Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Jednoiposoban stan

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Jednoiposoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

4.112 oglasa

Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

97.850 €

2.878 €/m²

34m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Čalije | 4zida.rs
Čalije | 4zida.rs
Čalije | 4zida.rs
Čalije | 4zida.rs
Premijum
4
Logo agencije

Čalije

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

95.200 €

1.983 €/m²

48m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Heroja Pinkija | 4zida.rs
Heroja Pinkija | 4zida.rs
Heroja Pinkija | 4zida.rs
Heroja Pinkija | 4zida.rs
Heroja Pinkija | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
9
Logo agencije

Heroja Pinkija

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

100.000 €

2.778 €/m²

36m² | 1.5 soba | 1. sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Velje Miljkovića | 4zida.rs
Velje Miljkovića | 4zida.rs
Velje Miljkovića | 4zida.rs
Velje Miljkovića | 4zida.rs
Premijum
4
Logo agencije

Velje Miljkovića

Karaburma, Palilula opština, Beograd

137.870 €

3.447 €/m²

40m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Mramorska 36 | 4zida.rs
Premijum
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

68.090 €

2.148 €/m²

31m² | 1 soba | prizemlje/4 sprata
Mramorska 36 | 4zida.rs
Novogradnja
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

90.000 €

2.305 €/m²

39m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Banatska | 4zida.rs
Banatska | 4zida.rs
Banatska | 4zida.rs
Banatska | 4zida.rs
Banatska | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Banatska

Cara Dušana, Zemun opština, Beograd

175.000 €

3.804 €/m²

46m² | 1.5 soba | 1/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Oplenačka | 4zida.rs
Oplenačka | 4zida.rs
Oplenačka | 4zida.rs
Oplenačka | 4zida.rs
Oplenačka | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Oplenačka

Surčin (mesto), Surčin opština, Beograd

117.600 €

2.800 €/m²

42m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Novi Sad - Centar

Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

129.500 €

3.700 €/m²

35m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Novi Sad - Centar

Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

125.000 €

3.378 €/m²

37m² | 1.5 soba | 3/11 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Hadži Ruvimova | 4zida.rs
Hadži Ruvimova | 4zida.rs
Hadži Ruvimova | 4zida.rs
Hadži Ruvimova | 4zida.rs
Hadži Ruvimova | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
6
Logo agencije

Hadži Ruvimova

Nova Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

79.990 €

2.285 €/m²

35m² | 1.5 soba | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Banatska 83 | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zemona Nova

Zemun opština, Beograd

268.056 €

2.550 €/m²

105m² | 3 sobe | 1/6 spratova
Banatska 83 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zemona Nova

Zemun opština, Beograd

322.110 €

2.700 €/m²

119m² | 4 sobe | 5/6 spratova
Preradovićeva | 4zida.rs
Preradovićeva | 4zida.rs
Preradovićeva | 4zida.rs
Preradovićeva | 4zida.rs
Preradovićeva | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Preradovićeva

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

125.000 €

2.976 €/m²

42m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 14.05.2026.
Sime Milutinovića Sarajlije | 4zida.rs
Sime Milutinovića Sarajlije | 4zida.rs
Sime Milutinovića Sarajlije | 4zida.rs
Sime Milutinovića Sarajlije | 4zida.rs
Premijum
4

Sime Milutinovića Sarajlije

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

63.000 €

1.703 €/m²

37m² | 1.5 soba | 2/2 sprata
Agencija • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Bulbulder | 4zida.rs
Bulbulder | 4zida.rs
Bulbulder | 4zida.rs
Bulbulder | 4zida.rs
Bulbulder | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
13
Logo agencije

Bulbulder

Zvezdara opština, Beograd

190.000 €

3.519 €/m²

54m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Kod Benetona | 4zida.rs
Kod Benetona | 4zida.rs
Kod Benetona | 4zida.rs
Kod Benetona | 4zida.rs
Kod Benetona | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
19
Logo agencije

Kod Benetona

Knjazevačka, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

85.000 €

2.125 €/m²

40m² | 1.5 soba
Agencija
Ažurirano 14.05.2026.
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Premijum
novo u ponudi
9
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

135.000 €

3.140 €/m²

43m² | 1.5 soba | 3. sprat
Agencija • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Knjaževačka bb | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Durland 2

Durlan, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

Cena na upit

81m² | 3.5 sobe | 3/7 spratova
Knjaževačka bb | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Durland 2

Durlan, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

Cena na upit

45m² | 1.5 soba | 2/7 spratova
Mišeluk | 4zida.rs
Mišeluk | 4zida.rs
Mišeluk | 4zida.rs
Mišeluk | 4zida.rs
Mišeluk | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Mišeluk

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

70.000 €

2.258 €/m²

31m² | 1.5 soba | suteren/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Miodraga Živanova | 4zida.rs
Miodraga Živanova | 4zida.rs
Miodraga Živanova | 4zida.rs
Miodraga Živanova | 4zida.rs
Miodraga Živanova | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Miodraga Živanova

Vojvode Vlahovića Voždovac, Voždovac opština, Beograd

150.000 €

3.333 €/m²

45m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Radovana Simića Cige | 4zida.rs
Radovana Simića Cige | 4zida.rs
Radovana Simića Cige | 4zida.rs
Radovana Simića Cige | 4zida.rs
Radovana Simića Cige | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Radovana Simića Cige

Medaković 2, Voždovac opština, Beograd

144.550 €

2.727 €/m²

53m² | 1.5 soba | 1/11 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Bulevar JNA | 4zida.rs
Bulevar JNA | 4zida.rs
Bulevar JNA | 4zida.rs
Bulevar JNA | 4zida.rs
Bulevar JNA | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Bulevar JNA

Banjica, Voždovac opština, Beograd

140.000 €

4.516 €/m²

31m² | 1.5 soba | 4/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Garaža i parking
Ažurirano 14.05.2026.
Rotkvarija | 4zida.rs
Rotkvarija | 4zida.rs
Rotkvarija | 4zida.rs
Rotkvarija | 4zida.rs
Rotkvarija | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
14
Logo agencije

Rotkvarija

Gradske lokacije, Novi Sad

144.200 €

3.897 €/m²

37m² | 1.5 soba | 3/8 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
opremljen
12
Logo agencije

Novo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

140.000 €

2.917 €/m²

48m² | 1.5 soba | 2. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾