Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Jednoiposoban stan

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Jednoiposoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

4.122 oglasa

Ruzveltova | 4zida.rs
Ruzveltova | 4zida.rs
Ruzveltova | 4zida.rs
Ruzveltova | 4zida.rs
Ruzveltova | 4zida.rs
Top
7
Logo agencije

Ruzveltova

Palilula opština, Beograd

138.500 €

3.551 €/m²

39m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Banijska | 4zida.rs
Banijska | 4zida.rs
Banijska | 4zida.rs
Banijska | 4zida.rs
Banijska | 4zida.rs
Top
13
Logo agencije

Banijska

Prvomajska, Zemun opština, Beograd

151.000 €

3.595 €/m²

42m² | 1.5 soba | 15/22 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Top
11
Logo agencije

Miljana Miljanića

Vojvode Vlahovića Zvezdara, Zvezdara opština, Beograd

105.000 €

3.088 €/m²

34m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
Top
11
Logo agencije

Svetosavska

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

66.000 €

1.535 €/m²

43m² | 1.5 soba
Agencija
Ažurirano 11.05.2026.
Dušanova 150 | 4zida.rs
Novogradnja
7
Logo projekta

THE ONE - My Living Place - Ekskluzivni rezidencijalni projekat u centru Niša

Čair, Medijana, Gradske lokacije, Niš

Cena na upit

196m² | 4 sobe
Dušanova 150 | 4zida.rs
Novogradnja
3
Logo projekta

Čair, Medijana, Gradske lokacije, Niš

Cena na upit

118m² | 4 sobe | 2/7 spratova
Zrenjanin, Centar | 4zida.rs
Zrenjanin, Centar | 4zida.rs
Zrenjanin, Centar | 4zida.rs
Zrenjanin, Centar | 4zida.rs
Zrenjanin, Centar | 4zida.rs
Top
14
Logo agencije

Zrenjanin, Centar

Centar, Gradske lokacije, Zrenjanin

84.000 €

2.049 €/m²

41m² | 1.5 soba | 3. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Zaplanjska | 4zida.rs
Zaplanjska | 4zida.rs
Zaplanjska | 4zida.rs
Zaplanjska | 4zida.rs
Zaplanjska | 4zida.rs
Top
8
Logo agencije

Zaplanjska

Braće Jerković, Voždovac opština, Beograd

135.000 €

3.750 €/m²

36m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Kraljevi Čardaci | 4zida.rs
Kraljevi Čardaci | 4zida.rs
Kraljevi Čardaci | 4zida.rs
Kraljevi Čardaci | 4zida.rs
Kraljevi Čardaci | 4zida.rs
Top
7
Logo agencije

Kraljevi Čardaci

Gradske lokacije, Kopaonik

64.000 €

1.422 €/m²

45m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Meštrovićeva 27 | 4zida.rs
Meštrovićeva 27 | 4zida.rs
Meštrovićeva 27 | 4zida.rs
Meštrovićeva 27 | 4zida.rs
Meštrovićeva 27 | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
16

Meštrovićeva 27

Braće Jerković, Voždovac opština, Beograd

120.000 €

4.000 €/m²

30m² | 1.5 soba | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Desanke Maksimović 3B | 4zida.rs
Desanke Maksimović 3B | 4zida.rs
Desanke Maksimović 3B | 4zida.rs
Desanke Maksimović 3B | 4zida.rs
Desanke Maksimović 3B | 4zida.rs
Top
19

Desanke Maksimović 3B

Raj, Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

94.997 €

2.794 €/m²

34m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Vlasnik • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 11.05.2026.
Ljube Nenadovića 39 | 4zida.rs
Novogradnja
37
Logo projekta

Residence 39 | Čair, Novi Klinički

Čair, Medijana, Gradske lokacije, Niš

Cena na upit

72m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Ljube Nenadovića 39 | 4zida.rs
Novogradnja
29
Logo projekta

Residence 39 | Čair, Novi Klinički

Čair, Medijana, Gradske lokacije, Niš

Cena na upit

59m² | 2.5 sobe | 4/4 sprata
Petrinjska 12 | 4zida.rs
Petrinjska 12 | 4zida.rs
Petrinjska 12 | 4zida.rs
Petrinjska 12 | 4zida.rs
Petrinjska 12 | 4zida.rs
Top
12
Logo agencije

Petrinjska 12

Kertvaroš, Gradske lokacije, Subotica

65.000 €

1.548 €/m²

42m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Agencija • Namešteno • Podrum • Video
Ažurirano 10.05.2026.
Liman 1 | 4zida.rs
Liman 1 | 4zida.rs
Liman 1 | 4zida.rs
Liman 1 | 4zida.rs
Liman 1 | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
8
Logo agencije

Liman 1

Liman, Gradske lokacije, Novi Sad

129.000 €

3.225 €/m²

40m² | 1.5 soba | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 09.05.2026.
Jug Bogdanova | 4zida.rs
Jug Bogdanova | 4zida.rs
Jug Bogdanova | 4zida.rs
Jug Bogdanova | 4zida.rs
Jug Bogdanova | 4zida.rs
Top
23

Jug Bogdanova

Gradske lokacije, Kraljevo

75.000 €

1.596 €/m²

47m² | 1.5 soba
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 09.05.2026.
▾Reklama▾
Save Kovačevića | 4zida.rs
Save Kovačevića | 4zida.rs
Save Kovačevića | 4zida.rs
Save Kovačevića | 4zida.rs
Save Kovačevića | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
11

Save Kovačevića

Železnička stanica, Banatić, Gradske lokacije, Novi Sad

105.000 €

2.386 €/m²

44m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 09.05.2026.
Đorđa Rajkovića | 4zida.rs
Đorđa Rajkovića | 4zida.rs
Đorđa Rajkovića | 4zida.rs
Đorđa Rajkovića | 4zida.rs
Đorđa Rajkovića | 4zida.rs
Top
10
Logo agencije

Đorđa Rajkovića

Podbara, Gradske lokacije, Novi Sad

137.600 €

3.200 €/m²

43m² | 1.5 soba | 5. sprat
Agencija • Uknjižen • Podrum • Parking
Ažurirano 09.05.2026.
Sonje Marinković 49 | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Ugao Sonje Marinković i Matije Gupca

Centar 3, Gradske lokacije, Subotica

112.275 €

1.870 €/m²

60m² | 2 sobe | 6/6 spratova
Sonje Marinković 49 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Ugao Sonje Marinković i Matije Gupca

Centar 3, Gradske lokacije, Subotica

82.224 €

1.870 €/m²

43m² | 1.5 soba | 4/6 spratova
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Top
9
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

137.920 €

3.284 €/m²

42m² | 1.5 soba | 3. sprat
Agencija • Namešteno
Ažurirano 09.05.2026.
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Top
dobra ponuda
13
Logo agencije

Aerodrom

Gradske lokacije, Kragujevac

65.000 €

1.548 €/m²

42m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Top
9
Logo agencije

Gradske lokacije

Vrnjačka Banja

76.500 €

2.186 €/m²

35m² | 1.5 soba | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 08.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
15
Logo agencije

Gradske lokacije

Zlatibor

98.000 €

2.579 €/m²

38m² | 1.5 soba | 1/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 08.05.2026.
Lička | 4zida.rs
Lička | 4zida.rs
Lička | 4zida.rs
Lička | 4zida.rs
Lička | 4zida.rs
Top
9
Logo agencije

Lička

Borča, Palilula opština, Beograd

71.500 €

1.833 €/m²

39m² | 1.5 soba | prizemlje/3 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 08.05.2026.
Stojana Novakovića | 4zida.rs
Stojana Novakovića | 4zida.rs
Stojana Novakovića | 4zida.rs
Stojana Novakovića | 4zida.rs
Stojana Novakovića | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
6

Stojana Novakovića

Gradske lokacije, Šabac

91.200 €

1.900 €/m²

48m² | 1.5 soba | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 08.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
12131415

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾