Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
do 200.000 €

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Do 200.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

24.455 oglasa

Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
9
Logo agencije

Mokranjčeva

Palilula, Gradske lokacije, Niš

144.220 €

1.780 €/m²

81m² | 3.5 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 17.05.2026.
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
9
Logo agencije

Mokranjčeva

Palilula, Gradske lokacije, Niš

158.190 €

1.777 €/m²

89m² | 3.5 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 17.05.2026.
▾Reklama▾
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
9
Logo agencije

Mokranjčeva

Palilula, Gradske lokacije, Niš

119.680 €

1.760 €/m²

68m² | 2.5 sobe | prizemlje
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 17.05.2026.
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
9
Logo agencije

Mokranjčeva

Palilula, Gradske lokacije, Niš

97.960 €

1.781 €/m²

55m² | 1.5 soba | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 17.05.2026.
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
9
Logo agencije

Mokranjčeva

Palilula, Gradske lokacije, Niš

132.900 €

1.772 €/m²

75m² | 3.5 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 17.05.2026.
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
9
Logo agencije

Mokranjčeva

Palilula, Gradske lokacije, Niš

118.180 €

1.764 €/m²

67m² | 2.5 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 17.05.2026.
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
9
Logo agencije

Mokranjčeva

Palilula, Gradske lokacije, Niš

160.220 €

1.761 €/m²

91m² | 4 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 17.05.2026.
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
9
Logo agencije

Mokranjčeva

Palilula, Gradske lokacije, Niš

79.450 €

1.766 €/m²

45m² | 1.5 soba | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 17.05.2026.
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
9
Logo agencije

Mokranjčeva

Palilula, Gradske lokacije, Niš

84.400 €

1.796 €/m²

47m² | 1.5 soba | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 17.05.2026.
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
9
Logo agencije

Mokranjčeva

Palilula, Gradske lokacije, Niš

79.450 €

1.766 €/m²

45m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 17.05.2026.
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
9
Logo agencije

Mokranjčeva

Palilula, Gradske lokacije, Niš

144.220 €

1.780 €/m²

81m² | 3.5 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 17.05.2026.
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
9
Logo agencije

Mokranjčeva

Palilula, Gradske lokacije, Niš

158.190 €

1.777 €/m²

89m² | 3.5 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 17.05.2026.
▾Reklama▾
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
9
Logo agencije

Mokranjčeva

Palilula, Gradske lokacije, Niš

119.680 €

1.760 €/m²

68m² | 2.5 sobe | prizemlje
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 17.05.2026.
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
9
Logo agencije

Mokranjčeva

Palilula, Gradske lokacije, Niš

97.960 €

1.781 €/m²

55m² | 1.5 soba | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 17.05.2026.
Miroslava Jovanovića | 4zida.rs
Miroslava Jovanovića | 4zida.rs
Miroslava Jovanovića | 4zida.rs
Miroslava Jovanovića | 4zida.rs
Miroslava Jovanovića | 4zida.rs
19

Miroslava Jovanovića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

185.000 €

1.581 €/m²

117m² | 4 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 17.05.2026.
Rumenačka | 4zida.rs
Rumenačka | 4zida.rs
Rumenačka | 4zida.rs
Rumenačka | 4zida.rs
Rumenačka | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
11
Logo agencije

Rumenačka

Nova Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

162.000 €

2.793 €/m²

58m² | 2.5 sobe
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 17.05.2026.
Bogdana Popovića | 4zida.rs
Bogdana Popovića | 4zida.rs
Bogdana Popovića | 4zida.rs
Bogdana Popovića | 4zida.rs
Bogdana Popovića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
9
Logo agencije

Bogdana Popovića

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

150.000 €

2.308 €/m²

65m² | 2.5 sobe
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 17.05.2026.
Đorđa Nikšića Johana | 4zida.rs
Đorđa Nikšića Johana | 4zida.rs
Đorđa Nikšića Johana | 4zida.rs
Đorđa Nikšića Johana | 4zida.rs
Đorđa Nikšića Johana | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
8
Logo agencije

Đorđa Nikšića Johana

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

150.800 €

2.600 €/m²

58m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 17.05.2026.
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
19

Jurija Gagarina

Blok 61, Novi Beograd, Beograd

182.000 €

3.434 €/m²

53m² | 2 sobe | 7/19 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 17.05.2026.
Novi Grad | 4zida.rs
Novi Grad | 4zida.rs
Novi Grad | 4zida.rs
Novi Grad | 4zida.rs
Novi Grad | 4zida.rs
15

Novi Grad

Zemun opština, Beograd

119.000 €

2.479 €/m²

48m² | 2 sobe | prizemlje
Agencija • Namešteno
Ažurirano 17.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
94959697

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾