Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
do 200.000 €

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Do 200.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

24.097 oglasa

Glasinačka | 4zida.rs
Glasinačka | 4zida.rs
Glasinačka | 4zida.rs
Glasinačka | 4zida.rs
Glasinačka | 4zida.rs
9

Glasinačka

Konjarnik, Zvezdara opština, Beograd

191.000 €

3.293 €/m²

58m² | 2 sobe | 7/11 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 17.05.2026.
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
22
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

149.350 €

2.531 €/m²

59m² | 3.5 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 17.05.2026.
▾Reklama▾
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
20

Vidikovački venac

Rakovica opština, Beograd

182.000 €

2.493 €/m²

73m² | 2.5 sobe | 14/15 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 17.05.2026.
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
13
Logo agencije

Nova Detelinara

Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

164.800 €

2.321 €/m²

71m² | 3 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 17.05.2026.
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
12
Logo agencije

Veternik

Gradske lokacije, Novi Sad

154.500 €

2.341 €/m²

66m² | 3 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 17.05.2026.
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
1
Logo agencije

Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

165.160 €

2.848 €/m²

58m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 17.05.2026.
Liman 3 | 4zida.rs
Liman 3 | 4zida.rs
Liman 3 | 4zida.rs
Liman 3 | 4zida.rs
Liman 3 | 4zida.rs
7
Logo agencije

Liman 3

Liman, Gradske lokacije, Novi Sad

169.950 €

3.268 €/m²

52m² | 2 sobe | 3/10 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 17.05.2026.
Borča Greda | 4zida.rs
Borča Greda | 4zida.rs
Borča Greda | 4zida.rs
Borča Greda | 4zida.rs
Borča Greda | 4zida.rs
13

Borča Greda

Palilula opština, Beograd

103.500 €

2.654 €/m²

39m² | 2 sobe | prizemlje
Agencija • Namešteno
Ažurirano 17.05.2026.
Kraljevića Marka | 4zida.rs
Kraljevića Marka | 4zida.rs
Kraljevića Marka | 4zida.rs
Kraljevića Marka | 4zida.rs
Kraljevića Marka | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
5
Logo agencije

Kraljevića Marka

Donji Grad, Gradske lokacije, Pančevo

80.600 €

1.874 €/m²

43m² | 1.5 soba | 2/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža
Ažurirano 17.05.2026.
Salajka | 4zida.rs
1
Logo agencije

Salajka

Gradske lokacije, Novi Sad

112.130 €

2.803 €/m²

40m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 17.05.2026.
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
9
Logo agencije

Grbavica

Gradske lokacije, Novi Sad

144.200 €

2.773 €/m²

52m² | 2.5 sobe
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 17.05.2026.
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
13
Logo agencije

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

177.160 €

3.054 €/m²

58m² | 3 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 17.05.2026.
▾Reklama▾
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
1
Logo agencije

Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

132.890 €

3.164 €/m²

42m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 17.05.2026.
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
9
Logo agencije

Dimitrija Tucovića

Bulbulder, Zvezdara opština, Beograd

150.000 €

1.500 €/m²

100m² | 3 sobe | prizemlje/1 sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 17.05.2026.
Učiteljsko Naselje | 4zida.rs
Učiteljsko Naselje | 4zida.rs
Učiteljsko Naselje | 4zida.rs
Učiteljsko Naselje | 4zida.rs
Učiteljsko Naselje | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
15

Učiteljsko Naselje

Zvezdara opština, Beograd

153.000 €

3.000 €/m²

51m² | 2.5 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Video
Ažurirano 17.05.2026.
Aleksandra velikog | 4zida.rs
Aleksandra velikog | 4zida.rs
Aleksandra velikog | 4zida.rs
Aleksandra velikog | 4zida.rs
Aleksandra velikog | 4zida.rs
13
Logo agencije

Aleksandra velikog

Krnjača, Palilula opština, Beograd

172.000 €

2.048 €/m²

84m² | 3 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Parking
Ažurirano 17.05.2026.
Branka Krsmanovica | 4zida.rs
Branka Krsmanovica | 4zida.rs
Branka Krsmanovica | 4zida.rs
Branka Krsmanovica | 4zida.rs
Branka Krsmanovica | 4zida.rs
10
Logo agencije

Branka Krsmanovica

Medijana, Gradske lokacije, Niš

117.941 €

1.999 €/m²

59m² | 2 sobe | 6. sprat
Agencija • Podrum
Ažurirano 17.05.2026.
Branka Krsmanovica | 4zida.rs
Branka Krsmanovica | 4zida.rs
Branka Krsmanovica | 4zida.rs
Branka Krsmanovica | 4zida.rs
Branka Krsmanovica | 4zida.rs
13
Logo agencije

Branka Krsmanovica

Medijana, Gradske lokacije, Niš

155.920 €

1.949 €/m²

80m² | 3 sobe
Agencija • Podrum
Ažurirano 17.05.2026.
Hercegovačka-Savski venac | 4zida.rs
Hercegovačka-Savski venac | 4zida.rs
Hercegovačka-Savski venac | 4zida.rs
Hercegovačka-Savski venac | 4zida.rs
Hercegovačka-Savski venac | 4zida.rs
10

Hercegovačka-Savski venac

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

195.000 €

6.964 €/m²

28m² | 0.5 soba | 3/16 spratova
Agencija • Garaža
Ažurirano 17.05.2026.
JNA | 4zida.rs
JNA | 4zida.rs
JNA | 4zida.rs
JNA | 4zida.rs
JNA | 4zida.rs
12
Logo agencije

JNA

Borča, Palilula opština, Beograd

65.000 €

1.300 €/m²

50m² | 1.5 soba | 4/4 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 17.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
91929394

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾