Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Jednoiposoban stan

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Jednoiposoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

4.095 oglasa

Palić, Projekat Larin | 4zida.rs
1
Logo agencije

Palić, Projekat Larin

Palić, Okolne lokacije, Subotica

Cena na upit

49m² | 1.5 soba | prizemlje/2 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 12.03.2026.
Palić, Projekat Larin | 4zida.rs
1
Logo agencije

Palić, Projekat Larin

Palić, Okolne lokacije, Subotica

Cena na upit

49m² | 1.5 soba | prizemlje/2 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 12.03.2026.
▾Reklama▾
Palić, Projekat Larin | 4zida.rs
1
Logo agencije

Palić, Projekat Larin

Palić, Okolne lokacije, Subotica

Cena na upit

49m² | 1.5 soba | prizemlje/2 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 12.03.2026.
Zmaj Jove Jovanovića | 4zida.rs
Zmaj Jove Jovanovića | 4zida.rs
Zmaj Jove Jovanovića | 4zida.rs
Zmaj Jove Jovanovića | 4zida.rs
Zmaj Jove Jovanovića | 4zida.rs
8
Logo agencije

Zmaj Jove Jovanovića

Centar, Gradske lokacije, Pančevo

85.000 €

2.297 €/m²

37m² | 1.5 soba | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 20.04.2026.
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
6
Logo agencije

Adice

Gradske lokacije, Novi Sad

115 €

3 €/m²

44m² | 1.5 soba | 1/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.04.2026.
Marije Bursać | 4zida.rs
Marije Bursać | 4zida.rs
Marije Bursać | 4zida.rs
Premijum
3
Logo agencije

Marije Bursać

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

82.150 €

2.220 €/m²

MOŽE NA KREDIT

37m² | 1.5 soba | 1/2 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 03.05.2026.
Vojvode Vlahovića | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića | 4zida.rs
14
Logo agencije

Vojvode Vlahovića

Vojvode Vlahovića Zvezdara, Zvezdara opština, Beograd

105.000 €

3.088 €/m²

34m² | 1.5 soba | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 10.05.2026.
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
8
Logo agencije

Bulevar Oslobođenja

Gradske lokacije, Novi Sad

118.450 €

3.384 €/m²

35m² | 1.5 soba | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 10.05.2026.
Krfska | 4zida.rs
Krfska | 4zida.rs
Krfska | 4zida.rs
Krfska | 4zida.rs
Krfska | 4zida.rs
18
Logo agencije

Krfska

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

120.000 €

2.791 €/m²

43m² | 1.5 soba | 8/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 10.05.2026.
Jovanke Jeftanović | 4zida.rs
Jovanke Jeftanović | 4zida.rs
Jovanke Jeftanović | 4zida.rs
Jovanke Jeftanović | 4zida.rs
Jovanke Jeftanović | 4zida.rs
21
Logo agencije

Jovanke Jeftanović

Đurkovac, Okolne lokacije, Zlatibor

145.000 €

3.537 €/m²

41m² | 1.5 soba | 5/7 spratova
Agencija • Namešteno
Ažurirano 10.05.2026.
Drinske Divizije | 4zida.rs
Drinske Divizije | 4zida.rs
Drinske Divizije | 4zida.rs
Drinske Divizije | 4zida.rs
Drinske Divizije | 4zida.rs
9
Logo agencije

Drinske Divizije

Đurkovac, Okolne lokacije, Zlatibor

97.000 €

2.425 €/m²

40m² | 1.5 soba | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 05.05.2026.
Ćaldov Put | 4zida.rs
Ćaldov Put | 4zida.rs
Ćaldov Put | 4zida.rs
Ćaldov Put | 4zida.rs
Ćaldov Put | 4zida.rs
12
Logo agencije

Ćaldov Put

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

85.000 €

2.073 €/m²

41m² | 1.5 soba | 2/5 spratova
Agencija • Namešteno
Ažurirano 10.05.2026.
▾Reklama▾
Miladina Pećinara | 4zida.rs
Miladina Pećinara | 4zida.rs
Miladina Pećinara | 4zida.rs
Miladina Pećinara | 4zida.rs
Miladina Pećinara | 4zida.rs
8
Logo agencije

Miladina Pećinara

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

85.000 €

2.237 €/m²

38m² | 1.5 soba | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 10.05.2026.
Svetogorska | 4zida.rs
Svetogorska | 4zida.rs
Svetogorska | 4zida.rs
Svetogorska | 4zida.rs
Svetogorska | 4zida.rs
15
Logo agencije

Svetogorska

Golija, Okolne lokacije, Zlatibor

78.000 €

2.438 €/m²

32m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 05.05.2026.
Umina Voda | 4zida.rs
Umina Voda | 4zida.rs
Umina Voda | 4zida.rs
Umina Voda | 4zida.rs
Umina Voda | 4zida.rs
11
Logo agencije

Umina Voda

Sloboda, Okolne lokacije, Zlatibor

75.000 €

2.027 €/m²

37m² | 1.5 soba | prizemlje/5 spratova
Agencija • Namešteno
Ažurirano 10.05.2026.
Breza | 4zida.rs
Breza | 4zida.rs
Breza | 4zida.rs
Breza | 4zida.rs
Breza | 4zida.rs
18
Logo agencije

Breza

Golija, Okolne lokacije, Zlatibor

109.000 €

2.659 €/m²

41m² | 1.5 soba | prizemlje/2 sprata
Agencija • Namešteno • Garaža
Ažurirano 10.05.2026.
Sportova | 4zida.rs
Sportova | 4zida.rs
Sportova | 4zida.rs
Sportova | 4zida.rs
Sportova | 4zida.rs
18
Logo agencije

Sportova

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

149.000 €

3.821 €/m²

39m² | 1.5 soba | 7/11 spratova
Agencija • Namešteno • Garaža
Ažurirano 10.05.2026.
Jovanke Jeftanović | 4zida.rs
Jovanke Jeftanović | 4zida.rs
Jovanke Jeftanović | 4zida.rs
Jovanke Jeftanović | 4zida.rs
Jovanke Jeftanović | 4zida.rs
14
Logo agencije

Jovanke Jeftanović

Đurkovac, Okolne lokacije, Zlatibor

87.000 €

2.175 €/m²

40m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 10.05.2026.
Krfska | 4zida.rs
Krfska | 4zida.rs
Krfska | 4zida.rs
Krfska | 4zida.rs
Krfska | 4zida.rs
18
Logo agencije

Krfska

Golija, Okolne lokacije, Zlatibor

83.000 €

2.128 €/m²

39m² | 1.5 soba | 4/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 10.05.2026.
Ćaldov Put | 4zida.rs
Ćaldov Put | 4zida.rs
Ćaldov Put | 4zida.rs
Ćaldov Put | 4zida.rs
Ćaldov Put | 4zida.rs
10
Logo agencije

Ćaldov Put

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

85.000 €

2.024 €/m²

42m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 10.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
92939495

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾