Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Jednoiposoban stan

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Jednoiposoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

4.116 oglasa

Teodora Mirijevskog | 4zida.rs
Teodora Mirijevskog | 4zida.rs
Teodora Mirijevskog | 4zida.rs
Teodora Mirijevskog | 4zida.rs
Teodora Mirijevskog | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Teodora Mirijevskog

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

89.910 €

2.430 €/m²

37m² | 1.5 soba | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Ledena Stena | 4zida.rs
Ledena Stena | 4zida.rs
Ledena Stena | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
3
Logo agencije

Ledena Stena

Palilula, Gradske lokacije, Niš

70.160 €

1.632 €/m²

43m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Ledena Stena | 4zida.rs
Ledena Stena | 4zida.rs
Ledena Stena | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
3
Logo agencije

Ledena Stena

Palilula, Gradske lokacije, Niš

76.000 €

1.583 €/m²

48m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Ledena Stena | 4zida.rs
Ledena Stena | 4zida.rs
Ledena Stena | 4zida.rs
Ledena Stena | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
4
Logo agencije

Ledena Stena

Palilula, Gradske lokacije, Niš

66.200 €

1.576 €/m²

42m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Banatska 83 | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zemona Nova

Zemun opština, Beograd

268.056 €

2.550 €/m²

105m² | 3 sobe | 1/6 spratova
Banatska 83 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zemona Nova

Zemun opština, Beograd

293.888 €

3.105 €/m²

94m² | 3.5 sobe | 4/6 spratova
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

122.000 €

2.976 €/m²

41m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.
Ledena Stena | 4zida.rs
Ledena Stena | 4zida.rs
Premijum
2
Logo agencije

Ledena Stena

Palilula, Gradske lokacije, Niš

92.265 €

1.922 €/m²

48m² | 1.5 soba | 1/7 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Šafarikova | 4zida.rs
Šafarikova | 4zida.rs
Šafarikova | 4zida.rs
Šafarikova | 4zida.rs
Šafarikova | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Šafarikova

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

129.500 €

3.700 €/m²

35m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.
Centar 3 | 4zida.rs
Centar 3 | 4zida.rs
Centar 3 | 4zida.rs
Centar 3 | 4zida.rs
Centar 3 | 4zida.rs
Premijum
7
Logo agencije

Centar 3

Gradske lokacije, Subotica

65.656 €

1.876 €/m²

35m² | 1.5 soba
Agencija • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Tolstojeva | 4zida.rs
Tolstojeva | 4zida.rs
Tolstojeva | 4zida.rs
Premijum
3
Logo agencije

Tolstojeva

Donja Vrežina, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

76.500 €

1.700 €/m²

45m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Voždovac opština | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Stambeni objekat

Beograd

310.040 €

4.000 €/m²

77m² | 3 sobe | 2/4 sprata
Naserova | 4zida.rs
Naserova | 4zida.rs
Naserova | 4zida.rs
Naserova | 4zida.rs
Naserova | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Naserova

Duvanište, Medijana, Gradske lokacije, Niš

48.000 €

1.412 €/m²

34m² | 1.5 soba | 10/10 spratova
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Studenička | 4zida.rs
Studenička | 4zida.rs
Studenička | 4zida.rs
Studenička | 4zida.rs
Studenička | 4zida.rs
Premijum
7
Logo agencije

Studenička

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

70.000 €

1.750 €/m²

40m² | 1.5 soba | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Sokobanja | 4zida.rs
Sokobanja | 4zida.rs
Sokobanja | 4zida.rs
Sokobanja | 4zida.rs
Premijum
4
Logo agencije

Sokobanja

Centar, Gradske lokacije, Kruševac

65.000 €

2.097 €/m²

31m² | 1.5 soba | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Liman 2 | 4zida.rs
Liman 2 | 4zida.rs
Liman 2 | 4zida.rs
Liman 2 | 4zida.rs
Liman 2 | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Liman 2

Liman, Gradske lokacije, Novi Sad

154.500 €

3.863 €/m²

40m² | 1.5 soba | 5/5 spratova
Agencija • Polunamešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Stefana Prvovenčanog | 4zida.rs
Stefana Prvovenčanog | 4zida.rs
Stefana Prvovenčanog | 4zida.rs
Stefana Prvovenčanog | 4zida.rs
Stefana Prvovenčanog | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Stefana Prvovenčanog

Treska, Okolne lokacije, Kopaonik

70.000 €

2.000 €/m²

35m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Južni Telep | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Bolmanska

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

Cena na upit

42m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Južni Telep | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Bolmanska

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

Cena na upit

42m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Kotež | 4zida.rs
Kotež | 4zida.rs
Kotež | 4zida.rs
Kotež | 4zida.rs
Kotež | 4zida.rs
Premijum
7
Logo agencije

Kotež

Palilula opština, Beograd

82.236 €

2.223 €/m²

37m² | 1.5 soba | 2/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Studentska | 4zida.rs
Studentska | 4zida.rs
Studentska | 4zida.rs
Studentska | 4zida.rs
Studentska | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Studentska

Blok 1 - Fontana, Novi Beograd, Beograd

153.500 €

4.264 €/m²

36m² | 1.5 soba | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 13.05.2026.
Garsije Lorke | 4zida.rs
Garsije Lorke | 4zida.rs
Garsije Lorke | 4zida.rs
Garsije Lorke | 4zida.rs
Garsije Lorke | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Garsije Lorke

Karaburma, Palilula opština, Beograd

119.000 €

2.705 €/m²

44m² | 1.5 soba | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura
Ažurirano 13.05.2026.
Milana Vukosa | 4zida.rs
Milana Vukosa | 4zida.rs
Milana Vukosa | 4zida.rs
Milana Vukosa | 4zida.rs
Milana Vukosa | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Milana Vukosa

Bulbulder, Zvezdara opština, Beograd

75.000 €

2.885 €/m²

26m² | 1.5 soba | prizemlje
Agencija • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Dubrovačka | 4zida.rs
Dubrovačka | 4zida.rs
Dubrovačka | 4zida.rs
Dubrovačka | 4zida.rs
Dubrovačka | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Dubrovačka

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

155.000 €

5.000 €/m²

31m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 13.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Premijum
2
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Pančevo

97.300 €

2.115 €/m²

46m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
3456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾