Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Jednoiposoban stan

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Jednoiposoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

4.123 oglasa

Gornji Grad | 4zida.rs
Gornji Grad | 4zida.rs
Gornji Grad | 4zida.rs
Gornji Grad | 4zida.rs
Premijum
4
Logo agencije

Gornji Grad

Gradske lokacije, Pančevo

113.825 €

1.836 €/m²

62m² | 1.5 soba | 3/3 sprata
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 15.05.2026.
Pariske Komune | 4zida.rs
Pariske Komune | 4zida.rs
Pariske Komune | 4zida.rs
Pariske Komune | 4zida.rs
Pariske Komune | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Pariske Komune

Blok 1 - Fontana, Novi Beograd, Beograd

185.000 €

4.512 €/m²

41m² | 1.5 soba | 2/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Džordža Vašingtona

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

130.000 €

3.333 €/m²

39m² | 1.5 soba | suteren/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Bulevar kralja Aleksandra

Lion, Zvezdara opština, Beograd

181.000 €

4.209 €/m²

43m² | 1.5 soba | 1/7 spratova
Agencija • Prazno • Podrum
Ažurirano 15.05.2026.
Marije Bursać | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Centar Adica

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

Cena na upit

70m² | 2.5 sobe | 2/2 sprata
Marije Bursać | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Centar Adica

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

Cena na upit

69m² | 2.5 sobe | 1/2 sprata
Banjica | 4zida.rs
Banjica | 4zida.rs
Banjica | 4zida.rs
Banjica | 4zida.rs
Banjica | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
7
Logo agencije

Banjica

Voždovac opština, Beograd

107.622 €

2.760 €/m²

39m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 15.05.2026.
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

132.800 €

3.320 €/m²

40m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Premijum
5
Logo agencije

Novo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

116.500 €

2.709 €/m²

43m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Rotkvarija | 4zida.rs
Rotkvarija | 4zida.rs
Rotkvarija | 4zida.rs
Rotkvarija | 4zida.rs
Rotkvarija | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
14
Logo agencije

Rotkvarija

Gradske lokacije, Novi Sad

144.200 €

3.897 €/m²

37m² | 1.5 soba | 3/8 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Milorada Šapčanina | 4zida.rs
Milorada Šapčanina | 4zida.rs
Milorada Šapčanina | 4zida.rs
Milorada Šapčanina | 4zida.rs
Milorada Šapčanina | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Milorada Šapčanina

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

186.500 €

4.908 €/m²

38m² | 1.5 soba | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža i parking • 3D tura • Video
Ažurirano 15.05.2026.
Donja Vrežina | 4zida.rs
Novogradnja
2
Logo projekta

Novogradnja u Donjoj Vrežini

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

64.540 €

1.700 €/m²

37m² | 1.5 soba | 3/3 sprata
Donja Vrežina | 4zida.rs
Novogradnja
2
Logo projekta

Novogradnja u Donjoj Vrežini

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

92.520 €

1.700 €/m²

54m² | 2.5 sobe | 3/3 sprata
Rotkvarija | 4zida.rs
Rotkvarija | 4zida.rs
Rotkvarija | 4zida.rs
Rotkvarija | 4zida.rs
Rotkvarija | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Rotkvarija

Gradske lokacije, Novi Sad

133.000 €

3.500 €/m²

38m² | 1.5 soba | 3/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Novi Sad - Centar

Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

129.500 €

3.700 €/m²

35m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Adice | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Adice

Gradske lokacije, Novi Sad

94.540 €

2.251 €/m²

42m² | 1.5 soba | 1/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Adice | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
1
Logo agencije

Adice

Gradske lokacije, Novi Sad

98.680 €

2.193 €/m²

45m² | 1.5 soba | 1/2 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

126.000 €

3.000 €/m²

42m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Agencija
Ažurirano 14.05.2026.
Voždovac opština | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Vojvode Vlahovića

Beograd

Cena na upit

67m² | 3 sobe | 2/4 sprata
Voždovac opština | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Vojvode Vlahovića

Beograd

Cena na upit

44m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Premijum
2
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

107.200 €

2.821 €/m²

38m² | 1.5 soba | 3/5 spratova
Agencija
Ažurirano 14.05.2026.
Prote Milorada Pavlovića | 4zida.rs
Prote Milorada Pavlovića | 4zida.rs
Prote Milorada Pavlovića | 4zida.rs
Prote Milorada Pavlovića | 4zida.rs
Prote Milorada Pavlovića | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Prote Milorada Pavlovića

Bele Vode, Čukarica opština, Beograd

82.000 €

2.485 €/m²

33m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Agencija • Delimično uknjižen • Garaža i parking
Ažurirano 14.05.2026.
Adice | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Adice

Gradske lokacije, Novi Sad

47.600 €

1.700 €/m²

28m² | 1.5 soba | prizemlje/2 sprata
Agencija
Ažurirano 14.05.2026.
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
9
Logo agencije

Nova Detelinara

Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

115.000 €

2.614 €/m²

44m² | 1.5 soba | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Novo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

116.500 €

2.709 €/m²

43m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Oficirska Kolonija 6 Deo | 4zida.rs
Oficirska Kolonija 6 Deo | 4zida.rs
Oficirska Kolonija 6 Deo | 4zida.rs
Oficirska Kolonija 6 Deo | 4zida.rs
Oficirska Kolonija 6 Deo | 4zida.rs
Premijum
18

Oficirska Kolonija 6 Deo

Batajnica, Zemun opština, Beograd

69.000 €

1.468 €/m²

47m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Vlasnik • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 14.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾