sobe | 5/6 spratova
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Grbavica

Gradske lokacije, Novi Sad

135.000 €

3.068 €/m²

44m² | 1.5 soba | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
15
Logo agencije

Podbara

Gradske lokacije, Novi Sad

141.700 €

3.295 €/m²

43m² | 1.5 soba | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Avijatičarsko Naselje | 4zida.rs
Avijatičarsko Naselje | 4zida.rs
Avijatičarsko Naselje | 4zida.rs
Avijatičarsko Naselje | 4zida.rs
Avijatičarsko Naselje | 4zida.rs
Premijum
5
Logo agencije

Avijatičarsko Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

128.650 €

3.574 €/m²

36m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Garaža i parking
Ažurirano 11.05.2026.
Banatić | 4zida.rs
Banatić | 4zida.rs
Banatić | 4zida.rs
Banatić | 4zida.rs
Banatić | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
5
Logo agencije

Banatić

Gradske lokacije, Novi Sad

136.900 €

3.603 €/m²

38m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
11
Logo agencije

Novo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

108.150 €

3.181 €/m²

34m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Premijum
7
Logo agencije

Podbara

Gradske lokacije, Novi Sad

111.240 €

3.272 €/m²

34m² | 1.5 soba | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
5678

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾