Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Jednoiposoban stan

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Jednoiposoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

4.032 oglasa

Miroslava Antića | 4zida.rs
Miroslava Antića | 4zida.rs
Miroslava Antića | 4zida.rs
Miroslava Antića | 4zida.rs
Miroslava Antića | 4zida.rs
Top
9
Logo agencije

Miroslava Antića

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

113.300 €

4.196 €/m²

27m² | 1.5 soba | prizemlje
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Bulevar vojvode Stepe | 4zida.rs
Bulevar vojvode Stepe | 4zida.rs
Bulevar vojvode Stepe | 4zida.rs
Bulevar vojvode Stepe | 4zida.rs
Bulevar vojvode Stepe | 4zida.rs
Top
13
Logo agencije

Bulevar vojvode Stepe

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

108.150 €

3.181 €/m²

34m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Rumenački put | 4zida.rs
Rumenački put | 4zida.rs
Rumenački put | 4zida.rs
Rumenački put | 4zida.rs
Rumenački put | 4zida.rs
Top
14
Logo agencije

Rumenački put

Avijatičarsko Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

156.350 €

3.257 €/m²

48m² | 1.5 soba | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Novosadski put | 4zida.rs
Novosadski put | 4zida.rs
Novosadski put | 4zida.rs
Novosadski put | 4zida.rs
Novosadski put | 4zida.rs
Top
16
Logo agencije

Novosadski put

Veternik, Gradske lokacije, Novi Sad

118.450 €

2.369 €/m²

50m² | 1.5 soba | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Premijum
11
Logo projekta

Teodora Mirijevskog

Zvezdara opština, Beograd

121.589 €

2.563 €/m²

47m² | 2.5 sobe | 5/4 sprata
Mirijevo | 4zida.rs
Novogradnja
8
Logo projekta

Teodora Mirijevskog

Zvezdara opština, Beograd

109.539 €

2.673 €/m²

40m² | 2.5 sobe | prizemlje/4 sprata
Crveni Pevac | 4zida.rs
Crveni Pevac | 4zida.rs
Crveni Pevac | 4zida.rs
Crveni Pevac | 4zida.rs
Crveni Pevac | 4zida.rs
Top
14
Logo agencije

Crveni Pevac

Medijana, Gradske lokacije, Niš

125.000 €

3.125 €/m²

40m² | 1.5 soba | 1. sprat
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
16
Logo agencije

Centar

Medijana, Gradske lokacije, Niš

124.500 €

2.394 €/m²

52m² | 1.5 soba | 2/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Miladina Pećinara 60 | 4zida.rs
Miladina Pećinara 60 | 4zida.rs
Miladina Pećinara 60 | 4zida.rs
Miladina Pećinara 60 | 4zida.rs
Miladina Pećinara 60 | 4zida.rs
Top
36

Miladina Pećinara 60

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

98.000 €

2.333 €/m²

42m² | 1.5 soba | 3/6 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Kiridžijska | 4zida.rs
Kiridžijska | 4zida.rs
Kiridžijska | 4zida.rs
Kiridžijska | 4zida.rs
Kiridžijska | 4zida.rs
Top
16
Logo agencije

Kiridžijska

Gradske lokacije, Zlatibor

66.900 €

2.478 €/m²

27m² | 1.5 soba | nisko prizemlje/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
6

Grbavica

Gradske lokacije, Novi Sad

148.500 €

3.300 €/m²

45m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Save Maškovića 2 | 4zida.rs
Premijum
2
Logo projekta

Park Vila Residence

Trošarina, Voždovac opština, Beograd

324.446 €

3.496 €/m²

92m² | 3 sobe | 7/8 spratova
Save Maškovića 2 | 4zida.rs
Novogradnja
2
Logo projekta

Park Vila Residence

Trošarina, Voždovac opština, Beograd

593.298 €

3.830 €/m²

154m² | 4 sobe | 8/8 spratova
Donja Vrežina | 4zida.rs
Donja Vrežina | 4zida.rs
Donja Vrežina | 4zida.rs
Donja Vrežina | 4zida.rs
Donja Vrežina | 4zida.rs
Top
7

Donja Vrežina

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

74.400 €

1.550 €/m²

48m² | 1.5 soba | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Đorđa Stojkovića | 4zida.rs
Đorđa Stojkovića | 4zida.rs
Đorđa Stojkovića | 4zida.rs
Đorđa Stojkovića | 4zida.rs
Đorđa Stojkovića | 4zida.rs
Top
11
Logo agencije

Đorđa Stojkovića

Železnik, Čukarica opština, Beograd

83.000 €

1.804 €/m²

46m² | 1.5 soba | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Donja Vrežina | 4zida.rs
Donja Vrežina | 4zida.rs
Donja Vrežina | 4zida.rs
Donja Vrežina | 4zida.rs
Donja Vrežina | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
12
Logo agencije

Donja Vrežina

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

79.000 €

1.881 €/m²

42m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Dvoržakova | 4zida.rs
Dvoržakova | 4zida.rs
Dvoržakova | 4zida.rs
Dvoržakova | 4zida.rs
Dvoržakova | 4zida.rs
Top
9
Logo agencije

Dvoržakova

Sremčica, Čukarica opština, Beograd

99.000 €

2.357 €/m²

42m² | 1.5 soba | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Bulevar Jna 2V | 4zida.rs
Bulevar Jna 2V | 4zida.rs
Bulevar Jna 2V | 4zida.rs
Bulevar Jna 2V | 4zida.rs
Bulevar Jna 2V | 4zida.rs
Top
15

Bulevar Jna 2V

Banjica, Voždovac opština, Beograd

140.000 €

4.516 €/m²

31m² | 1.5 soba | 4/7 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Zvečanska 2 | 4zida.rs
Premijum
6
Logo projekta

Signature Zvečanska

Autokomanda, Voždovac opština, Beograd

215.755 €

4.280 €/m²

50m² | 2 sobe | 3/5 spratova
Zvečanska 2 | 4zida.rs
Novogradnja
6
Logo projekta

Signature Zvečanska

Autokomanda, Voždovac opština, Beograd

555.775 €

4.700 €/m²

118m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Top
2
Logo agencije

Pantelej

Gradske lokacije, Niš

95.004 €

2.111 €/m²

45m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Agencija • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Top
4
Logo agencije

Pantelej

Gradske lokacije, Niš

84.190 €

1.791 €/m²

47m² | 1.5 soba | 1. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Top
3
Logo agencije

Palilula

Gradske lokacije, Niš

65.200 €

1.716 €/m²

38m² | 1.5 soba | prizemlje
Agencija • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Top
4
Logo agencije

Pantelej

Gradske lokacije, Niš

106.900 €

2.096 €/m²

51m² | 1.5 soba | 1. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Apelovac | 4zida.rs
Apelovac | 4zida.rs
Apelovac | 4zida.rs
Apelovac | 4zida.rs
Top
4
Logo agencije

Apelovac

Palilula, Gradske lokacije, Niš

68.210 €

1.895 €/m²

36m² | 1.5 soba | prizemlje
Agencija • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Top
14
Logo agencije

Gradske lokacije

Sokobanja

60.000 €

1.579 €/m²

38m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 13.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
10111213

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾