Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Jednoiposoban stan

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Jednoiposoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

4.076 oglasa

Matije Gupca | 4zida.rs
Matije Gupca | 4zida.rs
Matije Gupca | 4zida.rs
Matije Gupca | 4zida.rs
Top
4
Logo agencije

Matije Gupca

Centar 3, Gradske lokacije, Subotica

66.080 €

1.739 €/m²

38m² | 1.5 soba | 6/6 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 03.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
13
Logo agencije

Gradske lokacije

Vrnjačka Banja

75.000 €

1.630 €/m²

46m² | 1.5 soba | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 02.05.2026.
▾Reklama▾
Vlade Bajčetića | 4zida.rs
Vlade Bajčetića | 4zida.rs
Vlade Bajčetića | 4zida.rs
Vlade Bajčetića | 4zida.rs
Vlade Bajčetića | 4zida.rs
Top
12

Vlade Bajčetića

Dubrava, Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

74.500 €

1.910 €/m²

39m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Investitor • Prazno
Ažurirano 02.05.2026.
Durlan | 4zida.rs
Durlan | 4zida.rs
Durlan | 4zida.rs
Durlan | 4zida.rs
Durlan | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
luksuzno
7
Logo agencije

Durlan

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

2.200 €

45 €/m²

49m² | 1.5 soba | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 01.05.2026.
Ugao Partizanskih baza i Gutenbergove | 4zida.rs
Premijum
1

Gutenbergov Park - Lamela 2, 3 i 4

Novi Grad, Gradske lokacije, Subotica

Cena na upit

63m² | 2.5 sobe | 3/3 sprata
Ugao Partizanskih baza i Gutenbergove | 4zida.rs
Novogradnja
1

Gutenbergov Park - Lamela 2, 3 i 4

Novi Grad, Gradske lokacije, Subotica

Cena na upit

26m² | 0.5 soba | prizemlje/3 sprata
Jug Bogdana 3 | 4zida.rs
Jug Bogdana 3 | 4zida.rs
Jug Bogdana 3 | 4zida.rs
Jug Bogdana 3 | 4zida.rs
Jug Bogdana 3 | 4zida.rs
Top
9

Jug Bogdana 3

Gradske lokacije, Inđija

78.000 €

1.733 €/m²

45m² | 1.5 soba | 1/5 spratova
Vlasnik • U procesu uknjižavanja • Namešteno
Ažurirano 27.04.2026.
Jug Bogdana | 4zida.rs
Jug Bogdana | 4zida.rs
Jug Bogdana | 4zida.rs
Jug Bogdana | 4zida.rs
Jug Bogdana | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
9

Jug Bogdana

Podbara, Gradske lokacije, Novi Sad

120.000 €

3.000 €/m²

40m² | 1.5 soba | 3/5 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 24.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
5

Gradske lokacije

Inđija

85.000 €

1.700 €/m²

50m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Vlasnik • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 21.04.2026.
Skerlićeva 6 | 4zida.rs
Skerlićeva 6 | 4zida.rs
Skerlićeva 6 | 4zida.rs
Skerlićeva 6 | 4zida.rs
Skerlićeva 6 | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
26

Skerlićeva 6

Podbara, Gradske lokacije, Novi Sad

152.000 €

3.800 €/m²

40m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 19.04.2026.
Kiridžijska 35B | 4zida.rs
Kiridžijska 35B | 4zida.rs
Kiridžijska 35B | 4zida.rs
Kiridžijska 35B | 4zida.rs
Kiridžijska 35B | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
21

Kiridžijska 35B

Palisad, Okolne lokacije, Zlatibor

75.900 €

2.300 €/m²

33m² | 1.5 soba | 5/6 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 15.04.2026.
Petrovaradin | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Stambeno – porodični kompleks Petrovaradin

Gradske lokacije, Novi Sad

83.838 €

2.627 €/m²

31m² | 1 soba | prizemlje/5 spratova
Petrovaradin | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Stambeno – porodični kompleks Petrovaradin

Gradske lokacije, Novi Sad

203.928 €

2.163 €/m²

94m² | 2 sobe | 5/5 spratova
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
5
Logo agencije

Nova Detelinara

Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

133.900 €

3.719 €/m²

36m² | 1.5 soba | 2. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
8
Logo agencije

Gradske lokacije

Vrnjačka Banja

74.000 €

2.114 €/m²

35m² | 1.5 soba | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Viševačka | 4zida.rs
Viševačka | 4zida.rs
Viševačka | 4zida.rs
Viševačka | 4zida.rs
Viševačka | 4zida.rs
6
Logo agencije

Viševačka

Centar, Rakovica opština, Beograd

62.000 €

2.067 €/m²

30m² | 1.5 soba | suteren/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Učitelja Miihailovića | 4zida.rs
Učitelja Miihailovića | 4zida.rs
Učitelja Miihailovića | 4zida.rs
Učitelja Miihailovića | 4zida.rs
Učitelja Miihailovića | 4zida.rs
7
Logo agencije

Učitelja Miihailovića

Železnik, Čukarica opština, Beograd

112.500 €

2.961 €/m²

38m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Futog | 4zida.rs
Futog | 4zida.rs
Futog | 4zida.rs
Futog | 4zida.rs
Futog | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
7
Logo agencije

Futog

Okolne lokacije, Novi Sad

62.600 €

1.527 €/m²

41m² | 1.5 soba | prizemlje/1 sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Marije Bursać | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Centar Adica

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

Cena na upit

70m² | 2.5 sobe | 2/2 sprata
Marije Bursać | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Centar Adica

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

Cena na upit

69m² | 2.5 sobe | 1/2 sprata
Zaplanjska | 4zida.rs
Zaplanjska | 4zida.rs
Zaplanjska | 4zida.rs
Zaplanjska | 4zida.rs
Zaplanjska | 4zida.rs
6

Zaplanjska

Vojvode Vlahovića Voždovac, Voždovac opština, Beograd

135.000 €

3.750 €/m²

36m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 14.05.2026.
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
9
Logo agencije

Karađorđeva

Stara Pazova, Okolne lokacije, Stara Pazova

74.000 €

1.721 €/m²

43m² | 1.5 soba | 4/5 spratova
Agencija
Ažurirano 14.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
3
Logo agencije

Gradske lokacije

Inđija

60.000 €

1.579 €/m²

38m² | 1.5 soba | 2/6 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
8

Centar

Gradske lokacije, Ćuprija

49.000 €

1.043 €/m²

47m² | 1.5 soba | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 14.05.2026.
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
5
Logo agencije

Adice

Gradske lokacije, Novi Sad

72.160 €

1.804 €/m²

40m² | 1.5 soba | prizemlje
Agencija
Ažurirano 14.05.2026.
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
3
Logo agencije

Veternik

Gradske lokacije, Novi Sad

109.210 €

2.275 €/m²

48m² | 1.5 soba | 1. sprat
Agencija
Ažurirano 14.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
14151617

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾